Gospoda pod Orzechem w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Gospoda pod Orzechem w Piasecznie

Postautor: Kowal » pt sty 30, 2015 8:21 pm

Obrazek

Gospoda pod Orzechem w Piasecznie serwuje tradycyjną polską kuchnię. Ich specjalnością jest golonka pieczona w piwie z ziemniakami opiekanymi i kapustą reńską. Mieszczą się przy ulicy Orzeszkowej 13 (wjazd od Armii Krajowej na przeciwko Dr. Irena Eris).

Gospoda pod Orzechem w Piasecznie przy ul. Orzeszkowej 13
Telefon: 730311411
https://www.facebook.com/gospodapodorzechempiasecznno
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Gospoda pod Orzechem w Piasecznie

Postautor: Roberto » pn lip 06, 2015 12:46 pm

W piątek ponownie gościłem "Pod Orzechem" (wcześniej byłem tam chyba w marcu) i ponownie było miło i smacznie. Zachęcano nas do potraw z grilla, ale ja tradycyjnie wybrałem golonkę :D i nie zawiodłem się, była doskonała. Na :piwko: była promocja, dwa za jedno (czyli po 4 zeta). Żona wybrała kurczaka z grilla i też jej bardzo smakował. Szkoda, że drugi raz tam jestem i drugi raz jest pusto (choć teraz byli jeszcze jacyś goście poza nami), bo lokal wart jest polecenia.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron