Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » ndz sie 09, 2009 7:49 pm

Krótko. Trzeba rozmawiać. Nie tylko na forum.
Daję możliwość w itv.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: Martin » pn sie 10, 2009 6:57 am

ola pisze:Oj Marcin z Ty znowu swoje :)

Przecież znasz mnie nie od dziś i wiesz, że lubię polemizować na różne tematy ;)
ola pisze:wiesz mam inne zdanie

Tylko rozmowa z osobą, która ma odmienne zdanie ma sens i swój niepowtarzalny urok.
Spotkanie osób o tych samych poglądach - kończy się przytakiwaniem.
ola pisze:my tu sobie dyskutujemy a problemy w Piasecznie jak były tak nadal są

Właśnie dlatego trzeba to zmienić i w związku z wyborami, musimy nagłaśniać problemy Piaseczna i okolic, aby nie dać o nich zapomnieć. Nie zauważyłaś, że w okresie przedwyborczym samorządowcy oraz politycy - najbardziej się starają i najchętniej słuchają głosów swoich wyborców? To jest ten moment, aby zwrócić ich uwagę na problemy Piaseczna, które przeszkadzają mieszkańcom...

Olu, już nie raz rozmawialiśmy ze sobą podczas spotkań mieszkańców i oboje wiemy, że chociaż z boku mogłoby się wydawać inaczej, to sporo wynosimy z naszych rozmów. Cenię sobie Ciebie jako kobietę, która ma własne zdanie i dlatego zapraszam Ciebie na tę rozmowę...


:mlemlemle:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozmowa o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno

Postautor: lipao45 » pn sie 10, 2009 10:38 am

Może i ja bym przyszedł??

Ale stoi pod dużym znakiem zapytania

Nie jako inddywidualista, ale jako przedstawiciel mojego kabaretu

To co się dzieje u nas to tylko w Piasecznie i w Wąchocku Możliwe
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Poprzednia

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron