Strona 1 z 1

KLUB MONO W PIASECZNIE

Post: pn lis 03, 2014 9:16 pm
autor: Majkel
Obrazek

Klub Billart zamknął się jakiś czas temu viewtopic.php?t=1016 natomiast teraz w najbliższy piątek otwiera się w tym miejscu Klub Mono. Po długiej walce z gipsem, farbami, milionem śrubek i gwoździ, możemy powiedzieć, że się udało :D Mono otwiera długi weekend! Zapraszamy serdecznie na MonOtwarcie w piątek, 7-go listopada!

Nowi barmani pokażą wam na czym polega prawdziwe barmaństwo. Oryginalne koktajle, których nie znajdziecie nigdzie indziej, przygotowane na markowych alkoholach, bittersach i świeżo wyciskanych sokach. Na barze pojawi się m.in. Kamikadze na metry w czterech smakach: klasyczne niebieskie, czyli pomarańcza, truskawka, melon, liczi lub cały metr we wszystkich smakach. Do każdych czterech shotów kieliszek Bols Platinium na wzmocnienie :p

W nowej odsłonie usłyszycie mistrzowsko zremiksowane kawałki DJ Yaro & DJ Andy. Wyciągną was na parkiet zanim się zorientujecie. Będzie disco, będzie house, będzie rnb. Zagrają energicznie i tanecznie, nie będziecie chcieli schodzić z naszego MonoParkietu. Na otwarcie nie przyjmujemy rezerwacji. Telefon jeszcze nie podłączony, a i nie chcemy was od razu zniechęcać niedostępnymi stolikami. Wjazd free, startujemy o 20.00

KLUB MONO W PIASECZNIE

Post: wt lis 04, 2014 5:44 pm
autor: Redakcja

KLUB MONO W PIASECZNIE

Post: wt lis 11, 2014 7:37 pm
autor: Majkel
Klub Mono https://www.facebook.com/profile.php?id=100001754109262 pisze:W pierwszej kolejności dziękujemy Wam serdecznie za tak liczne przybycie na otwarcie Klubu Daliście nam niezłego kopa i motywację do jeszcze cięższej pracy. Dziękujemy Wam również za wszystkie sugestie. A co za tym idzie, mamy kilka ogłoszeń:

Szatnia! Temat chyba najczęściej poruszany. I słusznie. Jest potrzebna, więc w najbliższy weekend będzie. I tyle w temacie

Selekcja. Wiele osób poruszało ten temat. W trakcie remontu, wiele nad tym myśleliśmy i postanowiliśmy, że skoro zaczynamy od początku, wystartujemy również z czystą kartą dla wszystkich. Jak sobotnie doświadczenie pokazało, nasze podejście było naiwne jak dziecko łaszące się na cukierka Tak więc wszem i wobec ogłaszamy! Każda osoba prowokująca i /lub uczestnicząca w bójce dostaje dożywotniego bana na wejście. Nie będzie "przepraszam", ani "to on zaczął". Jeśli kiedykolowiek pojawi się jakiś problem, proszę, idźcie z tym do ochrony. Oni od tego są. Natomiast każdy kto zamiast podejść do ochrony, będzie wolał wchodzić w dyskusje z agresywnym idiotą, będzie uznany za równie winnego. My, jako Klub, chcemy dobrej, bezproblemowej zabawy do rana! Dlatego też od przyszłego weekendu zwiększamy ilość ochroniarzy i wprowadzamy selekcjonera.
Co za tym idzie, do lokalu będą wpuszczane osoby wyłącznie pełnoletnie! Ochrona będzie wymagać okazania dowodu osobistego. I tu prośba do Was. Miejcie przy sobie dowody. Nie ważne czy macie lat 30, 40 czy 20-ścia. Panowie z ochrony Was nie znają, nie są też jasnowidzami, by zgadywać wasz wiek. A jeśli macie tych lat więcej i poproszą was o dowód, to tylko się cieszyć, że wyglądacie tak młodo.

Parking. Jest to temat problematyczny. To co się tam dzieje, nie ma związku z naszą pracą, bo nikt od nas z piwem/ drinkiem/ napojem nie wyjdzie. Nie mniej zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zapanował tam ład i porządek.

Godziny otwarcia: Tu będzie krótko i na temat.
Piątek - sobota: 19.00 - 4.00
Niedziela - czwartek: 16.00 - 24.00
Oczywiście nie wykluczamy wydłużenia lub skrócenia godzin otwarcia, to jednak będzie zależne od aktualnej sytuacji w Klubie.

Wyszło tego sporo, ale mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom poczujecie się bezpiecznie i nie będziecie się martwić o swoje kurtki

KLUB MONO W PIASECZNIE

Post: wt lis 18, 2014 8:04 pm
autor: Majkel
Redakcja pisze:7 listopada 2014 roku odbędzie się otwarcie Klubu Mono

Kilka zdjęć z otwarcia klubu Mono https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1754109262

KLUB MONO W PIASECZNIE

Post: czw sty 15, 2015 9:37 pm
autor: Majkel
Klub Mono https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1754109262 pisze:Moi Kochani, jako, że macie wiele pytań i pojawia się wiele niejasności, w tym miejscu chciałabym napisać małe sprostowanie.
Tak więc po pierwsze. Nie jesteśmy dyskoteką! Założeniem było stworzenie miejsca, sprzyjającego spotkaniom towarzyskim, w którym można zarówno przyjść na babskie ploty, spotkanie ze znajomymi, jak i sprzyjającego interakcjom z nowymi ludźmi. Miejsca, w którym będziecie mogli spróbować prawdziwych koktajli, w możliwie najniższych cenach.
Przez wiele lat, prosiliście o wydzielenie parkietu. Tak więc wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom powstał parkiet z porządnym oświetleniem i nagłośnieniem, gdzie w każdy piątek i sobotę rezyduje DJ Yaro. Wszystko to byście mogli zaszaleć w weekend i porządnie się odstresować.

Co za tym musieliśmy wprowadzić "selekcję". Po części na waszą prośbę, po części dla ułatwienia nam pracy. Założenie jest proste. W piątki i soboty do lokalu nie będą wpuszczane osoby w dresach. Bluzy sportowe są bardziej problematyczne. Dlatego zawsze prosimy o pozostawienie ich w szatni. Do lokalu nie będą również wpuszczane osoby pod znacznym wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

W piątki i soboty otwieramy o 19-tej i do godziny 20-tej mamy tzn. Luźne Wejście, czyli nie obowiązują wejściówki. Po godzinie 20-tej Panie płacą 5zł, Panowie 10zł.
W piątki i soboty do lokalu mogą wejść osoby wyłącznie pełnoletnie.

Szatnia jest obowiązkowa, w cenie wejściówki. Nie ma możliwości odbioru kurtki bez numerku. W sytuacji zagubienia numerku odbiór kurtki możliwy jest dopiero następnego dnia. Nie musicie się też bać, że oddamy waszą kurtkę komuś kto przyniesie zgubę. Jeśli poinformujecie nas o sytuacji, będziemy pilnować waszych rzeczy, ale musimy dostać od was taką informację! Staramy się jak możemy, żeby kłopotów było jak najmniej, a nasi goście wychodzili zadowoleni.
Rezerwacje. Rezerwacje przyjmujemy tylko do jednego boksu. Boks ten mieści maksymalnie 45 osób. Możliwe jest wynajęcie połowy (cena 50zł) lub całego boksu (100zł). W tym boksie jest możliwość zamówienia cateringu. Wszelkie szczegóły dogadywane są indywidualnie, w zależności od upodobań gości.

W pozostałe dni tygodnia, czyli od niedzieli do czwartku, otwieramy o 16-tej. W lokalu panuje atmosfera pubowa. Nie puszczamy fajerwerków, nie mamy tańczących na barze foczek ani żonglującego niedźwiedzia Emotikon smile Zapraszamy was za to na zimne piwo, pyszne drinki czy aromatyczną kawę. Jeśli macie takie życzenie, z przyjemnością przełączymy na mecz. Jak również nie mamy już ograniczenia wiekowego. Tak więc młodzieży - przybywajcie! Emotikon smile
Zamykamy ok. godziny 24-tej, ale z tym jak w BillArt bywa różnie. Czasem zdarzy się zamknąć przed północą a czasem siedzimy dłużej. To wszystko zależy. Od Waszej obecności.

Bilard: Zasady jak w BillArt, chyba powtarzać po raz pięćsetny nikomu nie musimy, czasami za nas kończycie magiczną formułkę "Płatne jest po grze, naliczanie minutowe, sami pilnujecie czasu"

Cenowo wygląda to następująco:
Niedziela - czwartek: 18zł/ h (studenci 15zł/ h za okazaniem ważnej legitymacji)
Piątek - sobota: 24zł/ h

KLUB MONO W PIASECZNIE

Post: pn sty 26, 2015 11:07 pm
autor: Majkel

KLUB MONO W PIASECZNIE

Post: pt sty 30, 2015 12:12 pm
autor: Majkel
Obrazek

Ostatni Przystanek Postępu zagra w Klubie Mono Piaseczno

Post: ndz lut 15, 2015 9:47 pm
autor: Redakcja
Obrazek

17 lutego 2015 roku odbędzie się koncert w Klubie Mono, podczas którego wystąpi zespół Ostatni Przystanek Postępu
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... -piaseczno

Ostatni Przystanek Postępu w Klubie Mono Piaseczno

Post: śr lut 25, 2015 9:54 pm
autor: Redakcja
Redakcja pisze:17 lutego 2015 roku odbędzie się koncert w Klubie Mono, podczas którego wystąpi zespół Ostatni Przystanek Postępu

Obrazek

Relacja z koncertu zespołu Ostatni Przystanek Postępu
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... lubie-mono

KLUB MONO W PIASECZNIE

Post: sob mar 07, 2015 5:47 pm
autor: Redakcja

KOLOROFONIA W KLUBIE MONO

Post: czw mar 12, 2015 9:42 pm
autor: Redakcja

KLUB MONO W PIASECZNIE

Post: wt cze 16, 2015 6:42 pm
autor: yuzu
Klub Mono latem zmienia nieco godziny otwarcia. Warto się zapoznać (kliknij, aby powiększyć)

Wielka Domówka w Klubie Mono

Post: śr sie 05, 2015 5:35 pm
autor: yuzu
Na zakończenie wakacji Mono organizuje imprezę, jakiej jeszcze w Piasecznie nie było!

DOMÓWKA – Wchodzisz z własnym alkoholem!

Tak, dokładnie ! Możecie wnieść własny alkohol (legalny, fabrycznie zamknięty).

To jednak nie wszystko. Musimy przecież zadbać, żebyście nie przerywali sobie dobrej zabawy, szukaniem sklepu z alkoholami. Wyjątkowo tego dnia obniżamy ceny na barze! I tak np. butelka wódki 0,5l za 25zł

UWAGA! KONKURS NA FACEBOOK’U!
Wylosujemy 5 podwójnych zaproszeń na Domówkę wśród osób, które:

1. Dołączą do wydarzenia.
2. Zaproszą wszystkich swoich facebookowych znajomych do wydarzenia.
3. Napiszą na tablicy wydarzenia „Zrobione!”

Wydarzenie dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/events/740852326023132/


Zapraszamy do zabawy! :)

Wstęp: 35zł