Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: Martin » sob sie 08, 2009 9:07 am

Swobodna rozmowa mieszkańców o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Obrazek

W wątku tematycznym: czy robimy cokolwiek by rozwiązać problemy Piaseczna? pojawiła się propozycja Mariusza z iTV Piaseczno, aby wypowiedzieć się przed kamerą iTV Piaseczno, na tematy, które nam jako mieszkańcom Piaseczna przeszkadzają i chcielibyśmy to zmienić...itp.
tvpiaseczno pisze:Dużo się pisze i wiele osób wypowiada się krytycznie na tym forum co trzeba zrobić i naprawić w Piasecznie. Są to w większości osoby anonimowe nikomu nie znane, nie protestujące publicznie, a tylko anonimowo na forach. Urzędnicy podchodzą do tego jak do anonimowych donosów i wrzucają do kosza i nie czytają wcale. Moja propozycja dla wszystkich mieszkańców pragnących poprawiać funkcjonowanie miasta - udostępniam czas antenowy na itv piaseczno i tu można będzie się wypowiadać oraz zadawać pytania osobiście do ludzi odpowiadających za funkcjonowanie miasta. Wy się wypowiadacie i zadajecie pytania, ja idę z kamerą po odpowiedź. Wielu urzędników ogląda itvpiaseczno bo w niej występuje. Co myślicie o tej propozycji?

Jacenty pisze:Bardzo chętnie wypowiem się przed kamerą.

lazy pisze:Potwierdzam że chętnie wystąpię w takim programie.

Chociaż od początku funkcjonowania serwisu mieszkańców www.powiat-piaseczynski.info (3 lata) nie jestem anonimowy i często na łamach serwisu komentowałem to co dzieje się w Piasecznie i okolicach, tak samo na wszystkich forach związanych z Piasecznem podpisuję się imiennie - to chętnie przyłączę się do rozmowy mieszkańców przed kamerą iTV Piaseczno. Moja propozycja jest taka, aby zebrać w jednym miejscu np: restauracja Zawrotnica, o jednej porze kilku mieszkańców, którzy mają coś do powiedzenia, aby reportaż był w formie luźnej rozmowy mieszkańców na tematy związane z problemami Piaseczna i okolic. Rozmowa w grupie mieszkańców, będzie bardziej luźna niż pojedynczej osoby w studiu a osoby wypowiadające się, nie będą miały problemów z obecnością kamery. Podczas spotkań mieszkańców, już nie raz rozmawialiśmy na tematy związane z problemami Piaseczna, teraz możemy dodatkowo zarejestrować naszą rozmowę - kamerą i pokazać to co myślimy i o czym rozmawiamy piaseczyńskim urzędnikom / samorządowcom. Pokażmy urzędnikom, że nie mają do czynienia tylko i wyłącznie z anonimowymi osobami, które potrafią tylko wypowiadać się i narzekać pod anonimowymi nickami na forach internetowych. Rozpocznijmy dialog mieszkańców z urzędnikami. Teraz mamy okres urlopów i wakacji, ale może w drugiej połowie sierpnia lub na początku września (po powrocie z wakacji), znajdziecie czas, aby porozmawiać swobodnie przed kamerą iTV Piaseczno.

Lista zainteresowanych spotkaniem w restauracji i rozmową przed kamerą:
1. Mariusz (Mariusz Kujaszewski - iTV Piaseczno - itvpiaseczno.pl)
2. Jacenty (Jacek Wierzchowski - KTR Pędziwiatr - piaseczno.masa.waw.pl)
3. Lazy (Daniel)
4. Martin (Marcin Borkowski - Serwis Mieszkańców - powiat-piaseczynski.info)
5. krawczynskilukasz (£ukasz Krawczyński - Radny Powiatu Piaseczyńskiego)
6. ...
7. ...
8. ...czekamy na Ciebie...
9. ...
10. ...

Miejsce: Restauracja Zawrotnica (ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie)
wejście do lokalu jest od strony ulicy Wojska Polskiego
Termin: do ustalenia

Czy ktoś jeszcze miałby ochotę dołączyć do rozmowy mieszkańców przed kamerą?
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2009 3:38 pm przez Martin, łącznie zmieniany 2 razy
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: richo » sob sie 08, 2009 10:25 am

To może zaprosić też jakiegoś 'chłopca do bicia' - w sensie radnego albo urzędnika? ;) Niech mają szansę obrony.
richo
richo
 
Posty: 466
Rejestracja: czw kwie 16, 2009 2:24 pm
Lokalizacja: z mauej er ;)

Rozmowa o problemach Piaseczna

Postautor: krawczynskilukasz » sob sie 08, 2009 11:27 am

Jeżeli wyrazicie chęć to chętnie porozmawiam o Piasecznie niekoniecznie przed kamerą :-)
Mam nadzieje, że nie będziecie przesadzać z tym "biciem" :-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: richo » sob sie 08, 2009 12:04 pm

krawczynskilukasz pisze:Mam nadzieje, że nie będziecie przesadzać z tym "biciem"

;) Nie, chodzi raczej o równowagę. Spór ma dwie strony, problem jednego ojca, a sukces wielu ;)
richo
richo
 
Posty: 466
Rejestracja: czw kwie 16, 2009 2:24 pm
Lokalizacja: z mauej er ;)

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: ola » sob sie 08, 2009 1:29 pm

Dobra a co ma wyniknąć z tego spotkania ?? w jakim celu jest organizowane ??? Jak są jakieś problemy w Piasecznie to trzeba je rozwiązywać a nie na pusto o nich dyskutować
Może jakiś konkretny temat ??
Bo z doświadczenia wiem, ze jak będzie to typowy spontan, to wyjdzie z tego chaos i coś mało logicznego.
Będziecie się przekrzykiwać i tyle
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: richo » sob sie 08, 2009 1:37 pm

ola pisze:Będziecie się przekrzykiwać i tyle


Ale będzie też oko Wielkiego Brata.
richo
richo
 
Posty: 466
Rejestracja: czw kwie 16, 2009 2:24 pm
Lokalizacja: z mauej er ;)

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » sob sie 08, 2009 1:56 pm

Przed kamerą nie ma miejsca na tłum. W rozmowie może uczestniczyć 2-3 osoby. Pozostałe osoby zapraszamy jako kibice w tle. A zapewniam Was, że jest o czym rozmawiać i z tych rozmów niekoniecznie musi wyniknąć zero.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: Martin » sob sie 08, 2009 3:25 pm

krawczynskilukasz pisze:Jeżeli wyrazicie chęć to chętnie porozmawiam o Piasecznie niekoniecznie przed kamerą

£ukasz, zapraszamy na rozmowę przy stole w Zawrotnicy. Chętnie poznam Ciebie osobiście i może dowiem się ciekawych rzeczy o sposobie funkcjonowania naszych samorządowców.
ola pisze:Dobra a co ma wyniknąć z tego spotkania ?? w jakim celu jest organizowane ?

Olu, czytałaś moją wypowiedz, która otworzyła ten wątek?
ola pisze:Jak są jakieś problemy w Piasecznie to trzeba je rozwiązywać a nie na pusto o nich dyskutować. Może jakiś konkretny temat?

Może nie o wszystkich rzeczach wiedzą nasi urzędnicy i czasami warto im o tym powiedzieć? Najlepszą i sprawdzoną metodą komunikacji jest rozmowa. Jakie tematy? Jest ich bardzo dużo. Wystarczy przejrzeć rozmowy na podforum: sprawy mieszkańców gminy Piaseczno oraz Piaseczno: wydarzenia, informacje.
ola pisze:jak będzie to typowy spontan, to wyjdzie z tego chaos i coś mało logicznego

Prowadzone są rozmowy w poszczególnych wątkach i na różnych forach dyskusyjnych, jednak w większości to anonimowe osoby, które dla mnie (przedstawiam się z imienia i nazwiska) - nic nie znaczą (oprócz tych, którzy przychodzą na spotkania mieszkańców). Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia, to niech wystąpi przed kamerą i pokaże, że za konkretnym nickiem jest konkretny mieszkaniec Piaseczna i nie są mu obojętne sprawy tego miasta i regionu. Na tym forum nie jest to tak zauważalne, ale na forum Piaseczna na portalu gazeta.pl - rozmowa toczy się w gronie setek anonimowych nicków, które nic nie mówią i nie znaczą. Każdy jest mądrzejszy od drugiego i każdy chciałby to wszystko naprawić, jednak mało która z tych osób, wykazuje się odwagą, aby wystąpić publicznie i wskazać palcem konkretne problemy tego miasta i gminy. Taka rozmowa jest szansą do pokazania urzędnikom, że za anonimowymi nickami są prawdziwi mieszkańcy, którzy chcieliby mieszkać w mieście atrakcyjnym i funkcjonalnym, gdzie urzędnicy liczą się z opinią publiczną.
tvpiaseczno pisze:Przed kamerą nie ma miejsca na tłum.

Mariusz, ja widzę tę rozmowę w gronie max do 10 osób (to maksymalna ilość). Tak jak odbywały się spotkania przedsiębiorców, gdzie każdy mógł się wypowiedzieć i wymienić się uwagami.
tvpiaseczno pisze:Pozostałe osoby zapraszamy jako kibice w tle.

Bez widowni, bo to nie ma być show, a swobodna rozmowa przy stole (z soczkiem, kawą), z mała równicą, że w towarzystwie kamery.


W związku z tym, że widzę te spotkanie w gronie max 10 osób, to nie wszyscy będą mogli w nim uczestniczyć. Jednak każdy z Was może wziąć w tym spotkaniu udział - poprzez napisanie tutaj tematów, które warto poruszyć w rozmowie.
:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: ola » sob sie 08, 2009 3:45 pm

Marcin, ale na co liczysz , że nagle zgłoszą sie te osoby, które wypowiadaja sie anonimowo ? I co, nagle zapragnąbyć rozpoznawane z imienia i nazwiska ? Nie wydaje mi się.

Martin pisze:Taka rozmowa jest szansą do pokazania urzędnikom, że za anonimowymi nickami są prawdziwi mieszkańcy, którzy chcieliby mieszkać w mieście atrakcyjnym i funkcjonalnym, gdzie urzędnicy liczą się z opinią publiczną.


Uważam że urzędnikom to pokazać można głównie głosując na inne osoby, niż te które teraz rządzą

a tak poza tym to ja myślę że nie jesteśmy obiektywni, większość z tych krzyczących na forum osób to (jak to określa jedna z osób :)) tzw. element napływowy, który nie interesuje sie tym co się tu dzieje, i nie przyjdą na to spotkania.

Ale to tylko moje zdanie.

Ps. Ile osób przychodzi na debaty z władzami organizowane przez PGO ?? Gdzie jest możliwość powiedzenia co sie myśli o rządach w Piasecznie.
Przychodzą te same osoby.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: Martin » sob sie 08, 2009 4:04 pm

ola pisze:Marcin, ale na co liczysz , że nagle zgłoszą sie te osoby, które wypowiadaja sie anonimowo ?

Liczę przede wszystkim na tych "ananimowych krzykaczy i marudy", których jest conajmniej setka na forum gazeta.pl. Tak jak wspomniałem powyżej, na naszym forum jest bardziej kameralnie i mniej anonimowo, bo tutaj osoby przychodzą na spotkania mieszkańców i wiele osób odeszło od komputera, aby poznać w realnym świecie innych mieszkańców. Z tego forum miałbym ochotę poznać (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) osoby pod nickami: sanchez, Tulipano_0602, barman i kilku innych, ale z rozmów widzę, ze wspomniane osoby mają coś do powiedzenia i ich wypowiedzi są ciekawe oraz przemyślane.
ola pisze:I co, nagle zapragnąbyć rozpoznawane z imienia i nazwiska ?

To nie musi być przedstawianie się przed kamera z imienia i nazwiska. Mogą być podpisy nickiem, jednak niech urzędnicy, którzy obejrzą reportaż z rozmowy - zobaczą, że pod konkretnym nickiem jest konkretna osoba, która ma coś do powiedzenia.
ola pisze:Uważam że urzędnikom to pokazać można głównie głosując na inne osoby, niż te które teraz rządzą

To też jest ciekawy temat, bo chciałbym się dowiedzieć dlaczego od lat wybierane są te same osoby? Czy tylko i wyłącznie osoby, które mają liczną rodzinę lub startują z list, gdzie jest mniejsza anonimowość a więcej rodzinnych powiązań - mają szansę na wejście do samorządu? Przydałoby się zrobić porządek w lokalnym samorządzie, bo dopóki urzędnicy są powiązani rodzinnie lub przez znajomości z samorządowcami, to każdy będzie glosował na swojego (nie chcąc stracić "ciepłego stanowiska" w UMiG) a osoba, która chce coś zrobić dla Piaseczna, nie ma szans na wejście do Rady. Najwyższy czas, żeby "wsadzić kij w mrowisko". To jest jeden z tematów, na który chętnie porozmawiam podczas wspomnianego spotkania.
ola pisze:element napływowy, który nie interesuje sie tym co się tu dzieje, i nie przyjdą na to spotkania

Olu, ja jestem ELEMENTEM NAP£YWOWYM i wcale się tego nie wstydzę, a wręcz przeciwnie i podkreślam to na każdym kroku. Pracuję tutaj prawie 10 lat, a mieszkam w Piasecznie od 6 lat. Prawie 3 lata prowadzę serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info i chciałbym chociaż trochę zmienić Piaseczno i nastawienie mieszkańców do urzędników, a urzędników do mieszkańców. Obserwowałem lokalną władze w swoich rodzinnych stronach i chociaż wszędzie jest podobnie, to jednak tam jest większa otwartość i chęć rozmowy ze strony urzędników oraz mieszkańców. W moich rodzinnych stronach jest zadbany rynek, dużo zielonych i zadbanych miejsc do spędzania wolnego czasu, jest również Park (podobny jak w Piasecznie), ale o wiele bardziej zadbany - aż miło tam posiedzieć, więcej inwestuje się w chodniki i drogi oraz nie widać przepychanek, że to należy do gminy a to do powiatu - jest problem to się go wspólnie rozwiązuje... Wbrew pozorom, to właśnie element napływowy interesuje się sprawami Piaseczna i rozmawia na forach dyskusyjnych. Wielu rodowitych mieszkańców tego regionu ma gdzieś rozmowy na forach dyskusyjnych. Tak samo widać to na naszych spotkaniach mieszkańców, na które przychodzi 2-4 rodowitych mieszkańców Piaseczna, a pozostali to element napływowy. W mojej firmie pracuje sporo rodowitych mieszkańców Piaseczna i zapraszam ich na każde spotkanie jakie organizujemy - nie są zainteresowani, mówiąc, że mają swoich znajomych i nie interesuje ich poznawania oraz integracja z pozostałymi mieszkańcami. Pytając się ich o to co dzieje się w Piasecznie - rodowici mieszkańcy nie wykazują zainteresowania tematem i odpowiadają, że mają wystarczająco swoich problemów, aby interesować się problemami wszystkich dookoła. To w takim razie kto chce zmian na lepsze? To właśnie element napływowy oczekuje zmian i o nich rozmawia - na razie tylko anonimowo na forach dyskusyjnych. Podsumowując: to właśnie element napływowy interesuje się sprawami Piaseczna! Zbliżają się wybory samorządowe w 2010 roku i warto zmienić podejście do spraw dialogu między mieszkańcami i urzędnikami.

Olu, przyjdziesz na spotkanie w Zawrotnicy, które organizuję razem z Mariuszem z iTV Piaseczno?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczn

Postautor: Marcin z Uwielin » ndz sie 09, 2009 4:58 pm

Martin pisze:To też jest ciekawy temat, bo chciałbym się dowiedzieć dlaczego od lat wybierane są te same osoby? Czy tylko i wyłącznie osoby, które mają liczną rodzinę lub startują z list, gdzie jest mniejsza anonimowość a więcej rodzinnych powiązań - mają szansę na wejście do samorządu? Przydałoby się zrobić porządek w lokalnym samorządzie, bo dopóki urzędnicy są powiązani rodzinnie lub przez znajomości z samorządowcami, to każdy będzie glosował na swojego (nie chcąc stracić "ciepłego stanowiska" w UMiG) a osoba, która chce coś zrobić dla Piaseczna, nie ma szans na wejście do Rady. Najwyższy czas, żeby "wsadzić kij w mrowisko". To jest jeden z tematów, na który chętnie porozmawiam podczas wspomnianego spotkania.
ola pisze:element napływowy, który nie interesuje sie tym co się tu dzieje, i nie przyjdą na to spotkania

Olu, ja jestem ELEMENTEM NAP£YWOWYM i wcale się tego nie wstydzę, a wręcz przeciwnie i podkreślam to na każdym kroku. Pracuję tutaj prawie 10 lat, a mieszkam w Piasecznie od 6 lat. Prawie 3 lata prowadzę serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info i chciałbym chociaż trochę zmienić Piaseczno i nastawienie mieszkańców do urzędników, a urzędników do mieszkańców. Obserwowałem lokalną władze w swoich rodzinnych stronach i chociaż wszędzie jest podobnie, to jednak tam jest większa otwartość i chęć rozmowy ze strony urzędników oraz mieszkańców. W moich rodzinnych stronach jest zadbany rynek, dużo zielonych i zadbanych miejsc do spędzania wolnego czasu, jest również Park (podobny jak w Piasecznie), ale o wiele bardziej zadbany - aż miło tam posiedzieć, więcej inwestuje się w chodniki i drogi oraz nie widać przepychanek, że to należy do gminy a to do powiatu - jest problem to się go wspólnie rozwiązuje... Wbrew pozorom, to właśnie element napływowy interesuje się sprawami Piaseczna i rozmawia na forach dyskusyjnych. Wielu rodowitych mieszkańców tego regionu ma gdzieś rozmowy na forach dyskusyjnych. Tak samo widać to na naszych spotkaniach mieszkańców, na które przychodzi 2-4 rodowitych mieszkańców Piaseczna, a pozostali to element napływowy. W mojej firmie pracuje sporo rodowitych mieszkańców Piaseczna i zapraszam ich na każde spotkanie jakie organizujemy - nie są zainteresowani, mówiąc, że mają swoich znajomych i nie interesuje ich poznawania oraz integracja z pozostałymi mieszkańcami. Pytając się ich o to co dzieje się w Piasecznie - rodowici mieszkańcy nie wykazują zainteresowania tematem i odpowiadają, że mają wystarczająco swoich problemów, aby interesować się problemami wszystkich dookoła. To w takim razie kto chce zmian na lepsze? To właśnie element napływowy oczekuje zmian i o nich rozmawia - na razie tylko anonimowo na forach dyskusyjnych. Podsumowując: to właśnie element napływowy interesuje się sprawami Piaseczna! Zbliżają się wybory samorządowe w 2010 roku i warto zmienić podejście do spraw dialogu między mieszkańcami i urzędnikami.

Olu, przyjdziesz na spotkanie w Zawrotnicy, które organizuję razem z Mariuszem z iTV Piaseczno?


Marcin -poczułem się normalnie jakbym czytał własną wypowiedź
(tyle że o Prażmowie).
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: Martin » ndz sie 09, 2009 6:42 pm

Marcin z Uwielin pisze:Marcin -poczułem się normalnie jakbym czytał własną wypowiedź
(tyle że o Prażmowie)

Ponieważ Ty Marcin, jesteś takim moim odpowiednikiem, ale działającym i skupiającym się przede wszystkim na gminie Prażmów. Dlatego rozumiemy się i mamy podobne podejście do wielu spraw związanych z okolicą, w której żyjemy... ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: ola » ndz sie 09, 2009 7:19 pm

Martin pisze:Najwyższy czas, żeby "wsadzić kij w mrowisko"



Ale to chyba nie jest dobry sposób.

Martin pisze:Olu, ja jestem ELEMENTEM NAP£YWOWYM i wcale się tego nie wstydzę, a wręcz przeciwnie i podkreślam to na każdym kroku


Ale to nie jest powód ani do wstydu ani do podkreślania, tak jest i tyle i ja nie dorabiałabym do tego ideologii.

Zastanowię się czy przyjdę
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: Martin » ndz sie 09, 2009 7:25 pm

ola pisze:Ale to chyba nie jest dobry sposób.

Pozwól, że sam o tym zadecyduję... :)
ola pisze:Ale to nie jest powód ani do wstydu ani do podkreślania

Według mnie jest, zwłaszcza po to, aby zawstydzić niektórych rodowitych mieszkańców Piaseczna i okolic, którzy kompletnie nie interesują się sprawami tego regionu, w którym żyją od urodzenia i jest im wszystko obojętne co się tutaj dzieje...
ola pisze:ja nie dorabiałabym do tego ideologii

Daleki jestem od tego, a Ty nadinterpretowałaś moją wypowiedź...

Szkoda, że skupiłaś się na skomentowaniu tylko tych mniej ważnych zdań z mojej wypowiedzi.

ola pisze:Zastanowię się czy przyjdę

ZAPRASZAM!

:mlemlemle:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: ola » ndz sie 09, 2009 7:37 pm

Oj Marcin z Ty znowu swoje :)

wiesz mam inne zdanie, reszty Twojej wypowiedzi nie będe komentować bo mam całkowicie odmienne zdanie i dobrze o tym wiesz. a komentowanie nie ma sensu bo i tak nie przekonam Cie do swoich racji... i nie ma sensu spalać cennej energii, bo my tu sobie dyskutujemy a problemy w Piasecznie jak były tak nadal są
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości