5 grudnia koncert White Tiger w Restauracji Zawrotnica

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Postautor: witoldsl » pn gru 07, 2009 3:00 pm

Martin pisze:p.s. do Witka i Agaty z zespołu, mam sporo zdjęć, tak więc jeżeli będziecie zainteresowani, to mogę je Wam zgrać na DVD.


Dzięki Martin.
Dla mnie przekazanie zdjęć przez Zawrotnicę jest idealnym rozwiązaniem, jeśli tylko Zawrotnica zechce być pośrednikiem... ;)

p.s. Martin - gdzie linkować i jak podpisać (autor) galerię Twoich zdjęć gdy je wykorzystam na oficjalnej stronie zespołu?
Witek ślendakowski
---

Sklep muzyczny Gitara No.1 Piaseczno
White Tiger - rock-pop band www.White-Tiger.pl
Gitara moja pasja, którą zarażam - zapraszam www.gitara-lekcje.pl
...zarażam też tu: www.YouTube.com/witoldsl
Awatar użytkownika
witoldsl
 
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 13, 2009 1:56 am
Lokalizacja: Stara Iwiczna

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » pn gru 07, 2009 10:15 pm

witoldsl pisze:
Martin pisze:p.s. do Witka i Agaty z zespołu, mam sporo zdjęć, tak więc jeżeli będziecie zainteresowani, to mogę je Wam zgrać na DVD.


Dzięki Martin.
Dla mnie przekazanie zdjęć przez Zawrotnicę jest idealnym rozwiązaniem, jeśli tylko Zawrotnica zechce być pośrednikiem... ;)

p.s. Martin - gdzie linkować i jak podpisać (autor) galerię Twoich zdjęć gdy je wykorzystam na oficjalnej stronie zespołu?


ZAWSZE I O KAżDEJ PORZE :roll: :lokomotywa:

ZAPRASZAM :)

Dorota :)
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Poprzednia

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron