Sushi Bar SamaRyba w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Sushi Bar SamaRyba w Piasecznie

Postautor: PESTKA35 » śr maja 23, 2007 7:49 pm

Przechodzę, bardzo często koło tego Sushi Bar SamaRyba Piaseczno, muszę kiedyś wejść i spróbować, tak zachęcacie :lol:
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Sushi Bar SamaRyba w Piasecznie

Postautor: Martin » śr maja 23, 2007 8:13 pm

PESTKA35 pisze:Przechodzę, bardzo często koło tego Sushi Bar SamaRyba Piaseczno, muszę kiedyś wejść

Basiu jeżeli lubisz eksperymentować w kuchni, to może podpasuje Ci sushi. Jednak jeżeli jesteś w kuchni "tradycjonalistką" przywiązaną głównie do polskiej kuchni to możesz się rozczarować. Ja wolę polskie dania mięsne, ale żona (Katrin) jest za każdym razem zachwycona i co jakiś czas zamawia sobie u nich sushi telefoniczne.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sushi Bar SamaRyba w Piasecznie

Postautor: PESTKA35 » śr maja 23, 2007 8:33 pm

Wiesz wszystkiego trzeba spróbować - BO JAK MAM OCENIć, JAK NIE WIEM JAK TO SMAKUJE :D
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Sushi Bar SamaRyba w Piasecznie

Postautor: sharmlover » śr maja 23, 2007 9:20 pm

Z tak optymistycznym podejsciem mozna nawet sprobowac mojego gotowania :wink: . PESTKA35- jako zwoleenniczka piwa, kielbasek, jagnieciny, cieleciny i ptasiego mleczka - polecam sprobowac sushi. Warto zmienic sobie smak czegokolwiek zwolennikiem by sie nie bylo. Pozdrawiam goraco, albo moze dzis to lepsze sa chlodne pozdrowienia z lekka bryza :wink:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron