6 lutego 2015 r. na hali Stadionu Miejskiego GOSiR w Piasecznie odbyła się jedna z najważniejszych imprez sportowych w Gminie Piaseczno „Podsumowanie roku sportowego 2014 Gminy Piaseczno”. Wręczone zostały nagrody i wyróżnienia Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno za zasługi i osiągnięcia sportowe w 2014 roku w następujących kategoriach: zawodnik, nadzieja sportowa, trener, szkoła, drużyna, działacz sportowy za działalność społeczną na rzecz sportu oraz sponsor za znaczny wkład finansowy w rozwój sportu w Gminie Piaseczno.
Gospodarzem imprezy był Zdzisław Lis Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.
Wyróżnienia i nagrody otrzymało ponad 100 osób.
Pełna lista nagrodzonych poniżej:KATEGORIA: „ZAWODNIK” – NAGRODA:1m. Dorota Godzina (kick boxing)
Klub Sportowy X-FIGHT Piaseczno
- Złota Medalista Pucharu Świata (Innsbruck/ Austria)
- Srebrna Medalistka Mistrzostw Europy seniorów (Maribor/ Turcja)
- Złota Medalistka Mistrzostw Polski w kategorii Full Contact
- Złota Medalistka Mistrzostw Polski w kategorii Kick Light
2m. Aleksandra Rosłon (kickboxing)
Stowarzyszenie Sportowe Wiśniewski Kickboxing
- Brązowa medalistka Mistrzostw Świata Juniorek Młodszych w kategorii Low-Kick (Rimini/ Włochy)
- Brązowa medalistka Pucharu Świata w kategorii Low-Kick (Szeged/ Węgry)
- Złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorów Full-Contact
- Złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Low-Kick
3m. Iwona Lewandowska (karate kyokushin)
Uczniowski Klub Sportowy BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin
- 1 miejsce (złoty medal) na Mistrzostwach Europy w kategorii kumite kobiet powyżej
65 kg
- 2 miejsce w Grand Prix Polski Seniorów IKO w kategorii kumite kobiet
4m. Julia Borowiecka
(KS GRAWITACJA)
5m. Łukasz Wichowski
(KS X FIGHT Piaseczno)
6m. Patrycja Lewandowska
(UKS BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin)
7m. Angela Ćwil
(MKS Piaseczno)
8m. Adam Szolc
(KS Hubertus Zalesie Górne)
9m. Michał Rzeźnicki
(LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
10m. Michał Kalmus
(UKS BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin)
11m. Patryk Górecki
(KS OLIMPIC Piaseczno)
12m. Pola Mościcka
(KS Laura Chylice)
13m. Wojciech Kański
(UKS „Piątka”)
14m. Dorota Matysiak
(KS Hubertus Zalesie Górne)
15m. Maciej Zaręba
(KS OLIMPIC Piaseczno)
KATEGORIA: „ZAWODNIK” - WYRÓŻNIENIA:- Grzegorz Tomaszewski
(KS OLIMPIC Piaseczno)
- Patryk Leśniewski
(UKS SZOGUN Piaseczno)
- Oliwia Kornacka
(UKS RETURN Piaseczno)
- Gabriel Górski
(UKS „Piątka”)
- Krzysztof Wasiewicz
(SRS Kondycja)
- Katarzyna Praszczałek
(UKS PUMA Złotokłos)
KATEGORIA: „TRENER” - NAGRODA:Krzysztof Markowski
(UKS BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin)
- Trener Złotej Medalistki Mistrzostw Europy Iwony Lewandowskiej
- Trener Michała Kalmusa medalisty Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski
- Trener wielu medalistów wśród dzieci i młodzieży. Jego podopieczni zdobyli w 2014 roku 93 medale.
- Organizator „Piaseczyńskiego Turnieju IKO dla Dzieci i Młodzieży.
KATEGORIA: „TRENER” - WYRÓŻNIENIA:- Piotr Siegoczyński
(KS X FIGHT Piaseczno)
- Paweł Tomaszewski
(LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
- Mateusz Strzeżek
(KS GRAWITACJA)
- Urszula Strzeżek
(KS GRAWITACJA)
- Mieczysław Wiśniewski
(KS Wiśniewski Kickboxing)
- Dariusz Rokicki
(UKS „Piątka”)
- Gabriel Turczyński
(MKS Piaseczno)
- Katarzyna Garbacka
(KS Hubertus Zalesie Górne)
- Piotr Tomaszewski
(KS OLIMPIC Piaseczno)
- Mariusz Malarz
(KS GOSiRKi POLFLAM Piaseczno)
- Robert Janiszewski
(UKS SZOGUN Piaseczno)
- Bartosz Kobza
(MKS Piaseczno)
- Tadeusz Rudnicki
(GOSiR Piaseczno)
KATEGORIA: „NADZIEJA SPORTOWA” - WYRÓŻNIENIA: - Jan Sozoniuk
(UKS BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin)
- Radosław Kowalski
(UKS BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin)
- Kacper Zalewski
(KS X FIGHT Piaseczno)
- Mateusz Szewczyk
(KS X FIGHT Piaseczno)
- Daniel Nowakowski
(KS Wiśniewski Kickboxing)
- Oliwia Paradowska
(SRS Kondycja)
- Oliwia Malmon
(SRS Kondycja)
- Mateusz Orzeszak
(LKS Perła Złotokłos)
- Jakub Załuska
(LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
- Wojciech Tarkowski
(UKS SZOGUN Piaseczno)
- Mateusz Kluź
(UKS „Piątka”)
- Amelia Kotarska
(UKS RETURN Piaseczno)
- Kamil Majak
(ARMFIGHT Piaseczno)
KATEGORIA: „NAJBARDZIEJ USPORTOWIONE SZKOŁY” - WYRÓŻNIENIA:- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Piasecznie
Nauczyciel prowadzący: Anna Krasuska - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Piasecznie
- Gimnazjum Nr 1 w Piasecznie
Nauczyciel prowadzący: Beata Grylewicz - Gimnazjum Nr 1 w Piasecznie
KATEGORIA: „DRUŻYNOWA” - WYRÓŻNIENIA:1. MINI FORMACJA HIP HOP – GRW SKILLS 2
(KS GRAWITACJA)
(Bartosz Całka, Maciej Elbe, Andrzej Kleban, Jakub Kossykowski, Jakub Michalak, Aleksander Wierzbicki, Dawid Żak)
2. Wojciech Kargul, Krzysztof Tomaszewski, Patryk Kubiak)
(LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
3. FORMACJA GRW TEENS ONE
(KS GRAWITACJA)
(Bielecka Zuzanna, Borowiecka Julia, Bosiek Anna, Chojecka Gabriela, Dębińska Weronika, Główka Zuzanna, Idzikowska Wiktoria, Karcz Maria, Klimaszewska Maja, Kondrat Patrycja, Kowalska Aleksandra, Miksa Magdalena, Pluta Wiktoria, Pośnik Julia, Sałkowska Aleksandra, Stasik Natalia, Stefańska Katarzyna, Szewczyk Zuzanna, Tatar Weronika, Turska Julia, Zalewska Joasia, Ziąbrowska Paulina)
KATEGORIA: „SPONSOR” - WYRÓŻNIENIA:- DAZAR – KS OLIMPIC Piaseczno
- Jacek Brzeski – UKS Return Piaseczno
- Lech Chodzeń – „TOYOTA” – KS Hubertus Zalesie Górne
- Wojciech Ostapiński – „PEPSICO” – MKS Piaseczno (pływanie)
- Marzena Jaworska i Robert Jaworski - MKS Piaseczno (pływanie)
- Wojciech Wilczak – „GLASS TEAM Sp. z o.o.” – GOSiRKi Piaseczno
- Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Piaseczno - GOSiRKi Piaseczno
- Stanisław Wójcik – „STAWO” – GOSiR Piaseczno
- FRISOMAT – LKS Perła Złotokłos
- Bogdan Wadecki – LUKS Trójka Piaseczno
- Tadeusz Kornacki - LUKS Trójka Piaseczno
- Stanisław Stankowski - LUKS Trójka Piaseczno
- Monika Waksmundzka – „DECATHLON” – SRS Kondycja
- Krystyna Homa-Kossakowska – „Szkółka Roślin Ozdobnych w Żabieńcu” - SRS Kondycja
- Jacek Dziekoński – „RAISIO” - SRS Kondycja
- Robert Szachmata – „MOTO PARTNER” - SRS Kondycja
- Sławomir Krzosek – „Piekarnia Krzosek” - SRS Kondycja
- Henryk Uluszczak – „BOX SERWIS” - SRS Kondycja
- Janusz Skup – „BISK S.A.” – LKS Sparta Jazgarzew
- Piotr Ruszniak, Marcin Klepacz – „IRA Inteligentne Rozwiązania Automatyki” – KS X FIGHT Piaseczno
- Radosław Nowak - KS OLIMPIC Piaseczno
- Centrum Medyczne Puławska - GOSiR Piaseczno
- Fackelmann Polska Sp. z o.o. - GOSiR Piaseczno
KATEGORIA: „DZIAŁACZ SPORTOWY” - WYRÓŻNIENIA:- Magdalena Derezińska
(MKS Piaseczno)
- Cezary Mitrus
(MKS Piaseczno)
- Marcin Pałuba
(KS X FIGHT Piaseczno)
- Wiesław Paradowski
(SRS Kondycja)
- Krzysztof Dudek
(KS GOSiRKi POLFLAM Piaseczno)
- Beata Tomaszewska
(LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
- Jacek Krupnik
(MKS Piaseczno)
- Dariusz Durka
(KS OLIMPIC Piaseczno)
- Stanisław Szczyciński
(KS Hubertus Zalesie Górne)
- Julian Górski
(UKS „Piątka”)
- Zarząd MUKS Piaseczno
(MUKS Piaseczno)
- Witold Faliszewski
(LKS Sparta Jazgarzew)
- Rafał Tchórzewski
(LKS Perła Złotokłos)