SPONTAN - spotkania mieszkańców

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Postautor: Robo_warrior » czw lis 04, 2010 9:33 pm

Jak dla mnie dystanse takie żeby się wyrobić w godzinę-dwie i wrócić, a tempo, no tak normalnie, jak to na góralu, zależnie od terenu, żeby się troszkę spocić na zdrowie ale bez wyścigu pokoju :roll: .
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

Postautor: Jacenty » czw lis 04, 2010 9:39 pm

Coś się wymyśli.
Na przykład Rondo-Zalesie Dolne-Górki Szymona-Jesówka-żabieniec-Rondo.

Drogi mało uczęszczane,oświetlone poza Szymon-żabieniec ale światło każdy w rowerze chyba ma...

Można jeszcze pojechać przez Zalesie Górne i wrócić Traktem Wareckim.

Tylko jak mówiłem.
Poznam grafik na przyszły tydzień i możemy startować :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Spartacus 999 » pt lis 05, 2010 2:16 pm

hmm...MUD RACE!!!
Piszcie kiedy, może akurat będę miał czas.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Krzysztof Dynowski » pt lis 05, 2010 2:22 pm

Potencjalnie i ja, jak naprawię rower...

Mogę też zaproponować północ - w strone Lasu Kabackiego i Powsina, z ewentualnym postojem i ogniskiem na polanie, po czym powrót. Oczywiście musi jeszcze przestać padać...
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Robo_warrior » pt lis 05, 2010 3:44 pm

Z ronda na powsińską polanę, ognisko i powrót, a to wszystko wyrobić się w godzinę-dwie wieczorkiem? Nie wygląda to na lajtową przejażdżkę ;).
A czy wzdłuż Jeziorki są jakieś fajne ściezki odpowiednie na włóczęgę góralem?
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

Postautor: stentonik » pt lis 05, 2010 4:56 pm

Wzdłuż Jeziorki są ścieżki, ale o tej porze roku i wieczorem raczej może być ciężko (ślisko, mokro, błoto).
Do Powsina to ja nie dam rady na szybko, i jeszcze wrócić, o hohoho. Ale proponujcie dalej, może sie wstrzelę z możliwościami :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: richo » sob lis 06, 2010 12:31 am

Jeśli nie Powsin to się dopiszę :wink:
richo
richo
 
Posty: 466
Rejestracja: czw kwie 16, 2009 2:24 pm
Lokalizacja: z mauej er ;)

Postautor: Krzysztof Dynowski » sob lis 06, 2010 9:49 am

To tylko sugestia była :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: amasoft » czw lis 18, 2010 9:46 pm

Jeśli mowa o rowerach to wam podam trasę, którą bardzo często w wakacje i cieplejsze dni uczęszczam. Trochę ją zmodyfikowałem bo sam jeżdżę spod swojego domu w żabieńcu. Nie jest to trasa zbyt wymagająca, prowadzi przez lasy, pola i kilka wsi.
Piaseczno Rondo: - świętojańska - kładka - żabieniec: chodnik - Rybacka - Główna, potem zjazd na Trakt Warecki (droga na Spaloną) i caaaały czas prosto. Mijamy Spaloną, potem przejeżdżamy przez drogę Pilawa - Zalesie Górne, następnie mijamy Nowinki, Krępę (zaczyna się asfalt, mało ruchliwa droga). Dalej jedziemy prosto. Gdy przejedziemy mostek, jakieś 500m dalej asfalt odbija w lewo a my jedziemy prosto. Droga jest piaszczysta. Wyjeżdżamy w miejscowości Czarny Las. Zazwyczaj w tym miejscu udaję się na postój kilkugodzinny między łącznicą a torami linii 12 Skierniewice - £uków. Później natomiast wracam do asfaltu i jadę prosto w głąb miejscowości Czarny Las. Następnie trzeba odbić w lewo (ul. Akacjowa z tego co pamiętam) na Sierzchów. Ową ulicą Akacjową mijamy cały Sierzchów, potem £ugówkę i dojeżdżamy do Baniochy. Kilkaset metrów przy drodze 79 w stronę Piaseczna. Potem trzeba odbić na Solec, przejechać przez całą wieś. Na końcu jest skrzyżowanie: w prawo asfalt na Borowinę w lewo polna droga do Czarnowa. Jedziemy oczywiście w lewo. Dojeżdżamy do końca, skręcamy na drogę asfaltową w lewo a potem, koło placu zabaw w prawo i następnie prosto aż do lasu. Mijamy szlaban i 50 m za nim skręcamy w lewo w leśny dukt. Dojeżdżamy do następnego szlabana i za nim w prawo i do końca. Później jadąc Jastrzębską skręcamy w Wschodnią, do końca. Mijamy DK79 i mamy ulicę Leśną. Leśną do końca aż do Rynku w żabieńcu. Potem Rybacką i świętojańską do ronda w Piasecznie. I to by było na tyle.
Pozdrawiam. 8)
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: stentonik » czw lis 18, 2010 10:09 pm

Ja się zmęczyłem od samego czytania :). Trasa na letni dzień super, ale co na wieczorną jesienną "godzinówkę"?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: amasoft » czw lis 18, 2010 10:11 pm

opisałem ze szczegółami :D
Jacenty zaproponuj coś, ja nie mam pomysłu jakoś na godzinówkę...
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: Jacenty » czw lis 18, 2010 11:11 pm

Podana przed Ama w sam raz na godzinę jazdy :D

A tak serio to zależy co kto lubi.
Można po Zalesiu Dolnym się powłóczyć,można po Piasecznie pojeździć choć tak na prawdę frajda jest jak się wyrwie gdzieś dalej od cywilizacji...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: amasoft » pt lis 19, 2010 12:52 am

Jacenty pisze: Można po Zalesiu Dolnym się powłóczyć,można po Piasecznie pojeździć choć tak na prawdę frajda jest jak się wyrwie gdzieś dalej od cywilizacji...


Otóż to!
Teraz niestety byłby problem z przejazdem w lesie i pomiędzy Krępą a Czarnym lasem...

Albo można jechać od Ronda: świętojańską do końca, potem Rybacką, Główną do przejazdu i za przejazdem w prawo, za przepompownią w lewo i tak się dojeżdża do Górek Szymona a dalej to wedle uznania 8)
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: Robo_warrior » pn lis 29, 2010 4:27 pm

A teraz, jak sypnęło śniegiem, to jeździ ktoś wieczorkiem? :)
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

Postautor: Jacenty » pn lis 29, 2010 7:32 pm

Ja zaraz planuję pojeździć na łopacie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron