Spotkania integracyjne mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Postautor: sharmlover » ndz mar 16, 2008 4:35 pm

Martin,
Na Waszej stronie, ktora sledze :good: zauwazylam ze odbylo sie spotkanie polaczone z impreza urodzinowa :D . To ja z takim zapytaniem w kwestii formalnej:

Kiedy bedzie najblizsze integracyjne spotkanie - chce sie zintegrowac :!: I zeby nie wiem co sie dzialo - stawimy sie w ilosci sztuk minimum 2 :good: No chyba, ze nas nie chcecie :wink: .
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Spotkania integracyjne mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Postautor: Martin » pn mar 17, 2008 11:54 am

sharmlover pisze:zauważyłam ze odbyło sie spotkanie połączone z impreza urodzinowa

Tak odbyło się takie spotkanie mieszkańców z Piaseczna. Wcześniej na naszym forum był mały odzew przy temacie spotkań, dlatego nic nie pisałem na forum. Jeżeli jesteście zainteresowani, to będę takie informacje wstawiał również w tym wątku.
sharmlover pisze:Kiedy będzie najbliższe integracyjne spotkanie - chce sie zintegrować

Część osób spotyka się co tydzień (środa) w Piwnicy, bo wtedy odbywa się karaoke i można sobie dodatkowo pośpiewać. Ja nie zawsze mam możliwość pojawić się na takim spotkaniu, bo w tygodniu czasami jest problem z wygospodarowaniem czasu. Osobiście wolę spotkania weekendowe i m.in. dlatego zaproponowałem w wątku: Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa, żeby wybrać się 30 marca na wycieczkę kolejką wąskotorową. Jeżeli ktoś ma ochotę na wycieczkę, to serdecznie zapraszam, bo organizator ze mnie ... i dlatego warto, żeby każdy zainteresowany zarezerwował już teraz sobie bilet... Moja rodzinka jest chętna i ja na pewno pojawię się na otwarciu sezonu.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » czw mar 20, 2008 7:16 am

No i pieknie :cry: w Srody konczymy prace o 20.00 w Czwartki zaczynamy o 8.00. Nie damy rady sie porozrywkowac :(

A im blizej 30tego, tym bardziej rozmywa nam sie koncepcja wypadu na caly dzien. :(
Czy my sie kiedys spotkamy :piwko:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Spotkania integracyjne mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Postautor: Martin » czw mar 20, 2008 10:00 am

sharmlover pisze:Czy my sie kiedys spotkamy

Kasiu, u nas też pojawiły się zmiany odności 30 marca i chyba na pierwszą wycieczkę kolejką wąskotorową pojedziemy dopiero 6 kwietnia, kiedy jest zaplanowane Topienie Marzanny (szczegóły dat pikników: Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa). Co do spotkania, to dla chcącego nic trudnego. Kiedyś na pewno odbędzie się spotkanie.

:piwko:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron