30 października dyskoteka Halloween w Restauracji Zawrotnica

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

propozycja imprezy andrzejkowej

Postautor: Martin » pn lis 02, 2009 12:04 am

Piaseczyńskie lokale macie opisywane na podforum: Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno i dlatego zasugerowałem, żebyście wybrali / zaproponowali miejsce, żeby nie było uwag, które usłyszałem niedawno od kilku osób, że faworyzuje Zawrotnicę i cały czas imprezy są organizowane w Zawrotnicy. W związku z tym, proszę Was o wskazanie mi miejsca / lokalu w Piasecznie, gdzie zmieści się tyle osób, które przyszło na poprzednią i tę imprezę w Zawrotnicy (przewinęło się ~ 70-100 osób)? Chętnie podejmę się organizacji imprezy również w Sahara Club, jednak tam grają muzykę klubową i to może nie każdemu odpowiadać. Chyba, że przy dużej ilości zainteresowanych, uda się nam uzyskać możliwość puszczania własnej muzyki. Jeżeli chodzi o wspomniany 8 Ball Club, to jest to klub bilardowy i raczej dyskoteki połączonej z andrzejkowymi wróżbami tam nie zrobimy. Jednak nie widzę problemu i jest to wręcz wskazane, aby zorganizować tam spotkanie w międzyczasie, po otwarciu lokalu po jego zmianie lokalizacji, o czym wspomniał Kamil na stronie 8 Ball Club www.8ballclub.pl/?p=85 Czekam na Wasze propozycje miejsca, w którym moglibyśmy zorganizować dyskotekę andrzejkową? Po otrzymaniu propozycji, otworzę nowy wątek i zaczniemy planować imprezę na Andrzejki. :D
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: daro » pn lis 02, 2009 1:20 am

Witam po dłuższej przerwie - żałuję ale niestety nie mogłem dotrzeć, a czytam, że jak zawsze było warto :):):)
Może następnym razem się uda...

Jeżeli chodzi o propozycję andrzejkową to jest taki przytulny lokalik niedaleko Almy - chyba Zawrotnica, ale nazwy pewny nie jestem :lol:
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » pn lis 02, 2009 8:35 am

Jeżeli chodzi o propozycję andrzejkową to jest taki przytulny lokalik niedaleko Almy - chyba Zawrotnica, ale nazwy pewny nie jestem

:lol: OK propozycja przyjęta, a jeżeli będzie impreza, to uda Ci się tym razem pojawić? :roll: :wink:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agim6 » pn lis 02, 2009 8:49 am

Martin pisze:Chętnie podejmę się organizacji imprezy również w Sahara Club, jednak tam grają muzykę klubową i to może nie każdemu odpowiadać. Chyba, że przy dużej ilości zainteresowanych, uda się nam uzyskać możliwość puszczania własnej muzyki.

No właśnie gdyby chodziło o możliwość puszczania "naszej" muzyki to ten lokal dla odmiany byłby jakimś urozmaiceniem. Ale jeżeli chodzi o muzykę klubową, taką jaka leciała w sobotę, to nie wiem czy mój głos byłby za zabawą Andrzejkową właśnie w tym miejscu.
Pozdrawiam
A.
Agim6
 
Posty: 673
Rejestracja: pn kwie 20, 2009 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

impreza andrzejkowa

Postautor: Martin » pn lis 02, 2009 9:48 am

Agim6 pisze:gdyby chodziło o możliwość puszczania "naszej" muzyki to ten lokal dla odmiany byłby jakimś urozmaiceniem

Postaram się doprecyzować temat z właścicielką Sahara Club i dam znać, czy własna muzyka wchodzi w grę. :)
Jeżeli nie, to pozostaje temat Zawrotnicy lub wskażecie inne miejsce, gdzie chcielibyście się pobawić na Andrzejki?
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Sylwia » pn lis 02, 2009 10:47 am

dzięki wszystkim za suuuper zabawę tego zimnego wieczoru... na rozgrzewkę piło się kamikadze... i o 3 kieliszki za dużo :( ale mimo to, było :good: :good: :good:
Miło mi było Was wszystkim poznać w realu :D :D :D
pozdrawiam
Sylwia

"w życiu piękne są tylko chwile"

zapraszam na mój fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 407
Rejestracja: pt paź 02, 2009 2:08 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Postautor: Sylwunia » pn lis 02, 2009 11:01 am

Schiza pisze:ale najlepiej się czuję w Zawrotnicy


ja też bardziej jestem za imprezą w Zawrotnicy, jak dla mnie dobry klimat i dojazd rewelacyjny ... :)
Sylwunia
Sylwunia
 
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 27, 2007 3:33 pm
Lokalizacja: Zalesie Górne

Postautor: lipao45 » pn lis 02, 2009 11:25 am

Martin a co na następny raz kombinujesz?
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: AgatkaL » pn lis 02, 2009 11:26 am

Byłam pierwszy raz w Zawrotnicy, ale klimat i zabawa bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Też byłabym za Zawrotnicą na Andrzejki :)
Awatar użytkownika
AgatkaL
 
Posty: 148
Rejestracja: czw paź 29, 2009 11:27 am
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno

Postautor: ola » pn lis 02, 2009 11:29 am

AgatkaL pisze:Też byłabym za Zawrotnicą na


bo to fajny lokal :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: propozycja imprezy andrzejkowej

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » pn lis 02, 2009 11:31 am

Martin pisze:Czekam na Wasze propozycje miejsca, w którym moglibyśmy zorganizować dyskotekę andrzejkową?[/b] Po otrzymaniu propozycji, otworzę nowy wątek i zaczniemy planować imprezę na Andrzejki. :D


Witamy Was bardzo serdecznie,

pięknie dziekujemy za liczne przybycie na piatkowe Helloween Party.

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NAGRODZONYCH W KONKURSIE NA NAJCIEKAWSZE PRZEBRANIE :gratulacje:

Jednocześnie ogromne dzięki za Wasze sugestie i pomysły zgłaszane nam pod koniec imprezy.

Obiecalismy odezwać się w temacie imprezy andrzejkowej imprezy..

Tak jak sugeruje Martin proszę wypowiedzcie się gdzie i jak wyobrażacie sobie taką zabawę. Jeśli wybierzecie ZAWROTNICę postaramy sie sprostać oczekiwaniom. My ze swojej strony zastanawialiśmy się nad adrzejkowym koncertem muzyki na zywo np: WHITE TIGER lub dyskoteką ale ze stricte muzyką przyniesioną przez naszych Gości :taniec2: :tancze: :mlemlemle: + naturalnie wróżby andrzejkowe.

CZEKAMY NA WASZE OPINIE!!

Pozdrawiamy serdecznie
załoga ZAWROTNICY :lokomotywa:
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Postautor: teqilaa » pn lis 02, 2009 2:16 pm

RESTAURACJA ZAWROTNICA pisze:Jednocześnie ogromne dzięki za Wasze sugestie i pomysły zgłaszane nam pod koniec imprezy.


jedna mała sugestia a propos przyszłych imprez z dj-ami. Ciutke ciszej!, nie każdy tanczy i a niektórzy nawet rozmawiają. Niestety w piątek jakakolwiek rozmowa przy stoliku była niemożliwa. Ja rozumiem że to miała być w zamierzeniach dyskoteka, nie mniej jednak jesli muzyka bylaby odrobinę ciszej to i tanczący by mieli dostatecznie głosno i "nietanczący" mogliby tez miło spedzic czas na rozmowie. Ew. ustawiac stoliki tak żeby nie trzeba było siedziec pod ryczącym głośnikiem. Poza tym repertuar pozostawał wiele do życzenia. Nie powiem tez tanczylam, tez sie bawilam ale seria disco polo prawie mnie zabiła!! a może za mało wypiłam? ... :roll: . Rezerwacje stolików w terminie imprezy ... hm powiem szczerze że jak dla mnie troche niestosowne, szczegołnie że tych stolików za wiele nie ma , a impreza miala niby polegac na integracji, tak wiec wypraszanie od stolika bo mamy rezerwacje troszkę zaprzecza idei jaka głosi Martin w kwestii imprez forumowych.
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » pn lis 02, 2009 4:46 pm

AgatkaL napisał:
Też byłabym za Zawrotnicą na


bo to fajny lokal


Zawrotnica jest fajna i na taki imprezy jakie były do tej pory organizowane jest wg mnie najlepsza. Wolał bym jednak gdy muzykę puszcza ktoś z naszych a nie dj ze swoim repertuarem.

teqilaa pisze:Rezerwacje stolików w terminie imprezy ... hm powiem szczerze że jak dla mnie troche niestosowne, szczegołnie że tych stolików za wiele nie ma , a impreza miala niby polegac na integracji, tak wiec wypraszanie od stolika bo mamy rezerwacje troszkę zaprzecza idei jaka głosi Martin w kwestii imprez forumowych.


dokładnie tak
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » pn lis 02, 2009 5:41 pm

Jako osoba,która w forumowych spotkaniach bierze udział od samego początku też pozwolę sobie zagrać głos.

Odnośnie piątkowej imprezy.

teqilaa pisze:jedna mała sugestia a propos przyszłych imprez z dj-ami. Ciutke ciszej!


Jak to było w "Misiu" :roll:

Pani kierowniczko,czy ja palę?Ja palę cały czas.(...)Jest zima to i jest zimno!"

Jest impreza to i jest głośno.
Ale na pocieszenie powiem,że w naszym kącie pod oknem spokojnie dało się rozmawiać :klotnia:

Dj.
Faktycznie wyszło z nim chyba nie tak jak miało być,ale ten się nie myli,który nic nie robi.
Więc wielkie dzięki za ogarnięcie DJ`a.

Co do lokalu na kolejną imprezę to nie widzę miejsca w Piasecznie i okolicy,gdzie byśmy byli tak mile widziani jak w Zawrotnicy.
Więc kolejny głos za Zawrotnicą.

Z ukłonami
Jac
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: teqilaa » pn lis 02, 2009 7:29 pm

Jacenty pisze:Jak to było w "Misiu"

Pani kierowniczko,czy ja palę?Ja palę cały czas.(...)Jest zima to i jest zimno!"

Jest impreza to i jest głośno.


toć wiem debilem nie jestem, ale sugerowałam mały kompromis a nie dyskoteke przy kasprzaku :D
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron