9 października 2009 roku koncert White Tiger w Dobry Klimat

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Postautor: daro » pt paź 09, 2009 9:47 pm

tutomash pisze:Witam, super koncert, świetna muzyka, jedzenie no i grzańce. Wszystko dopisało pozdrawiam wszystkich :peace:


Potwierdzam :)
Szkoda, że dzieciaki nie dały rady i musiałem ewakuować się przed samą końcówką ...
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » pt paź 09, 2009 11:09 pm

Mistrzowski koncert.
To co było do tej pory w Naleśnikach można zapomnieć/No może poza Wyjcami.
Oby więcej takich klimatów.

p.s.sezon na grzane piwo uważam za otwarty :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

9 października 2009 roku koncert White Tiger w Dobry Klimat

Postautor: Martin » sob paź 10, 2009 9:17 am

White Tiger lepiej gra na żywo i wczoraj sam się o tym przekonałem!!! Na żywo słychać gitarę basową, którą uwielbiam! To był najgłośniejszy (pozdrawiamy sąsiadów, którzy nie przyszli a zaprosili policję) oraz najbardziej ostry koncert, jaki do tej pory odbył się w Dobrym Klimacie! Jestem pod największym wrażeniem gry Piotrka Derwińskiego, który wymiatał na gitarze basowej!

:pogo:

Po koncercie, miałem okazję poznać osobiście Witka ślendakowskiego (gitara), który nie tylko bardzo dobrze gra na gitarze, oraz promuje zespół White Tiger, ale jest sympatycznym człowiekiem i mam nadzieję, że będą kolejne okazje do spotkań i dłuższych rozmów...

Na koncercie White Tiger, był również Mariusz z iTV Piaseczno, tak więc jest szansa, że Ci którzy nie byli na koncercie, będą mogli obejrzeć go w skrócie na stronie www.itvpiaseczno.pl Zdjęcia zespołu podczas koncertu, robił Darek (daro) oraz Agnieszka (miło było poznać Ciebie kropaga), więc może umieszczą coś na forum :)

Było piwko grzane (hmmm... rozgrzewało!) oraz Dobry Klimat jest już zadaszony, tak więc zapraszam wszystkich na naleśniki do Dobrego Klimatu!

Na koncercie White Tiger, była koleżanka Magda z zespołu MELTING WALLS (Ci co byli poznali ją osobiście), która jak wszystko pójdzie według planu, to zagra za 2 tygodnie w Dobrym Klimacie. Informacje o koncercie pojawią się na łamach forum i serwisu mieszkańców. Z uwagi, że sąsiedzi Dobrego Klimatu mają coś przeciwko głośnej muzyce (a MELTING WALLS to zdecydowanie ostrzejsze granie niż było wczoraj), to przy jakiś problemach organizacyjnych w Dobrym Klimacie - spróbuję zorganizować ich koncert w Zawrotnicy. Zobaczymy co z tego wyjdzie i będę informował Was o tym na bieżąco!
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kropaga » ndz paź 11, 2009 12:38 am

świetny koncert!!! Jak każdy zresztą koncert White Tiger.
Liczę na to, że częściej będą grali w Piasecznie.

Przyznaję, głośno było... co nie przeszkadzało moim dzieciom spać :lol:

Martin pisze:(pozdrawiamy sąsiadów, którzy nie przyszli a zaprosili policję)

Marcin, co to za akcja była z policjantami? Naleśniki przyszli zjeść, czy rozruszać imprezę i poskakać pod sceną?

Martin pisze:(miło było poznać Ciebie kropaga)

Również cieszę się, że Cię poznałam. Dzięki za piękne rodzinne fotki - właśnie takich mi w albumie brakuje :)
Awatar użytkownika
kropaga
 
Posty: 85
Rejestracja: pn sie 10, 2009 10:53 pm
Lokalizacja: Piaseczno

White Tiger w Dobry Klimat

Postautor: Martin » ndz paź 11, 2009 3:39 am

kropaga pisze:Marcin, co to za akcja była z policjantami? Naleśniki przyszli zjeść, czy rozruszać imprezę i poskakać pod sceną?

Po prostu White Tiger grał głośno i ostro, co przeszkadzało sąsiadom naleśnikarni i zgłosili to Policji, która przyszła i dość "poważnie rozmawiała" z £ukaszem... Nie wiem, czy pozostałe koncerty nie stoją pod znakiem zapytania, przy takich wrażliwych "sąsiadach", jakich ma Dobry Klimat.
kropaga pisze:Również cieszę się, że Cię poznałam.

:oops: :wink:
kropaga pisze:Dzięki za piękne rodzinne fotki - właśnie takich mi w albumie brakuje

Mam nadzieję, że udało się Wam coś wybrać z tych zdjęć, które Wam zrobiłem i polecam się na przyszłość... :)

:fotograf:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: White Tiger w Dobry Klimat

Postautor: królik » ndz paź 11, 2009 12:30 pm

Martin pisze:
kropaga pisze:Marcin, co to za akcja była z policjantami? Naleśniki przyszli zjeść, czy rozruszać imprezę i poskakać pod sceną?

Po prostu White Tiger grał głośno i ostro, co przeszkadzało sąsiadom naleśnikarni i zgłosili to Policji, która przyszła i dość "poważnie rozmawiała" z £ukaszem... Nie wiem, czy pozostałe koncerty nie stoją pod znakiem zapytania, przy takich wrażliwych "sąsiadach", jakich ma Dobry Klimat.


Witam serdecznie :)

To naprawdę nie jest kwestia wrażliwości, i pewnie wszyscy okoliczni mieszkańcy do pewnego momentu nie mieli nic przeciwko takim imprezom, ale jeśli w kolejny piątek przy zamkniętych oknach gitara basowa , czy perkusja powoduje płacz Twojego dziecka to naprawde nie przepełnia mnie szczęście z okazji tych koncertów. Ja akurat nie z tych co dzwonią po policje, ale rzeczywiście te koncerty stały się uciążliwe. ostatnio nawet kończyły się po 22:00, ale latem słychać było śpiewy do późnej nocy. Dużo osób ma malutkie dzieci, które po prostu boją się takich " hałasów" , a uwierzcie mi , że muzyka jest słyszalna nawet w Wc :-) ( może to kwestia nagłośnienia i zbyt dużej ilości basów) No po prostu nie ma sie gdzie człek ukryć :-) Ten kto przyjdzie na taki koncert może sobie w każdej chwili wyjść, a "stary" mieszkaniec musi tego słuchać , niezależnie, czy lubi dany rodzaj muzyki, czy nie...

A sami wiecie, ze nie każdy koncert należał do udanych :-).
królik
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 12:13 pm

Re: White Tiger w Dobry Klimat

Postautor: daro » ndz paź 11, 2009 10:23 pm

królik - rozumiem Cię i nie rozumiem jednocześnie.

Sam mam małe dzieci i denerwuje mnie jeżeli położę je spać i się obudzą z byle powodu. Na pewno nie byłbym zadowolony gdyby ktoś dudnił mi basem pod oknem po 22.00, bo wtedy trwa cisza nocna, ale przed 22.00 jest czas kiedy w mieście zdarzają się takie rzeczy jak koncerty czy śpiewy. Mieszkając w centrum miasta (tam właśnie znajduje się Dobry Klimat) trzeba zdawać sobie sprawę, że czasem będzie głośno. To jest miasto, a nie środek puszczy. Ludzie narzekają, że w Piasecznie nic się nie dzieje, a jak się dzieje to narzekają, że mogłoby się nie dziać. Szkoda słów... :cenzura:
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

White Tiger w Dobry Klimat

Postautor: Martin » ndz paź 11, 2009 10:32 pm

Jeżeli nie wypali zdecydowanie bardziej ostry koncert rockowego zespołu MELTING WALLS w Dobrym Klimacie, to postaram się zorganizować koncert zespołu w Zawrotnicy.


Pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

White Tiger

Postautor: Martin » pn paź 12, 2009 10:17 pm

Obrazek

Na stronie www.itvpiaseczno.pl pojawił się krótki filmik z koncertu White Tiger.
Bezpośredni link: www.itvpiaseczno.pl/laduj_film.php?id=499
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości