12 września 580 Urodziny Piaseczna Tu mieszkamy Poznajmy się

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Postautor: Nataszka » ndz wrz 13, 2009 6:56 pm

Martin pisze:Koncert był OK, jednak czuję pewien niedosyt - nie wiem dlaczego
Zabawa z Wami pod sceną była super i na pewno powtórzymy to przy innych koncertach.

Ja nie czuję żadnego niedosytu :) Uważam, że Kaśka dała świetny koncert, emocje jakie towarzyszyły Kasi przy wykonywaniu piosenek-niesamowite :) Jestem bardzo zadowolona, zabawa pod sceną rzeczywiście była super, wybawiłam się niesamowicie, dzięki wielkie:)
Na after party w Zawrotnicy też było świetnie :lol:
"W życiu piękne są tylko chwile"
Awatar użytkownika
Nataszka
 
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 2:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » ndz wrz 13, 2009 8:06 pm

koncert był suuuuuper! Kaska w świetnej formie, gdbym nie robiła za "niańkę" dwóch młodocianych to pewnie wbiłabym sie pod scene! nogi same chodziły! :mrgreen: :good: :mrgreen: :good: :mrgreen: :good:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Koramina » pn wrz 14, 2009 11:26 am

Chciałam dotrzeć i ale się nie udało;(
So tell me when you hear my heart stop,
You’re the only who knows
Tell me when you hear my silence
There’s a possibility
I wouldn’t know
Koramina
 
Posty: 313
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:26 am

Poprzednia

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron