Bar Orientalny Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: Artus » czw lis 03, 2011 9:49 pm

Ja od kilku miesięcy jeżdżę po chińszczyznę aż do Konstancina-Jeziorny (na rondzie w lewo na Warszawę i za 200 m po prawej jest lokal). Nigdy i nigdzie nie jadłem takich pyszności. Dla siebie zawsze zamawiam wieprzowinę pikantną i zawsze jest tak samo doskonała. Mogę być nieobiektywny ale za każdym razem kupowałem 4 różne dania, dla domowników. Wszyscy są zachwyceni, dlatego muszę aż tam jeździć.
Jeszcze jeden plus... nigdzie nie spotkałem takich wielkich porcji. Laptop jest napchany na maksa tak, że surówkę podają w osobnych pojemniczkach (akurat surówka mnie nie zachwyca).
Chyba jutro znów pojadę, bo tym postem sobie smaku narobiłem. :mrgreen:
Artus
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » czw lis 03, 2011 9:52 pm

Sprawdzimy, ocenimy... 8)
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Artus » czw lis 03, 2011 10:17 pm

Tylko nie mylić z drugim chinolem, który jest na prawo od ronda. Ja kupuję w barze orientalnym Van Son
Artus
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: screw » pt lis 04, 2011 2:03 pm

Dowożą może do Piaseczna te cuda z woka?
screw
 
Posty: 43
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 10:13 am

Postautor: Artus » pt lis 04, 2011 7:17 pm

Nie sądzę. Być może zapytam dziś.

Posty scalone.

Kontakt

Firma "Vanson" Nguyen Van Son
Warszawska 28
05-510 Konstancin-Jeziorna
- woj. mazowieckie
tel. 886 632 648

Znów posty scalone.

Za dostawę do centrum Piaseczna chcą 10 zł


Obrazek

Obrazek
Artus
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: madz » pt lis 04, 2011 9:22 pm

a wczoraj właśnie przejeżdżałam obok i się zastanawiałam czy dobre chińskie tam mają, i miałam zamiar sprawdzić czy nikt na forum się na ten temat nie wypowiadał :D trza się kiedy wybrać...
Awatar użytkownika
madz
 
Posty: 101
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 9:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: janek123 » wt sty 03, 2012 4:28 pm

Witam,
A jadł ktoś z was obydwa chińczyki w Konstancinie??
Bo ja często zamawiam tego bliżej stacji benzynowej,a drugiego nie próbowałem.
janek123
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 03, 2012 1:16 pm

Postautor: Artus » wt sty 03, 2012 4:56 pm

To w czym problem? Masz okazję osobiście porównać :good:
Artus
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » śr sty 25, 2012 2:36 pm

Informuję (trochę z opóźnieniem, ale zawsze lepiej niż wcale) że opisywany w tym i dalszych postach Bar-Restauracyjny Style Asia mieszczący się koło starej mleczarni, będący pogrobowcem kilku poprzedników takich jak Espana bar czy słynnąca z ryb smarzonych Zatoka Smaku (oba wątki zamknięte) również się zamknął. Nie dziwię się temu skoro szefowi nie chciało się słuchać uwag klientów, że jedzenie jest bez smaku. Tak to bywa czasem. :roll:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Spartacus 999 » śr sty 25, 2012 4:04 pm

:| Czyli co będzie następne? Włoska czy Indyjska Kuchnia? Ktoś obstawia? Z jednej strony szkoda, bo to jedyny chińczyk był z możliwością płacenia kartą.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Kucyk » śr sty 25, 2012 7:05 pm

No Spartacusie, :idea: może rzeczywiście zrobimy głosowanie. Kto wygra, albo będzie najbliżej to dostanie... tego nie wiem, ale myślę że taka gra czy loteria mogła by być ciekawa.

Do tematu chinoli wróć! Ostatnio preferuję budę na bazarkowym rogu JP i WP o wdzięcznej nazwie Sajgon - jedyną potrawą jaką jadam tam jest kurczak chrupiący który dla niepoznaki wcale chrupiący nie jest. Kosztuje 13 zł. Są to dwa filety z uda kury niespotykanej w Piasecznie wielkości usmażone w głębokim tłuszczu bez panierki, tylko od dołu coś tam mącznego występuje ale można to zdjąć. Podane są chrupiącą skórką zabarwioną na czerwono do góry. Po tym barwniku sika się również w kolorze red. Potrawa podana jest na gorącym półmisku na obrzydliwym sosie z kawałkami niejadalnego bambusa zalatującego gówienkiem i bezsmakowego kabaczka o twardej skórce. Ogólnie kurczak nie ma specjalnego smaku - jest trochę słony.
Dlaczego więc zachwalam to shit? A dlatego, że po pierwsze jest zawsze świeżo smażone, co nie jest standardem w chinolach. Druga sprawa to ilość - tu mamy konkret jak na Piaseczno - porcja obiadowa jak w domu. Trzecia rzecz, to po małych modyfikacjach (poproszenie o niedawanie sosu tylko podanie kury na smażonej cebuli) polanie ryżu sosem sojowym przez kucharza i odpowiednie doprawienie całości ostrym z dzbanka, mamy naprawdę dobrą i sytą potrawę polszczyzno-chynską.
Teraz taka mała uwaga: pani (polka) która obsługuje jest niestety nie za bardzo kumata w związku z tym trzeba jej dwa razy tłumaczyć że bez sosu a na cebuli i żeby sojowego kucharz polał itd. A potem trzeba przypilnować aby te modyfikacje przekazała kucharzowi, bo o tym permanentnie zapomina.
Druga sprawa to dziwne nazwy. Trzeba dobrze tłumaczyć o co nam chodzi, bo kurcaków chrupiących jest tam tyle że pani sama nie wie który to zamawiamy więc można dostać zamiast fileta z łapy kawałki piersi w cieście o nazwie chrupiący kurczak.
W każdym razie kurczaka chrupiącego na gorącym półmisku podanego na smażonej cebuli z pełną odpowiedzialnością polecam. Jednak nie gwarantuję że akurat go otrzymacie, ale to już zupełnie inna historia...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron