18 września spotkanie mieszkańców w Restauracji Zawrotnica

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Postautor: miedza » wt wrz 22, 2009 11:18 am

Martin pisze:
teqilaa pisze:wiec raczej to było po 4 rano

Może i po 4 rano - muszę dowiedzieć się u Doroty, bo nie zwróciłem uwagi na godzinę wychodząc z Zawrotnicy. A Wy to może gdzieś jeszcze po drodze się zatrzymałyście ;)


Teqilaa wspominała że siostra się pod WBK przebierała czy cuś :lol:
miedza
 
Posty: 94
Rejestracja: sob sie 29, 2009 1:35 pm

18 września spotkanie mieszkańców w Restauracji Zawrotnica

Postautor: Martin » wt wrz 22, 2009 11:19 am

Dostałem potwierdzenie od Doroty, że jako ostatni (+ kilka osób z forum) wychodziłem po 4 rano...

:piwko: :taniec2:

Teqilaa wspominała że siostra się pod WBK przebierała czy cuś

Hmm..., to ja straciłem coś takiego... :D
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » wt wrz 22, 2009 11:23 am

hehehehe czyli moge powiedziec że do ostatniego tanca zostałam :mrgreen:
siostra zostawiła na pamiątkę swoje ponczochy na reklamie pod wbk :mrgreen: a wracała na bosaka :mrgreen:

ps. jak ktos ma jakies moje kompromitujące fotki z imprezy to poprosze na priv. Miedza filmik na priva tez bym bardzo poprosiła. Schiza cos mówiła o moim języku i tak ciekawa jestem o co chodzi ... :?: :roll:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 18 września spotkanie mieszkańców w Restauracji Zawrotni

Postautor: miedza » wt wrz 22, 2009 11:23 am

Martin pisze:Dostałem potwierdzenie od Doroty, że jako ostatni (+ kilka osób z forum) wychodziłem po 4 rano...

:piwko: :taniec2:

Teqilaa wspominała że siostra się pod WBK przebierała czy cuś

Hmm..., to ja straciłem coś takiego... :D


Nieee... Nie Ty, tylko jej siostra - rajstopy :lol:
miedza
 
Posty: 94
Rejestracja: sob sie 29, 2009 1:35 pm

Postautor: teqilaa » wt wrz 22, 2009 11:24 am

miedza pisze:rajstopy

pończochy, rajstopy to tylko przy minus 20! :roll: 8) :wink:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: miedza » wt wrz 22, 2009 11:26 am

teqilaa pisze:
miedza pisze:rajstopy

pończochy, rajstopy to tylko przy minus 20! :roll: 8) :wink:


Tia... Tłumacz mi rajstopy, pończochy albo sukienka, spódnica... Już sukces że odróżniam firanę od załonki :oops:
miedza
 
Posty: 94
Rejestracja: sob sie 29, 2009 1:35 pm

Postautor: teqilaa » wt wrz 22, 2009 11:31 am

miedza pisze: Już sukces że odróżniam firanę od załonki

to faktycznie sukces hahahahaha

Miedza dzięki za filmik, już myśłałam że tej mój jezyk to jakas bardziej ostra sprawa :wink: ale luzik hahahaha byłam grzeczna! :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Belladance » wt wrz 22, 2009 11:37 am

Hejka.
Dorwałam się do sieci, więc zabiorę „mocno opóźniony” głos w sprawie :D
Cieszę się, że poznałam w realu choć, cząstkę forumowej śmietanki.
Szczególnie dziękuję Marcinowi, Iwonie (teqilii) i Marzenie (Leelooo) za wstępne wprowadzenie w temat i klimat, Ewie (koleżance Iwony) za miłe towarzystwo (mam nadzieję, że w końcu pojawi się na forum, albo będzie okazja spotkać się w realu) Izie (Schizie) za super uśmiech, radość i energię, którymi witała NOWYCH, a wszystkim jubilatom za pyyyszny tort. Fajnie było też zamienić kilka słów z Kasią (koraminą) i lenym i baaardzo nieśmiałym w realu Piotrkiem (via). Piotrek! Przebijasz nawet mnie, albo nie lubisz OBCYCH :blahblah:
Musiałyśmy z Asią wyjść dość szybko i zrobiłyśmy to po angielsku, więc nie udało mi się poznać z większą ilością osób. Ale wszystkich pozdrawiam :najlepsi:
Aha. Serdecznie gratuluję Jacentemu wokalu. Jacek jest dowodem na to, że niektórzy potrafią brać udział i zadziwiać w karaoke o każdej porze :good:
Pozdr.
Monika

I don't know art, but I know what I like
http://picasaweb.google.com/belladance.m.m
Awatar użytkownika
Belladance
 
Posty: 43
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 8:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » wt wrz 22, 2009 11:50 am

Belladance pisze:Ewie (koleżance Iwony) za miłe towarzystwo (mam nadzieję, że w końcu pojawi się na forum

mam nadzieje że niedługo, obiecała "zajrzeć" :D

Belladance pisze:baaardzo nieśmiałym w realu Piotrkiem (via).

mistrz kamuflarzu? :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » wt wrz 22, 2009 12:00 pm

Nie dostałam filmiku a prosiłam :(

MIEDZA !!! na ciekawa@op.pl - poproszę!!!!
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Jacenty » wt wrz 22, 2009 5:40 pm

Aha. Serdecznie gratuluję Jacentemu wokalu. Jacek jest dowodem na to, że niektórzy potrafią brać udział i zadziwiać w karaoke o każdej porze Good


Sie starałem...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: RESTAURACJA ZAWROTNICA » wt wrz 22, 2009 7:36 pm

stentonik pisze:Powiem tak. Karaoke to była porażka, którą przepowiedziałem kilka postów wczesniej z racji godziny rozpoczęcia. Za wcześnie. Wiele osób nie zdążyło "złapac " atmosfery imprezy i sie wkrecić, złapac fazę itp i pokazać na co je stać. Szacunek dla Jacentego za super show i tym, którzy się odważyli spiewać. Marcin, zauważyłem ze przez całe karaoke siedziałeś ze stała ekipą w ogródku, więc też nie złapałes fazy. Uważam, że karaoke o 22 byłoby o wiele bardziej udane, towarzystwo wstepnie zintegrowane i odpowiednio zmotywowane do wygłupów.

Ja niestety nie wkreciłem się w klimat imprezy i tego typu spędy raczej bede na przyszłość omijał pozostając przy mniejszych spontanach. Nie lubie np byc filmowany non stop przez obce mi osoby czy kluczyć z drinkami miedzy dziećmi po 23. Moje wyobrazenie imprezki było nieco inne, oczekiwałem czegos w stylu ostatniej imprezy w zawrotnicy, ale niestety bardziej mi to przypominało poprawiny u cioci na imieninach. Porażka. Ale to moje zdanie.

Na wielkie brawa zasługuje restauracja Zawrotnica i własciciele, którzy jak zwykle staneli na wyskosci zadania oraz Edyta, która prowadziła karaoke bardzo profesjonalnie, mimo tego iz towarzystwo nie było jeszcze rozgrzane.

Dziekuję tym, których poznałem i tym z którymi miałem okazję pogadać i napić sie szklaneczkę whisky ;)

G.



Drodzy Goście, Przyjaciele i Sympatycy ZAWROTNICY!

PO PIERWSZE: to jak zawsze chcemy WAM serdecznie podziękować za suuuuuper fajną zabawę. Gościć Was na kolejnej imprezce po "prohibicji" to dla nas ogromna przyjemność.

DRUGIE: dołozylismy wszelkich starań aby zorganizować dla WAS imprezę jakiej zapotrzebowanie zgłaszaliście wielokrotnie tj. karaoke a potem dyskoteka do rana.. I tak też jak obiecaliśmy tak zrobiliśmy :)

TRZECIE: z uwagi na obowiązujace przepisy prawa karaoke nie mogło zostać odpalone później np 21:00- 22:00 z uwagi na CISZę NOCNĄ o 22:00 Po tej godzinie zakłócanie porządku ma swoje konsekfwencje. Dyskoteka to co innego: inne nagłosnienie (niż przy karaoke spory sprzęt) i możliwość zamknięcia drzwi..Warto także nadmienić iż większość karaoke także w WA-WIE np: na Polach Mokotowskich gdzie także gra SING SING trwa do 22:00 z tego samego względu- cisza nocna!

CZWARTE: Mamy jednak nadzieję że mimo to ogólnie imprezkę zaliczycie do tych udanych i wartych wspominania.
Polecamy się na przyszłość!!

£ączymy serdeczne pozdrowienia dla wszystkich.

Dorota i Paweł Swynynka oraz cała załoga ZAWROTNICY :lokomotywa:
Awatar użytkownika
RESTAURACJA ZAWROTNICA
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 4:53 pm

Postautor: Marcin KANIA » wt wrz 22, 2009 10:51 pm

RESTAURACJA ZAWROTNICA pisze:zaliczycie do tych udanych i wartych wspominania


TAK BY£O, DZIęKUJę I DO ZOBACZENIA :good:
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: stentonik » wt wrz 22, 2009 11:07 pm

RESTAURACJA ZAWROTNICA pisze: Warto także nadmienić iż większość karaoke także w WA-WIE np: na Polach Mokotowskich gdzie także gra SING SING trwa do 22:00 z tego samego względu- cisza nocna!


Dorota, to przy najbliższej pomidorówce ;) powiesz mi jak to jest z ta ciszą nocną na Polach Mokotowskich. Nie wiem gdzie gra Sing Sing w Warszawie na Polach Mokotowskich ale w Zielonej Gęsi na dwóch ostatnich spotkaniach klasowych karaoke kończylismy cuś koło czwartej rano, a w Nowym Bolku na poczatku czerwca sprzet rozstawili po 2 w nocy i do tej pory mam przechlapane, że wróciłem rano z kawalerskiego (nie swojego;)

pzdr, G
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: teqilaa » śr wrz 23, 2009 7:59 am

RESTAURACJA ZAWROTNICA pisze:CZWARTE: Mamy jednak nadzieję że mimo to ogólnie imprezkę zaliczycie do tych udanych i wartych wspominania.
Polecamy się na przyszłość!!

Ja na pewno! niestety nigdy nie jest tak, że wszyscy będa zadowoleni. Jeden hoduje rybki drugi zbiera znaczki...kto sie chciał bawić to się bawił a z tego co widziałam było ich sporo :mrgreen:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości