Tuan Club Józefosław: Tenis Squash Siłownia Fitness Basen

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Fitness w Józefosławiu

Postautor: Kinga Panasiuk » ndz lut 17, 2008 10:57 am

Artur pisze:Niestety w naszym klubie nie przewidujemy sali zabaw. Były takie plany stworzenia kącika dla dzieci, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsca projekt został zaniechany. Myślę, iż temat jest bardzo ciekawy i jeżeli będzie duże zapotrzebowanie na tę usługę to ponownie rozważymy możliwość uruchomienia bawialni.

Panie Arturze! Piaseczno, Józefosław, Mysiadło i wszystkie okolice nowo powstającego obiektu, to głównie ludzie młodzi, którzy mają dzieci i muszą rezygnować z wielu atrakcji np.: fitness, bo nie mają z kim zostawić swoich dzieci. Uważam, że na etapie budowania swojego obiektu, powinniście Państwo wziąć pod uwagę potrzeby osób, do których będziecie kierowali swoje usługi fitness itp.

Centra Handlowe zrozumiały, że musi być w obiekcie miejsce, gdzie można zostawić małe dziecko i np.: w Fashion House Outlet Centre w Piasecznie jest sala zabawa dla dzieci. Dzięki temu idąc na zakupy mogę spokojnie oddać się przyjemności robienia zakupów, wiedząc że moje dziecko w tym czasie jest pod opieką i bawi się w gronie innych dzieci. Dziecko bawi się i jest szczęśliwe, ja szaleję po sklepach i też jestem szczęśliwa, bo mogę oddać się szaleństwu zakupów.

Jeżeli w Państwa Klubie Rekreacyjno Sportowym TUAN CLUB nie będzie takiego miejsca dla dzieci, to mogą być Państwo pewni że stracą wielu klientów. Jako matka nie przyjdę do Państwa, bo niestety nie będę miała gdzie zostawić swojego dziecka. Proszę ponownie rozważymy możliwość uruchomienia bawialni dla dzieci w Państwa obiekcie. Bez bawialni, będziecie mogli liczyć tylko i wyłącznie na osoby (klientów) bez dzieci, a takich w naszej gminie jest coraz mniej.
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Martin » ndz lut 17, 2008 12:17 pm

Artur pisze:jeżeli będzie duże zapotrzebowanie na tę usługę to ponownie rozważymy możliwość uruchomienia bawialni.

Na innych forach dyskusyjnych również pojawiają się wypowiedzi o potrzebie powstania w obiekcie miejsca, gdzie rodzice mogliby zostawić swoje dzieci. Może jednak warto na etapie budowania Tuan Club w Józefosławiu, pomyśleć o uruchomieniu bawialni dla dzieci?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Fitness w Józefosławiu

Postautor: justynka » pn lut 18, 2008 9:47 am

Ciekawa jestem jak na powstanie Tuan Club zareaguje Klub Joy www.joy.waw.pl ?
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Fitness w Józefosławiu

Postautor: Kinga Panasiuk » pn lut 18, 2008 9:31 pm

Ciekawa jestem jak na powstanie Tuan Club zareaguje Klub Joy www.joy.waw.pl ?

W ofercie Klubu Joy napisali, że: CZWARTKI OD GODZ. 18.00 DO 20.00 WASZYMI POCIECHAMI ZAOPIEKUJE SIę "NASZA NIANIA". Czyli oferują opiekę nad dziećmi! Trzeba będzie wybrać się do Klubu Joy. Oni nadal istnieją?
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Fitness w Józefosławiu

Postautor: justynka » wt lut 19, 2008 10:00 am

Kinga Panasiuk pisze:Trzeba będzie wybrać się do Klubu Joy. Oni nadal istnieją?

Dawno tam nie byłam. Zadzwoń i zapytaj.

Czy Pan Artur jeszcze zagląda do tego wątku, bo nie odpowiada nam na nasze pytania?
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Fitness w Józefosławiu

Postautor: Artur » pt lut 22, 2008 12:37 pm

justynka pisze:Czy Pan Artur jeszcze zagląda do tego wątku, bo nie odpowiada nam na nasze pytania?

Tak oczywiście z wielką uwagą śledzę wypowiedzi dotyczące naszego klubu na forum. Jednak na tą chwilę decyzja o powstaniu bawialni jeszcze nie zapadła. Pozdrawiam
dla ducha, ciała i umysłu
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 17
Rejestracja: sob sty 26, 2008 6:57 pm

Fitness w Józefosławiu

Postautor: justynka » pt lut 22, 2008 12:54 pm

Artur pisze:z wielką uwagą śledzę wypowiedzi dotyczące naszego klubu na forum

Cieszę się, że zagląda Pan na forum.
Artur pisze:na tą chwilę decyzja o powstaniu bawialni jeszcze nie zapadła

Będę wdzięczna za informację, jak będą jakieś wieści.

Tak poza tym budowa idzie zgodnie z planem? Zajrzałam z ciekawości na podstronę praca i na razie pusto.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Artur » pt lut 22, 2008 9:01 pm

justynka pisze:Zajrzałam z ciekawości na podstronę praca i na razie pusto.


Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości. Przełom marca i kwietnia na pewno uruchomimy podstroję „praca”.
-„Czy budowa idzie zgodnie z planem?” - Dzięki łagodnej zimie nadrobiliśmy stracony czas i prace postępują zgodny z harmonogramem.
Pozdrawiam
Artur
dla ducha, ciała i umysłu
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 17
Rejestracja: sob sty 26, 2008 6:57 pm

Postautor: Artur » pn lut 25, 2008 9:45 pm

Artur pisze:Zajrzałam z ciekawości na podstronę praca i na razie pusto.

Uruchomiliśmy podstroję praca. Na razie jest tylko jedna oferta dotycząca pracy – serdecznie zapraszam.

Martin pisze:jeżeli będzie duże zapotrzebowanie na tę usługę to ponownie rozważymy możliwość uruchomienia bawialni.

Wiemy, że jest duże zapotrzebowanie. Wychodząc naprzeciw prośbom i postulatom wygospodarowaliśmy na mini bawialnię pomieszczenie o powierzchni 35m2. Chcemy wydzierżawić je firmie, która ma doświadczenie w prowadzeniu tego typu usług. Zainteresowanych współpracą proszę o odwiedzenie naszej witryny www.tuan.pl na podstronie „praca”
Pozdrawiam
Artur
dla ducha, ciała i umysłu
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 17
Rejestracja: sob sty 26, 2008 6:57 pm

Fitness Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Martin » pn lut 25, 2008 10:47 pm

Artur pisze:Wychodząc naprzeciw prośbom i postulatom wygospodarowaliśmy na mini bawialnię pomieszczenie o powierzchni 35m2.

Dziękuję za ponowne i pozytywne rozpatrzenie uruchomienia bawialni w Państwa Klubie Tuan Club.
Artur pisze:Chcemy wydzierżawić je firmie, która ma doświadczenie w prowadzeniu tego typu usług.

Poinformowałem o chęci wydzierżawienia powierzchni na innych forach dyskusyjnych, na których się udzielam. Oprócz tego, aby jeszcze lepiej rozpropagować tą informację - umieściłem ogłoszenie w naszym serwisie: wydzierżawimy pomieszczenie na bawialnię dla dzieci. Mam nadzieję, że dzięki temu bardzo szybko znajdzie się zainteresowana firma.

Pozdrawiam
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Kinga Panasiuk » pn lut 25, 2008 11:16 pm

Wychodząc naprzeciw prośbom i postulatom wygospodarowaliśmy na mini bawialnię pomieszczenie o powierzchni 35m2.

Super wiadomość. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej znalazła się firma, który zorganizuje tam bawialnię dla naszych dzieci.
:good:
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Kinga Panasiuk » ndz kwie 06, 2008 9:33 am

Zauważyłam, że na podstronie PRACA http://www.tuan.pl/pages/21 pojawiły się już oferty pracy na personel Tuan Club. Mam nadzieję, że budowa obiektu Tuan Club w Józefosławiu, idzie zgodnie z planem i we wrześniu będzie otwarcie?
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wiki » śr maja 07, 2008 1:50 pm

Witam

Bawialnia dla dzieci jak najbardziej potrzebna ja chodzę na fitness do Gimnasionu na Puławkiej i do Multikina gdyż tylko tam mają takie sale zabaw dla dzieci i jest na nie naprawdę duży popyt Ja w tym czasie mogę sobie spokojnie korzystać z siłowni i aerobicu Brak takiej sali z opiekunem dla dziecka unimożliwiłby mi to Także liczę że TUAN KLUB postara się i zorganizuje takie miejsce u siebie a ja napewno wtedy skorzystam z jego usług
Pozdrawiam Aneta
wiki
 
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 07, 2008 12:03 pm

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: kameleon » śr maja 07, 2008 1:54 pm

Jak wogóle wygląda postęp prac przy budowie Tuan Club w Józefosławiu?
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Kinga Panasiuk » pt maja 09, 2008 7:01 am

Panie Arturze, czy wszystko idzie zgodnie z planem i czy we wrześniu skorzystamy z Clubu Tuan w Józefosławiu?
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości