17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotorową

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotorową

Postautor: Martin » czw kwie 16, 2009 10:05 am

Było spotkanie 23 stycznia, następnie 19 lutego, 11 marca, 21 marca oraz rekordowe w ilości osób 7 kwietnia (podlinkowane wątki poprzednich spotkań). Wielkimi krokami zbliża się MAJ 2009, a więc musimy dopełnić tradycji comiesięcznych spotkań mieszkańców. ;)

Podczas naszego ostatniego spotkania 7 kwietnia w Zawrotnicy, pojawiła się propozycja wspólnej wycieczki Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową. Jest również propozycja terminu, czyli 17 maja 2009 roku (niedziela). UWAGA: Wszystkie osoby, które są zainteresowane wspólną wycieczką kolejką, powinny wcześniej zarezerwować bilety we własnym zakresie. Rezerwujmy bilety na hasło "SPOTKANIE MIESZKAńCÓW", aby wszystkie osoby rezerwujące na takie hasło, otrzymały bilety w tym samym wagonie kolejki.

Obrazek

Kolejka odjeżdża z Piaseczna w niedzielę o godzinie 11:00, powroty o godzinie 16:00. Stacja Kolejki Wąskotorowej znajduje się przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. Bilet na wycieczkę, można zarezerwować telefoniczne pod numerem: (022) 756-76-38 lub 0607-155-188

Więcej informacji na temat Piaseczyńskiej Kolejki Wąskotorowej, możecie przeczytać na ich stronie: www.kolejka-piaseczno.com

Informacje na temat tematycznych wycieczek kolejką wąskotorową, umieszczamy na forum mieszkańców w wątku:
http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... .php?t=105

ZAPRASZAMY NA WSPÓLNĄ WYCIECZKę 17 MAJA
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotorową

Postautor: Martin » czw kwie 16, 2009 10:10 am

Obrazek

Lista osób, które zarezerwowało bilet i jest zainteresowanych wspólną niedzielną wycieczką kolejką wąskotorową 17 maja 2009 roku (godz. 10:30 na peronie kolejki):
1,2.) Martin (Marcin + syn Maciuś)
3,4.) Zemfi (Gosia + men)
5.) Jacenty (Jacek)
6,7.) Ola (+ koleżanka)
8.) Pminnesota (Przemek)
9,10.) Emilia Sz. (+syn Marcinek)
11-13.) Ewa (+ córka Olga, + syn Piotrek)
14-18.) Agata i Zbyszek (+ trójka dzieci)
19,20.) Iza + Tomek
21,22.) Iwona K. (+ córka Natalka)
23,24.) Danusia (+ córka Weronika)
25.) Yo.niec (Joanna)
26,27.) Agim6 (Agnieszka + siostra)
28-33.) Sylwia (+ syn Kamilek, + 2 mamy + 2 dzieci)
34.) ...
35.) ...
xx.) ...

Zapraszam na wycieczkę kolejką 17 maja!

Start wycieczki godzina 11:00, jednak po zarezerwowaniu biletów trzeba być na 10:30 po odbiór i opłacenie biletów. Na wycieczkę zabierajcie swoje rodziny i znajomych. Po zarezerwowaniu biletu (rezerwacja we własnym zakresie - informacja o telefonach powyżej), proszę o informację w wątku lub mailem: info@powiat-piaseczynski.info, to dopiszę Was do orientacyjnej listy zainteresowanych mieszkańców udzielających się na forach dyskusyjnych Piaseczna.

UWAGA: rezerwujmy bilety na hasło "SPOTKANIE MIESZKAńCÓW", aby wszystkie osoby rezerwujące na takie hasło, otrzymały bilety w tym samym wagonie kolejki.

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotor

Postautor: zemfiroczka » czw kwie 16, 2009 10:57 am

Martin pisze:1. Martin (Marcin + syn Maciuś)


2. zemfi (najprawdopodobniej) ;)
3. ...
4. ...
5. ...
6. ...
7. ...
8. ...
9. ...
10. ...
xx. ...
"nie wyciągaj mi tu środkowego palca
nawet nie znasz mnie,
a może i znasz, ale nie do końca(...)
co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa
bez czy w pasach bezpieczeństwa "
Awatar użytkownika
zemfiroczka
 
Posty: 1539
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 1:15 am

17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotorową

Postautor: Martin » czw kwie 16, 2009 11:02 am

zemfiroczka pisze:2. zemfi (najprawdopodobniej)

Fajnie, że jesteś zainteresowana tylko to "najprawdopodobnie"j mi się nie podoba. Lepiej brzmi - "na pewno"! Miesiąc czasu do wycieczki, tak więc jest teraz czas, żeby zarezerwować sobie niedzielę na wspólną wycieczkę. Jednak już teraz dzwoń do nich (022) 756-76-38 lub 0607-155-188 i zarezerwuj sobie bilet. Jak zarezerwujesz to daj mi znać i dopiszę Ciebie do głównej listy wycieczkowiczów z Piaseczna i okolic.

p.s. weź swojego "póracza" pod pachę i razem z nim przyjdź na wycieczkę ;)
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotorową

Postautor: Leelooo » czw kwie 16, 2009 11:12 am

Ja jakoś nie jestem przkonana :( Muszę się zastanowić :) pozdrawiam M.
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotorową

Postautor: Krystian Marciniak » czw kwie 16, 2009 1:23 pm

Ciekawy pomysł, który na pewno trzeba przemyśleć! Orientujecie się, jak jest na tej polanie, na której zatrzymuje się kolejka wąskotorowa? Tam trzeba brać ze sobą prowiant, czy jest możliwość zakupu itp? Będę wdzięczny za informacje.
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotorową

Postautor: lipao45 » czw kwie 16, 2009 1:31 pm

Jak zorganizuję na bilet kilka złotych, to pojadę
Ewentualnie przejdę się po torach jak to robiłem gdy mieszkałem w Gołkowie
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Re: 17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotor

Postautor: Jacenty » czw kwie 16, 2009 4:09 pm

Krystian Marciniak pisze:Ciekawy pomysł, który na pewno trzeba przemyśleć! Orientujecie się, jak jest na tej polanie, na której zatrzymuje się kolejka wąskotorowa? Tam trzeba brać ze sobą prowiant, czy jest możliwość zakupu itp? Będę wdzięczny za informacje.


Jest catering:można kupić kiełbaskę z grilla,zimne piwko...

Ale jak to w powiedzeniu "kto ze sobą nosi ten się nie prosi" ;-)

Tylko jedna uwaga:jak każdy sobie będzie rezerwował miejsca to "porostrzela nas po pociągu" bo miejsca są rezerwowane:wagon A,B,C...
Więc skoro jeszcze miesiąc jest do wycieczki dajmy sobie termin,na przykład do 10 maja, i dopiero wtedy zróbmy grupową rezerwację.

Mnie do kolejki nie trzeba przekonywać,więc jestem oburzony że nie zostałem dopisany do listy automatycznie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotorową

Postautor: ola » czw kwie 16, 2009 4:28 pm

ja też jestem za :) tylko jeszcze chcę namówić siostrę :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotorową

Postautor: Martin » czw kwie 16, 2009 5:13 pm

Leelooo pisze:Muszę się zastanowić

Liczę na Ciebie i jeżeli nie całą rodzinkę, to przynajmniej na Twoją córeczkę, która jest w wieku mojego syna. ;)
lipao45 pisze:Jak zorganizuję na bilet kilka złotych, to pojadę

Nie trać czasu i organizuj :)
Krystian Marciniak pisze:Ciekawy pomysł, który na pewno trzeba przemyśleć!

Mówią, że od myślenia głowa nie boli, więc do dzieła! :roll:
Jacenty pisze:Tylko jedna uwaga:jak każdy sobie będzie rezerwował miejsca to "porostrzela nas po pociągu" bo miejsca są rezerwowane:wagon A,B,C...
Więc skoro jeszcze miesiąc jest do wycieczki dajmy sobie termin,na przykład do 10 maja, i dopiero wtedy zróbmy grupową rezerwację.

Jacenty, rezerwujmy bilety na hasło "SPOTKANIE MIESZKAńCÓW". Napisałem dziś maila a jutro dodatkowo zadzwonię do nich z prośbą, aby wszystkie rezerwacje na takie hasło, wsadzili do jednego wagonu...
Jacenty pisze:Mnie do kolejki nie trzeba przekonywać,więc jestem oburzony że nie zostałem dopisany do listy automatycznie

Na Ciebie liczyłem w pierwszej kolejności, ale nie chciałem nikogo zapisywać bez deklaracji, bo wycieczka kolejką to coś więcej niż spotkanie wieczorem przy piwku czy wódce w jednym z piaseczyńskich lokali. Już dopisuję, a Ty rezerwuj sobie bilet. ;)
ola pisze:ja też jestem za - tylko jeszcze chcę namówić siostrę

SUPER! Daj znać, jak już będzie na 100%
:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » czw kwie 16, 2009 5:50 pm

Ja bym się z chęcią ponownie przyłączył, ale niestety nie dam rady - jesteśmy zaproszeni na komunię. Z przyjemnością dołączę na następne spotkanie (a kusi mnie ta kolejka, kusi, bo przyznam się, że naszą kolejką jeszcze nie jechałem).
życzę Wam wszystkim miłej zabawy. :good:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

17 maja spotkanie mieszkańców

Postautor: Martin » czw kwie 16, 2009 6:29 pm

looky pisze:Ja bym się z chęcią ponownie przyłączył, ale niestety nie dam rady - jesteśmy zaproszeni na komunię.

Znam ten problem, bo sam jestem zaproszony na taką imprezę, ale na szczęście 2 tygodnie później i mogę wybrać się spokojnie 17 maja na wycieczkę.
looky pisze:kusi mnie ta kolejka, kusi, bo przyznam się, że naszą kolejką jeszcze nie jechałem

£ukasz, nic straconego! Jeżeli będzie odzew i zainteresowanie mieszkańców taką formą spotkań w plenerze, to w czym problem, aby zorganizować kolejne wycieczki...
looky pisze:Z przyjemnością dołączę na następne spotkanie

Wycieczka kolejką jest dopiero 17 maja (za miesiąc), a do tego czasu, możemy jeszcze w między czasie wyskoczyć na piwo do jednego z piaseczyńskich lokali. Oczywiście jeżeli będą chętni, bo dla chcącego - nic trudnego!
:piwko:
Ostatnio zmieniony czw kwie 16, 2009 6:33 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotor

Postautor: Jacenty » czw kwie 16, 2009 6:33 pm

Martin pisze:Jacenty, rezerwujmy bilety na hasło "SPOTKANIE MIESZKAńCÓW". Napisałem dziś maila a jutro dodatkowo zadzwonię do nich z prośbą, aby wszystkie rezerwacje na takie hasło, wsadzili do jednego wagonu...


Tylko zaznacz,żeby to nie był ten ostatni ;-)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

17 maja spotkanie mieszkańców wycieczka kolejką wąskotorową

Postautor: Martin » czw kwie 16, 2009 6:34 pm

Jacenty pisze:Tylko zaznacz,żeby to nie był ten ostatni

Starałem się ładnie ująć swoją informację i prośbę w mailu - mam nadzieję, ze nie dostaniemy takiego przydziału. :lol:
Zobaczymy co mi odpiszą na maila a jutro powiedzą podczas rozmowy telefonicznej.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

17 maja spotkanie mieszkańców

Postautor: stentonik » czw kwie 16, 2009 7:49 pm

Mnie nie będzie. Mam komunię syna.

życzę Wam miłej zabawy i mam nadzieję na fotki z imprezy :D

G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Następna

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron