6 maja - urodzinowe spotkanie w Piasecznie

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

6 maja - urodzinowe spotkanie w Piasecznie

Postautor: Martin » czw maja 07, 2009 7:40 am

PRZYJACIELE z forum, zrobili mi wczoraj urodzinową niespodziankę! DZIęKUJę WAM BARDZO! JESTEśCIE ZAJEBIśCI!!!

Obrazek

WASZE ZDROWIE i do zobaczenia przy kolejnych okazjach! :-)

Wątek powstał jedynie w celach podziękowań za życzenia i niespodziankę!

Przy okazji DZIęKUJę WSZYSTKIM ZA URODZINOWE żYCZENIA! Odpisuje dopiero dziś, bo każdemu należy się dzień bez internetu, a ja taki dzień miałem właśnie wczoraj :-) Niektórzy mówili mi, że życie zaczyna się po 30-tce, a ja mam szansę teraz się o tym przekonać osobiście!? Witam Was ze swojego zwariowanego świata 30-latków! Jak na razie podoba mi się i wszystkim życzę takiego samopoczucia jak moje! Jeżeli ktoś będzie miał z tym problem, to mogę pożyczyć mu "różowe okulary". :-) POZDRAWIAM WSZYSTKICH i jeszcze raz DZIęKI! ;-)

p.s. to tylko jedno z wielu zdjęć... pozostałych nie będę umieszczał, a Ci którzy byli i chcą je zobaczyć,
niech napiszą do mnie maila a w odpowiedzi podeślę je Wam...
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Urodzinowe spotkanie w Piasecznie

Postautor: zemfiroczka » czw maja 07, 2009 8:01 am

A jak potem grzecznie poszłam spać, hehe ;)
"nie wyciągaj mi tu środkowego palca
nawet nie znasz mnie,
a może i znasz, ale nie do końca(...)
co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa
bez czy w pasach bezpieczeństwa "
Awatar użytkownika
zemfiroczka
 
Posty: 1539
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 1:15 am

Urodzinowe spotkanie w Piasecznie

Postautor: teresa » czw maja 07, 2009 8:34 am

Musiałeś być zaskoczony tą niespodzianką.
Szkoda, że mnie nie było. ;)

Jeszcze raz życzę Ci 100 lat!
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Urodzinowe spotkanie w Piasecznie

Postautor: Jacenty » czw maja 07, 2009 5:30 pm

Cała przyjemność po naszej stronie :)

Ja poproszę zdjęcia na @.

Musiałeś być zaskoczony tą niespodzianką.
Szkoda, że mnie nie było.


Informacja poszła tylko do wąskiej grupy,określanej przeze mnie żartobliwie Grupą Trzymajacą Forum i z wiadomych względów nie mogła zostać dalej puszczona.
Więc jeśli chcesz być następnym razem poinformowana to jak najszybciej do nas dołącz ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Urodzinowe spotkanie w Piasecznie

Postautor: zemfiroczka » czw maja 07, 2009 5:38 pm

Jacenty pisze:Informacja poszła tylko do wąskiej grupy,określanej przeze mnie żartobliwie Grupą Trzymającą Forum


;) podoba mi się! ;)
"nie wyciągaj mi tu środkowego palca
nawet nie znasz mnie,
a może i znasz, ale nie do końca(...)
co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa
bez czy w pasach bezpieczeństwa "
Awatar użytkownika
zemfiroczka
 
Posty: 1539
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 1:15 am

żYCZENIA...

Postautor: majster » czw maja 07, 2009 5:47 pm

Obrazek

szczescia w zyciu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwyciestw, spelnienia marzen, milych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciol, niewyczerpanych pokladow energii, usmiechu na co dzien, drogi uslanej rozami, satysfakcji z pracy, genialnych pomyslow, niskich podatkow, slodkiego, milego zycia, swiezosci spojrzenia, glownej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyslnych wiatrow, goracej milosci, wygodnych butow, cudownych wakacji, szczescia, pociechy z wnukow, punktualnych pociagow, swietego spokoju, jachtu, zadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotow, rzeskich porankow, pomyslnosci, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentow od losu, duzego lozka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu, niebanalnych wyzwan, milych snow, pewnosci siebie, wielkiej fortuny, wielu usmiechow, bogatego wujka, blyskotliwych ripost, romantycznych wieczorow, udanych lowow, pasjonujacej pracy, szansy na sukces, duzo slodyczy, pozycji lidera, szampanskiej zabawy, mocnego dachu nad glowa, samych pozytywnych wibracji, pelni zycia, wielu niezapomnianych chwil, duzo slonca, olimpijskiej kondycji, pomyslnosci, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, uwielbienia u podwladnych, pasma sukcesow, niezmiennie zielonego swiatla, czystego nieba, stu lat zycia, konskiego zdrowia, slawy, pokaznego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciagle nowych rekordow, niskich kosztow, bezpiecznych ladowan, wielu ciekawych znajomosci, wygranych przetargow, sumiennych dluznikow, taaaakiej ryby, najwyzszego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych swiat, serca jak dzwon, pewnej reki, komfortowych warunkow, przyjemnych doznan, wielu wzruszen, mocnej glowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyzszych odznaczen, osiagniecia wyznaczonych celow, pelnego sejfu, szczescia w kartach, sprzyjajacej pogody, dobrych zbiorow, kolorowych chwil, tworczego podejscia do pracy, polamania piora, gory pieniedzy, samych slonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnostwa prezentow, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciol, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordow Guinessa, wiekszosci w parlamencie, milego wypoczynku, wesolego towarzystwa, dobrego apetytu, szczesliwej podrozy, zlotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwosci przy czytaniu tych zyczen, wiecznej mlodosci, licznego potomstwa, niewieszajacego sie komputera, slawy i chwaly, lekkosci bytu, pokojowego rozwiazania wszystkich konfliktow, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorow, korzystnego ukladu gwiazd, milosnych uniesien, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagran, dobrej nocy, wielkiej przygody, slodkich snow, wystrzalowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyslnosci na nowej drodze zycia, pociechy z pociechy, lojalnych wspolpracownikow, bujnej wyobrazni, interesujacych przezyc, rodzinnej atmosfery, pomyslnych wiesci, radosci zycia, dobrego serca, pelnego szkla, suto zastawionego stolu, zlotej rybki, zimnego piwa, zasiegu w kazdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, glownych rol, kreatywnosci, podrozy dookola swiata, udanych szkolen, efektywnych poszukiwan, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, duzo wolnego czasu, beztroskiego zycia, dobrej passy, celnych strzalow, zdobycia Mount Everestu, wolnosci, trafnych wyborow, gradu prestizowych nagrod, spokoju ducha, oddechu od codziennosci, samych piatek w szkole, godnych przeciwnikow, szczerych komplementow, wszelkiej pomyslnosci, codziennych atrakcji, swietlanej przyszlosci, hossy na gieldzie, korzystnego horoskopu, zdjecia na okladce, milych sasiadow, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylnosci bogow, tolerancji, wlasnego odrzutowca, goraczki sobotniej nocy, piwniczki pelnej wina, silnej woli, wyrozumialego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planow, kilku odkryc i kilku wynalazkow, owacji na stojaco, zniewalajacego usmiechu, szczesliwego trafu, plomiennych uczuc, pomocnej dloni, niezawodnej pamieci, nieprzemijajacej urody, asa w rekawie, sprawnych hamulcow, miekkiego ladowania, duzo nadzienia w paczku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczescie, zabawy do bialego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygod z happy endem, dlugich wakacji, duzo rodzynek w ciescie, zmyslowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, rozowych okularow, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, sily perswazji, zdolnosci nadprzyrodzonych, ostatniego slowa, dobrego smaku, wlasnego sposobu na zycie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, wlasciwych wnioskow, widokow na przyszlosc, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny...

to - w skrócie - tyle...
Waldemar Podgórski
Awatar użytkownika
majster
 
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 6:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Urodzinowe spotkanie w Piasecznie

Postautor: ola » czw maja 07, 2009 7:01 pm

zemfiroczka pisze:
Jacenty pisze:Informacja poszła tylko do wąskiej grupy,określanej przeze mnie żartobliwie Grupą Trzymającą Forum


;) podoba mi się! ;)



No mi też :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Urodzinowe spotkanie w Piasecznie

Postautor: Martin » czw maja 07, 2009 7:45 pm

Jacenty pisze:Cała przyjemność po naszej stronie

Przyjemność i zaskoczenie to jest po mojej stronie ;)
DZIęKI
:piwko:
Jacenty pisze:Ja poproszę zdjęcia na @.

Zdjęcia zostały wysłane...
:fotograf:

majster, dzięki za życzenia! ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron