SPONTAN - spotkania mieszkańców

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Postautor: carotte(n) » wt kwie 24, 2012 11:00 am

anuleksa pisze:Wiem, że obiecałam Ci, że tego nie zrobię...ale muszę :D
Dziękuję carotte(n), dziękuję, dziękuję :D

a ja Ci dziękuję że Ty mi dziękujesz :p :D i z góry dziękuję Marysi choć mi nie podziękowała :)
M.N
Awatar użytkownika
carotte(n)
 
Posty: 112
Rejestracja: pn paź 19, 2009 6:26 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: SPONTAN - spotkania mieszkańców

Postautor: Robo_warrior » wt paź 20, 2015 6:33 pm

Spontan z forum jeszcze istnieje? ponad 3 lata już nieaktywny :)
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

SPONTAN - spotkania mieszkańców

Postautor: Kozaczek » wt lip 17, 2018 6:38 am

Ano własnie. Gdzie są jeszcze te spontaniczne spotkania mieszkańców? Kiedyś było sporo możliwości, forum sie rozwijało jednak teraz widze, ze już raczej nie organizuje się takich spotkań .A szkoda bo moim zdaniem inicjatywa przednia i jednak fajnie byłoby sie jej przyjrzeć :)

Pozdrawiam!!!!
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Poprzednia

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron