Klub Mam w Zalesiu Górnym

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Klub Mam w Zalesiu Górnym

Postautor: silvia » czw kwie 12, 2012 7:28 pm

Zapraszam na spotkania zalesiańskiego Klubu Mam!

Spotykamy się w co drugi piątek na świetlicy przy ul. Jelonka 2 w Zalesiu Górnym. Następne spotkanie już jutro, o godz. 10.00 rano.

Urządzamy klubowy swap ubraniowy. Przynieście rzeczy, których już nie nosicie (no, maksymalnie po reklamówce na osobę), a które chcecie puścić w świat. Można się wymieniać, można po prostu oddać, transakcje bezgotówkowe. :)

Zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi do 2-3 lat oraz panie spodziewające się dziecka :)
silvia
 
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 7:11 pm
Lokalizacja: Zalesie Górne

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości