30 października dyskoteka Halloween w Restauracji Zawrotnica

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Postautor: Martin » pn lis 02, 2009 7:30 pm

To nie była pierwsza impreza w Zawrotnicy i na pewno nie ostatnia, jednak wniosek po poprzedniej jest jeden - tylko własna muzyka, która w 100% będzie zgodna z oczekiwaniami osób, które będą bawiły się w lokalu. O osobach, które puszczały muzykę dowiedziałem się po przyjściu do lokalu, jednak mam zasadę, że nie słysząc i nie widząc jak ktoś puszcza muzykę - ciężko kogoś ocenić, tak więc przystałem na propozycję pokazania na co ich stać. Jak się okazało - przygoda z DJ'ami, nie była najszczęśliwsza, ale to dobra nauczka na przyszłość i na pewno wyciągnięte będą z tego odpowiednie wnioski, zarówno przy organizacji kolejnego spotkania, jak również dla samej ekipy puszczającej muzykę.

Odnośnie rezerwacji jednego ze stolików, to również była dość niezręczna sytuacja i postaram się ze swojej strony, aby przy kolejnych imprezach nie było tego typu sytuacji. Będę doprecyzowywał wszelkie ustalenia z Dorotą i Pawłem z Zawrotnicy, aby na tego typu imprezach nie obowiązywały rezerwacje i wszelkie urozmaicenia lub zmiany planów, były wcześniej z nami ustalane w wątkach dotyczących tego typu spotkań mieszkańców.

Dzięki raz jeszcze tym, którzy przyszli i mam nadzieję, że pojawicie się na kolejnych spotkaniach?

Pozdrawiam
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: daro » pn lis 02, 2009 7:36 pm

Martin pisze::lol: OK propozycja przyjęta, a jeżeli będzie impreza, to uda Ci się tym razem pojawić? :roll: :wink:


Martin - chętnie bym się pojawił, ale do Andrzejek pozostało jeszcze sporo czasu i nie wiem co się wydarzy przez ten miesiąc.
Kiedy w ogóle planujecie Andrzejki - tak jak wszyscy czy może w innym terminie :)

Mam jeszcze jeden kłopot - moja szanowna małżonka też miałaby ochotę na andrzejkową zabawę, a nie mamy z kim zostawić dzieciaków. Może uda nam się zorganizować kogoś na tę noc, ale jeśli tak się nie stanie to pewnie będę musiał zostać w domu...
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: daro » pn lis 02, 2009 7:40 pm

Martin - godzinę cofaliśmy jakoś niedawno, a na forumie dalej czas letni :)
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » pn lis 02, 2009 7:44 pm

daro pisze:Martin - godzinę cofaliśmy jakoś niedawno, a na forumie dalej czas letni :)


http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... .php?t=922

:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: daro » pn lis 02, 2009 7:49 pm

Jacenty pisze:
daro pisze:Martin - godzinę cofaliśmy jakoś niedawno, a na forumie dalej czas letni :)


http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... .php?t=922

:D


:oops: :oops: :oops:
nie czytałem ostatnio foruma i nie widziałem tego komunikatu, a byłem przekonany, że to wszystko samo się zmienia - wot technika :oops:
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

Impreza Andrzejkowa w Zawrotnicy

Postautor: Martin » pn lis 02, 2009 7:51 pm

daro pisze:Kiedy w ogóle planujecie Andrzejki - tak jak wszyscy czy może w innym terminie

Impreza Andrzejkowa w Zawrotnicy -> zachęcam do pisania swoich propozycji terminu. Chcemy zorganizować Andrzejki tak, aby jak najwięcej osób mogło pojawić się w danym terminie, dlatego czekam na Wasze propozycje. W przypadku Halloween, dyskotekę zrobiliśmy dzień przed imprezami organizowanymi w większości lokali, dzięki czemu w jeden weekend, miałem możliwość zabawy w dwóch miejscach tj: Halloween w Sahara Club. Teraz tak samo moglibyśmy dobrać termin, aby osoby bardziej rozrywkowe mogłyby odwiedzić jakieś inne lokale w okresie andrzejkowych imprez. Jednak w podlinkowanym wątku czekam na propozycje.
daro pisze:byłem przekonany, że to wszystko samo się zmienia - wot technika

Myślałem nad odpowiednim zapytaniem sql'a, aby zmodyfikować strefę czasową na wszystkich Waszych profilach w bazie danych, jednak stwierdziłem, ze nie chce ingerować w to co macie ustawione w profilu. W związku z tym, w podlinkowanym przez Jacentego wątku napisałem informację o zmianie strefy czasowej.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » pn lis 02, 2009 8:56 pm

teqilaa pisze:a nie dyskoteke przy kasprzaku Very Happy


ale by trza było kaset nabrać ;)
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » pn lis 02, 2009 9:07 pm

leny pisze:ale by trza było kaset nabrać


wierz mi,znalazły by się :mrgreen:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » pn lis 02, 2009 10:27 pm

teqilaa pisze:
RESTAURACJA ZAWROTNICA pisze:Jednocześnie ogromne dzięki za Wasze sugestie i pomysły zgłaszane nam pod koniec imprezy.


jedna mała sugestia a propos przyszłych imprez z dj-ami. Ciutke ciszej!, nie każdy tanczy i a niektórzy nawet rozmawiają. Niestety w piątek jakakolwiek rozmowa przy stoliku była niemożliwa. Ja rozumiem że to miała być w zamierzeniach dyskoteka, nie mniej jednak jesli muzyka bylaby odrobinę ciszej to i tanczący by mieli dostatecznie głosno i "nietanczący" mogliby tez miło spedzic czas na rozmowie. Ew. ustawiac stoliki tak żeby nie trzeba było siedziec pod ryczącym głośnikiem. Poza tym repertuar pozostawał wiele do życzenia. Nie powiem tez tanczylam, tez sie bawilam ale seria disco polo prawie mnie zabiła!! a może za mało wypiłam? ... :roll: . Rezerwacje stolików w terminie imprezy ... hm powiem szczerze że jak dla mnie troche niestosowne, szczegołnie że tych stolików za wiele nie ma , a impreza miala niby polegac na integracji, tak wiec wypraszanie od stolika bo mamy rezerwacje troszkę zaprzecza idei jaka głosi Martin w kwestii imprez forumowych.


To dla nas bardzo cenne i bardzo ważne informacje zwrotne.
Serdeczne dzięki :)

Pozdrawiam Dorota
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Postautor: leny » pn lis 02, 2009 11:04 pm

teqilaa pisze:wierz mi,znalazły by się Mr. Green


ja swoich i siostry się pozbyłem, została mi przypadkiem jakaś nagrywka Kultu
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

30 października dyskoteka Halloween w Restauracji Zawrotnica

Postautor: Martin » pn lis 02, 2009 11:06 pm

Czy ma ktoś jeszcze jakieś uwagi odnośnie spotkania, które odbyło się 30 października?
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » wt lis 03, 2009 1:00 am

Martin pisze:Czy ma ktoś jeszcze jakieś uwagi odnośnie spotkania, które odbyło się 30 października?

Tak-jeżeli już DJ-to sprawdzony, ten niestety wprowadził nas w iście weselny klimat, czego niektórzy nie lubią :lezacysmieszek:

Martin pisze:tylko własna muzyka, która w 100% będzie zgodna z oczekiwaniami osób, które będą bawiły się w lokalu. O osobach, które puszczały muzykę dowiedziałem się po przyjściu do lokalu, jednak mam zasadę, że nie słysząc i nie widząc jak ktoś puszcza muzykę - ciężko kogoś ocenić, tak więc przystałem na propozycję pokazania na co ich stać. Jak się okazało - przygoda z DJ'ami, nie była najszczęśliwsza, ale to dobra nauczka na przyszłość i na pewno wyciągnięte będą z tego odpowiednie wnioski, zarówno przy organizacji kolejnego spotkania, jak również dla samej ekipy puszczającej muzykę.

sam pomysł -żeby był DJ nie jest zły,ktoś kto zapanuje nad muzyką, ale problem w tym że on nie puszczał nic naszego, tylko swoje "kokodżambo", mógł się lepiej przygotować, dowiedzieć dla kogo będzie grał, chociażby skonsultować muzykę.
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron