GALA SPORTU 2018 PIASECZNO
Podsumowanie roku sportowego 2017 cz.1 https://www.youtube.com/watch?v=0a4GLvnlTHI
Podsumowanie roku sportowego 2017 cz.2 https://www.youtube.com/watch?v=NRN5_4mCG-s
Na początku lutego jak co roku piaseczyński sport miał swoje święto, została zorganizowana GALA SPORTU 2018 Gminy Piaseczno na której został podsumowany rok sportowy 2017. Wręczono statuetki w kategoriach zawodnik, trener, nadzieja sportowa oraz działacz sportowy. Z uwagi na jubileusz Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie uhonorowano także ludzi, którzy przez 20 lat współpracowali na rzecz sportu i rekreacji z GOSiR Piaseczno.
Kryształowe trofeum „PRZYJACIEL PIESECZYŃSKIEGO SPORTU 2018” otrzymali:
Kategoria zawodnik/ wychowanek:
Maciej Chojnicki oraz Marcin Pałuba,
Kategoria trener:
Urszula Strzeżek, Piotr Tomaszewski oraz Andrzej Fusek,
Kategoria nauczyciel:
Anna Krasuska,
Kategoria klubowy działacz sportowy:
Witold Faliszewski
Kategoria szkolny działacz sportowy:
Jacek Ozimek
Kategoria samorządowiec:
Zdzisław Lis, Daniel Putkiewicz, Hanna Michalak-Kułakowska, Piotr Obłoza oraz Arkadiusz Strzyżewski.
Poniżej lista wyróżnionych podczas Gali Sportu 2018.
NADZIEJA - WYRÓŻNIENIA:
Patryk Burakowski - UKS „RETURN” Piaseczno
Konrad Burakowski - UKS „RETURN” Piaseczno
Antonina Żurawska - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Stanisław Tretter - UKS „PIĄTKA” Piaseczno - zapasy
Kacper Żondełek - KOS „KOMANDOS” SOSW Piaseczno
Gajda Tomasz - UKS „SZOGUN PIASECZNO” – judo
Maria Walczyńska-Graczyk - KJ „ALDRAGHO” Piaseczno
Piotr Iwański - LKS „ PERŁA” Złotokłos
NADZIEJA - NAGRODY:
Amelia Magdziarz - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Antoni Tretter - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Aleksandra Skrzypek - UKS „PIĄTKA Piaseczno - karate
Wiktor Tkacz - MKS PIASECZNO – sekcja pływacka
Jan Sozoniuk - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Wojtek Bogucki - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Eryk Laskowski - KOS „KOMANDOS” SOSW Piaseczno
Leon Toruński - LKS „ SPARTA” Jazgarzew
Maria Herman - KS „GOSiRKi” Piaseczno
Jakub Kultys - KS „ HUBERTUS” – łucznictwo
Jan Pełeszok - LKS „JEDNOŚĆ” Żabiniec
Rafał Stańkowski - MKS Piaseczno
Martyna Wieteska - KS „X-FIGHT” Piaseczno
Jan Bocheński - KS „X-FIGHT” Piaseczno
Dawid Matysiak - SS „WIŚNIEWSKI KICKBOXING” Piaseczno
Grzegorz Zemła - Fundacja „TENNIS PRO” – tenis ziemny
SZKOŁY - Ranking Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej za 2017 roku:
Katarzyna Sobolewska - Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
Łukasz Piekarski - SP 2 Zalesie Dolne
Amelia Kotarska - SP Złotokłos
Weronika Wyżykowska - SP Złotokłos
Dariusz Nowak - Gimnazjum nr 1 w Piasecznie
Bartosz Kobza - Gimnazjum w Złotokłosie
Jan Suchorowski - Gimnazjum w Złotokłosie,
Drużyna Gimnazjum nr 1 - szachy
KLUBY SPORTOWE: wyniki współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego w 2017 roku:
III miejsce - LUKS „TRÓJKA” Piaseczno (kolarstwo) - 38 pkt
II miejsce - KS „X-FIGHT” Piaseczno (kickboxing) - 48 pkt.
I miejsce - KS „LAURA” Chylice (szachy) - 72 pkt.
DRUŻYNA:
MUKS PIASECZNO
Fundacja „Warszawska Akademia Siatkówki”
KS „LAURA” CHYLICE
LUKS „TRÓJKA” Piaseczno
DZIAŁACZ:
Wiesław Paradowski - SRS „KONDYCJA” Piaseczno
Rafał Lipski - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Marcin Pałuba - KS „X-FIGHT” Piaseczno
Sławomir Szczyciński - KS „HUBERTUS” Zalesie Górne
Katarzyna Malinowska - KOS „KOMANDOS” SOSW Piaseczno
Arkadiusz Durka - KS „OLIMPIC” Piaseczno
Paweł Reszka - LKS „PERŁA” Złotokłos
Patrycja Wszelaki – Szeszko - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Robert Iwanek - MKS Piaseczno
Karolina Szewczyk - Warszawska Akademia Siatkówki
Wioletta Urban - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Iwona Wróbel - MKS Piaseczno
Magdalena Tkacz - MKS Piaseczno
Agnieszka Dzierzgowska - MKS Piaseczno
Paulina Linowska - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Grzegorz Lewandowski - LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec
Marek Sieradzki - LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec
Witold Faliszewski - LKS „SPARTA” Jazgarzew
Maciej Chojnicki - UKS „RETURN” Piaseczno
ZAWODNIK:
Filip Orlik - SP nr 5 Piaseczno
Michał Neumann - KS AZS AWF Katowice
Tomasz Grzesiak - LUKS „TRÓJKA” Piaseczno
Karol Ciechomski - KS „OLIMPIC” Piaseczno
Michał Kozłowski - KS „HUBERTUS” Zalesie Górne
Barbara Glen - UKJ „BUSHIDO”
Sławomir Pietrzyk - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Oliwia Paradowska - SRS „KONDYCJA” Piaseczno
Maciek Skonieczek - LKS „ SPARTA” Jazgarzew
Julia Mordel - KS „GOSIRKI” Piaseczno
Sergiusz Kondraciuk - KOS „ KOMANDOS” SOSW Piaseczno
Barbara Mazurkiewicz - MKS Piaseczno - sekcja pływacka
Wojciech Deka - UKS „PIĄTKA” Piaseczno - karate
Pola Mościcka - KS „ LAURA” Chylice
Michalina Florjańska - AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO
Jagoda Ostrowska - LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec
Jakub Brzezik - UKS „RETURN” Piaseczno
Mateusz Małuj - LKS „PERŁA” Złotokłos
SPONSOR:
Jacek Brzeski (UKS „ RETURN” Piaseczno)
Tomasz Olczak (UKS „ RETURN” Piaseczno)
Janusz Skup (LKS „SPARTA” Jazgarzew)
Jarosław Mika (SRS „KONDYCJA” Piaseczno)
Henryk Uluszczak (SRS „KONDYCJA” Piaseczno)
Krystyna Homa-Kossakowska, Waldemar Kossakowski (SRS „KONDYCJA” Piaseczno)
Monika Waksmundzka „DECATHLON Piaseczno” (SRS „KONDYCJA” Piaseczno)
Piotr Laczycki Firma „ALMOT” Sp. z o.o. (MKS Piaseczno)
Magdalena Waś „Cloudware Polska” (MKS Piaseczno)
Radosław Podpora „MediaMarkt” (MKS Piaseczno)
Bogdan Gazarkiewicz - Bogutti Sp. z o.o. (KS „X-FIGHT” Piaseczno)
Piotr Ruszniak „IRA Inteligentne Rozwiązania” (KS „ X-FIGHT” Piaseczno)
Marcin Klepacz „IRA Inteligentne Rozwiązania” (KS „ X-FIGHT” Piaseczno)
Tomasz Baczewski „IRA Inteligentne Rozwiązania” (KS „ X-FIGHT” Piaseczno)
Piotr Gołąbek - ALASKA (Fundacja „Warszawska Akademia Siatkówki”)
Artur Okliński - GTV Poland sp. z o.o. (KS „LAURA” Chylice)
Dariusz Zaręba - DAZAR (KS „OLIMPIC” Piaseczno)
Stanisław Wójcik - STAWO (KS „OLIMPIC” Piaseczno)
Andrzej Jakubowski (KS „OLIMPIC” Piaseczno)
Euler Hermes Polska (MKS Piaseczno)
ATLAS Sp. z o.o. (MKS Piaseczno)
Andrzej Szkudlarek (LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
Stanisław Stankowski - Gran-Mur-Bet (LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
Bogdan Wadecki - Delta Sport ( LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
Tadeusz Kornacki Firma Elektro Instal Serwis (LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
Martyna i Michał Stańczyk (LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec)
Emil Sąda - SkyPicture (LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec)
Robert Pełka - Azaliowy Ogród (LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec)
Sołectwo Złotokłos (LKS „PERŁA” Złotokłos)
TRENER:
Piotr Siegoczyński - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Urszula Strzeżek - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Mateusz Strzeżek - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Piotr Tomaszewski - KS „OLIMPIC” Piaseczno
Paweł Tomaszewski - LUKS „TRÓJKA” Piaseczno
Krzysztof Magdziarz - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Renata Paradowska - SRS „KONDYCJA” Piaseczno
Krzysztof Markowski - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Małgorzata Michalska - MKS Piaseczno (sekcja pływacka)
Robert Janiszewski - UKS „ SZOGUN” Piaseczno
Katarzyna Garbacka - KS „ HUBERTUS” Zalesie Górne
Maria Pietrusińska - KJ „ ALDRAGHO” Piaseczno
Marek Gołębiewski - LKS „ SPARTA” Jazgarzew
Szymon Polaszek - UKS „RETURN” Piaseczno
Karol Kocyk - MKS Piaseczno
Michał Walczuk - MUKS Piaseczno
Mario Trnovsky - Fundacja „ TENIS PRO”
Jacek Rzepliński - LKS „PERŁA” Złotokłos
Michał Wielogórski - LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec
Robert Wójtowicz - Fundacja Warszawska Akademia Siatkówki
Maciej Nurkiewicz - KS „LAURA” Chylice
Paweł Karwowski - UKS „ PIĄTKA” Piaseczno
Gabriel Turczyński - MKS Piaseczno
Mariusz Niziołek - KS „X-FIGHT” Piaseczno
Dariusz Kluszczyński - KOS „KOMANDOS” SOSW Piaseczno
Mieczysław Wiśniewski - SS „WIŚNIEWSKI KICKBOXING” Piaseczno
ZAWODNIK:
Mistrzostwa Polski:
Piotr Osmólski - SS „WIŚNIEWSKI KICKBOXING” Piaseczno
Michał Matysiak - KS „ HUBERTUS” Zalesie Górne
Adam Szolc - KS „ HUBERTUS” Zalesie Górne
Damian Gawrych - KOS „KOMANDOS” SOSW P-no
Adam Chryścina - UKS JUDO „IKIZAMA” Piaseczno
Aleksandra Płocińska - SRS „KONDYCJA” Piaseczno
Oliwia Malmon - SRS „KONDYCJA” Piaseczno
Michał Kalmus - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Martyna Jabłońska - MKS Piaseczno - sekcja pływacka
Mistrzostwa Europy:
Rafał Wójcik - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Oliwa Ściągaj - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Patrycja Jaworska - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Anita Katryńska - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Patrycja Lewandowska - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Mistrzostwa Świata:
Paulina Ziąbrowska - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Jakub Michalak - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Sebastian Strzeżek - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Julia Borowiecka - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Klaudiusz Świstulski - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Łukasz Wichowski - KS „X- FIGHT” Piaseczno