Ankieta: Sylwester na Spalonej

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Zainteresowany Sylwestrem na Spalonej?

TAK
6
35%
NIE
11
65%
 
Liczba głosów : 17

Postautor: agniecha_77 » pn gru 07, 2009 10:58 am

Witam po kilkudniowej przerwie, którą poświęciłam m.in. na naukę robienia bigosu. Teoretycznie wszystko już wiem, w praktyce sami sprawdzicie :) (dla Jacentego coś się wymysli)

Poczekam jeszcze kilka dni na Wasze sugestie i otworzymy listę. Sześć głosów na „tak” – bardzo cieszy :D

A propos:

lipao45 pisze:
agniecha_77 pisze:start PKP Zalesie Górne lub Ustanów


Jakbyście chcieli to bym coś zorganizował w Ustanówku

Mam akurat działkę 100 M od PKP


to chyba sąsiadami jesteśmy. Opcja „Sylwester na ustanowskiej ziemi” tez istnieje w mojej głowie ale jako opcja 3 – na wypadek 20 stopniowych mrozów.
Póki co trzymam się bardziej kuligu (wersja śnieżna) lub spaceru (wersja bezśnieżna).
pozdrawiam
agniecha_77
 
Posty: 24
Rejestracja: wt lip 14, 2009 7:50 am

Poprzednia

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość