Wspólne treningi na siłowni lub bieganie

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Wspólne treningi na siłowni lub bieganie

Postautor: piaseczka8 » pt wrz 28, 2018 8:44 am

Witam,czy ktoś byłby chętny na wspólne treningi na siłowni lub bieganie? Najbardziej odpowiadałoby mi bieganie, czasem chodzę też na fitness i zumbę, ogólnie prowadzę aktywny tryb życia i nie mam za bardzo z kim o tym pogadać, niestety. Zapytam tutaj, co sądzicie o suplementach? Ja nigdy nie stosowałam,ale jestem bardzo ciekawa i chciałabym coś spróbować. Co powinnam wybrać? Koleżanka trenerka poleciła mi ten sklep swiatsupli.pl mają super ofertę i ceny. Ostatnio zamówiłam sobie tam fajne dodatki, shakery itp :D Proszę o pomoc w wyborze jakiś suplementów, pozdrawiam :)
piaseczka8
 
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 04, 2018 2:16 pm

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron