Podsumowanie Roku Sportowego w Gminie Piaseczno

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Podsumowanie roku sportowego 2017

Postautor: Redakcja » ndz lut 18, 2018 4:06 pm

GALA SPORTU 2018 PIASECZNO

Podsumowanie roku sportowego 2017 cz.1 https://www.youtube.com/watch?v=0a4GLvnlTHI




Podsumowanie roku sportowego 2017 cz.2 https://www.youtube.com/watch?v=NRN5_4mCG-s




Na początku lutego jak co roku piaseczyński sport miał swoje święto, została zorganizowana GALA SPORTU 2018 Gminy Piaseczno na której został podsumowany rok sportowy 2017. Wręczono statuetki w kategoriach zawodnik, trener, nadzieja sportowa oraz działacz sportowy. Z uwagi na jubileusz Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie uhonorowano także ludzi, którzy przez 20 lat współpracowali na rzecz sportu i rekreacji z GOSiR Piaseczno.

Kryształowe trofeum „PRZYJACIEL PIESECZYŃSKIEGO SPORTU 2018” otrzymali:
Kategoria zawodnik/ wychowanek:
Maciej Chojnicki oraz Marcin Pałuba,
Kategoria trener:
Urszula Strzeżek, Piotr Tomaszewski oraz Andrzej Fusek,
Kategoria nauczyciel:
Anna Krasuska,
Kategoria klubowy działacz sportowy:
Witold Faliszewski
Kategoria szkolny działacz sportowy:
Jacek Ozimek
Kategoria samorządowiec:
Zdzisław Lis, Daniel Putkiewicz, Hanna Michalak-Kułakowska, Piotr Obłoza oraz Arkadiusz Strzyżewski.

Poniżej lista wyróżnionych podczas Gali Sportu 2018.

NADZIEJA - WYRÓŻNIENIA:

Patryk Burakowski - UKS „RETURN” Piaseczno
Konrad Burakowski - UKS „RETURN” Piaseczno
Antonina Żurawska - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Stanisław Tretter - UKS „PIĄTKA” Piaseczno - zapasy
Kacper Żondełek - KOS „KOMANDOS” SOSW Piaseczno
Gajda Tomasz - UKS „SZOGUN PIASECZNO” – judo
Maria Walczyńska-Graczyk - KJ „ALDRAGHO” Piaseczno
Piotr Iwański - LKS „ PERŁA” Złotokłos

NADZIEJA - NAGRODY:
Amelia Magdziarz - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Antoni Tretter - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Aleksandra Skrzypek - UKS „PIĄTKA Piaseczno - karate
Wiktor Tkacz - MKS PIASECZNO – sekcja pływacka
Jan Sozoniuk - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Wojtek Bogucki - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Eryk Laskowski - KOS „KOMANDOS” SOSW Piaseczno
Leon Toruński - LKS „ SPARTA” Jazgarzew
Maria Herman - KS „GOSiRKi” Piaseczno
Jakub Kultys - KS „ HUBERTUS” – łucznictwo
Jan Pełeszok - LKS „JEDNOŚĆ” Żabiniec
Rafał Stańkowski - MKS Piaseczno
Martyna Wieteska - KS „X-FIGHT” Piaseczno
Jan Bocheński - KS „X-FIGHT” Piaseczno
Dawid Matysiak - SS „WIŚNIEWSKI KICKBOXING” Piaseczno
Grzegorz Zemła - Fundacja „TENNIS PRO” – tenis ziemny

SZKOŁY - Ranking Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej za 2017 roku:
Katarzyna Sobolewska - Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
Łukasz Piekarski - SP 2 Zalesie Dolne
Amelia Kotarska - SP Złotokłos
Weronika Wyżykowska - SP Złotokłos
Dariusz Nowak - Gimnazjum nr 1 w Piasecznie
Bartosz Kobza - Gimnazjum w Złotokłosie
Jan Suchorowski - Gimnazjum w Złotokłosie,
Drużyna Gimnazjum nr 1 - szachy

KLUBY SPORTOWE: wyniki współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego w 2017 roku:
III miejsce - LUKS „TRÓJKA” Piaseczno (kolarstwo) - 38 pkt
II miejsce - KS „X-FIGHT” Piaseczno (kickboxing) - 48 pkt.
I miejsce - KS „LAURA” Chylice (szachy) - 72 pkt.

DRUŻYNA:
MUKS PIASECZNO
Fundacja „Warszawska Akademia Siatkówki”
KS „LAURA” CHYLICE
LUKS „TRÓJKA” Piaseczno

DZIAŁACZ:
Wiesław Paradowski - SRS „KONDYCJA” Piaseczno
Rafał Lipski - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Marcin Pałuba - KS „X-FIGHT” Piaseczno
Sławomir Szczyciński - KS „HUBERTUS” Zalesie Górne
Katarzyna Malinowska - KOS „KOMANDOS” SOSW Piaseczno
Arkadiusz Durka - KS „OLIMPIC” Piaseczno
Paweł Reszka - LKS „PERŁA” Złotokłos
Patrycja Wszelaki – Szeszko - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Robert Iwanek - MKS Piaseczno
Karolina Szewczyk - Warszawska Akademia Siatkówki
Wioletta Urban - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Iwona Wróbel - MKS Piaseczno
Magdalena Tkacz - MKS Piaseczno
Agnieszka Dzierzgowska - MKS Piaseczno
Paulina Linowska - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Grzegorz Lewandowski - LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec
Marek Sieradzki - LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec
Witold Faliszewski - LKS „SPARTA” Jazgarzew
Maciej Chojnicki - UKS „RETURN” Piaseczno

ZAWODNIK:
Filip Orlik - SP nr 5 Piaseczno
Michał Neumann - KS AZS AWF Katowice
Tomasz Grzesiak - LUKS „TRÓJKA” Piaseczno
Karol Ciechomski - KS „OLIMPIC” Piaseczno
Michał Kozłowski - KS „HUBERTUS” Zalesie Górne
Barbara Glen - UKJ „BUSHIDO”
Sławomir Pietrzyk - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Oliwia Paradowska - SRS „KONDYCJA” Piaseczno
Maciek Skonieczek - LKS „ SPARTA” Jazgarzew
Julia Mordel - KS „GOSIRKI” Piaseczno
Sergiusz Kondraciuk - KOS „ KOMANDOS” SOSW Piaseczno
Barbara Mazurkiewicz - MKS Piaseczno - sekcja pływacka
Wojciech Deka - UKS „PIĄTKA” Piaseczno - karate
Pola Mościcka - KS „ LAURA” Chylice
Michalina Florjańska - AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO
Jagoda Ostrowska - LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec
Jakub Brzezik - UKS „RETURN” Piaseczno
Mateusz Małuj - LKS „PERŁA” Złotokłos

SPONSOR:
Jacek Brzeski (UKS „ RETURN” Piaseczno)
Tomasz Olczak (UKS „ RETURN” Piaseczno)
Janusz Skup (LKS „SPARTA” Jazgarzew)
Jarosław Mika (SRS „KONDYCJA” Piaseczno)
Henryk Uluszczak (SRS „KONDYCJA” Piaseczno)
Krystyna Homa-Kossakowska, Waldemar Kossakowski (SRS „KONDYCJA” Piaseczno)
Monika Waksmundzka „DECATHLON Piaseczno” (SRS „KONDYCJA” Piaseczno)
Piotr Laczycki Firma „ALMOT” Sp. z o.o. (MKS Piaseczno)
Magdalena Waś „Cloudware Polska” (MKS Piaseczno)
Radosław Podpora „MediaMarkt” (MKS Piaseczno)
Bogdan Gazarkiewicz - Bogutti Sp. z o.o. (KS „X-FIGHT” Piaseczno)
Piotr Ruszniak „IRA Inteligentne Rozwiązania” (KS „ X-FIGHT” Piaseczno)
Marcin Klepacz „IRA Inteligentne Rozwiązania” (KS „ X-FIGHT” Piaseczno)
Tomasz Baczewski „IRA Inteligentne Rozwiązania” (KS „ X-FIGHT” Piaseczno)
Piotr Gołąbek - ALASKA (Fundacja „Warszawska Akademia Siatkówki”)
Artur Okliński - GTV Poland sp. z o.o. (KS „LAURA” Chylice)
Dariusz Zaręba - DAZAR (KS „OLIMPIC” Piaseczno)
Stanisław Wójcik - STAWO (KS „OLIMPIC” Piaseczno)
Andrzej Jakubowski (KS „OLIMPIC” Piaseczno)
Euler Hermes Polska (MKS Piaseczno)
ATLAS Sp. z o.o. (MKS Piaseczno)
Andrzej Szkudlarek (LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
Stanisław Stankowski - Gran-Mur-Bet (LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
Bogdan Wadecki - Delta Sport ( LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
Tadeusz Kornacki Firma Elektro Instal Serwis (LUKS „TRÓJKA” Piaseczno)
Martyna i Michał Stańczyk (LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec)
Emil Sąda - SkyPicture (LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec)
Robert Pełka - Azaliowy Ogród (LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec)
Sołectwo Złotokłos (LKS „PERŁA” Złotokłos)

TRENER:
Piotr Siegoczyński - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Urszula Strzeżek - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Mateusz Strzeżek - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Piotr Tomaszewski - KS „OLIMPIC” Piaseczno
Paweł Tomaszewski - LUKS „TRÓJKA” Piaseczno
Krzysztof Magdziarz - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Renata Paradowska - SRS „KONDYCJA” Piaseczno
Krzysztof Markowski - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Małgorzata Michalska - MKS Piaseczno (sekcja pływacka)
Robert Janiszewski - UKS „ SZOGUN” Piaseczno
Katarzyna Garbacka - KS „ HUBERTUS” Zalesie Górne
Maria Pietrusińska - KJ „ ALDRAGHO” Piaseczno
Marek Gołębiewski - LKS „ SPARTA” Jazgarzew
Szymon Polaszek - UKS „RETURN” Piaseczno
Karol Kocyk - MKS Piaseczno
Michał Walczuk - MUKS Piaseczno
Mario Trnovsky - Fundacja „ TENIS PRO”
Jacek Rzepliński - LKS „PERŁA” Złotokłos
Michał Wielogórski - LKS „JEDNOŚĆ” Żabieniec
Robert Wójtowicz - Fundacja Warszawska Akademia Siatkówki
Maciej Nurkiewicz - KS „LAURA” Chylice
Paweł Karwowski - UKS „ PIĄTKA” Piaseczno
Gabriel Turczyński - MKS Piaseczno
Mariusz Niziołek - KS „X-FIGHT” Piaseczno
Dariusz Kluszczyński - KOS „KOMANDOS” SOSW Piaseczno
Mieczysław Wiśniewski - SS „WIŚNIEWSKI KICKBOXING” Piaseczno

ZAWODNIK:
Mistrzostwa Polski:

Piotr Osmólski - SS „WIŚNIEWSKI KICKBOXING” Piaseczno
Michał Matysiak - KS „ HUBERTUS” Zalesie Górne
Adam Szolc - KS „ HUBERTUS” Zalesie Górne
Damian Gawrych - KOS „KOMANDOS” SOSW P-no
Adam Chryścina - UKS JUDO „IKIZAMA” Piaseczno
Aleksandra Płocińska - SRS „KONDYCJA” Piaseczno
Oliwia Malmon - SRS „KONDYCJA” Piaseczno
Michał Kalmus - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Martyna Jabłońska - MKS Piaseczno - sekcja pływacka

Mistrzostwa Europy:
Rafał Wójcik - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Oliwa Ściągaj - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Patrycja Jaworska - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Anita Katryńska - UKS „PIĄTKA” Piaseczno
Patrycja Lewandowska - UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin

Mistrzostwa Świata:
Paulina Ziąbrowska - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Jakub Michalak - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Sebastian Strzeżek - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Julia Borowiecka - KS „GRAWITACJA” Piaseczno
Klaudiusz Świstulski - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Łukasz Wichowski - KS „X- FIGHT” Piaseczno
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11340
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Relacja z Gali Sportu w Piasecznie 2019

Postautor: Redakcja » wt lut 19, 2019 3:49 pm

Sportowe podsumowanie roku 2018 w gminie Piaseczno. GOSiR Piaseczno po raz 11. zorganizował spotkanie na którym wyróżnieni zostali najlepsi piaseczyńscy sportowcy, trenerzy, działacze i sponsorzy sportu. Była to też okazja do wręczenia stypendiów sportowych Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno najbardziej utytułowanym zawodnikom. https://www.youtube.com/watch?v=WxKkCvhvkUI

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11340
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Podsumowanie Roku Sportowego w Gminie Piaseczno

Postautor: Redakcja » wt lut 19, 2019 9:23 pm

Gala Sportu 2019 - Podsumowanie Roku Sportowego 2018 w Gminie Piaseczno https://www.youtube.com/watch?v=EHiIr_VoNYg

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11340
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Podsumowanie Roku Sportowego 2018 w gminie Piaseczno

Postautor: Redakcja » śr lut 20, 2019 11:38 am

Obrazek

Lista nagradzanych w 2019 roku za osiągnięcia w 2018 roku:

NADZIEJA SPORTOWA:

1. Ignacy Jakubowski - KS „Grawitacja” Piaseczno taniec sport.
2. Magdalena Łuczak - KS „Hubertus” Zalesie Górne badminton
3. Berenika Ciechomska - Klub Olimpiad Specjalnych „Komandos” pływanie
4. Maria, Zofia Szczepaniak - Stowarzyszenie Klub Sportowy Victoria piłka ręczna
5. Hanna Bujko - Szkoła Podstawowa w Józefosławiu żeglarstwo
6. Maja Orlik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie snowbord
7. Mateusz Kusztal - Akademia Karate Tradycyjnego P-no karate
8. Mateusz Wojtas - UKS „Piątka” Piaseczno karate
9. Wiktor Tkacz - MKS Piaseczno pływanie
10. Hubert Wiluk - KS „X-Fight” Piaseczno kickboxing
11. Dawid Bryliński - LKS „Perła” Złotokłos piłka nożna

NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA SZKOŁA PODSTAWOWA – ranking Młodzieżowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej
I m. XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

1. Dariusz Nowak - Dyrektor szkoły podstawowej nr 5 w Piasecznie
2. Martyna Jabłońska,
3. Martyna Wróbel,
4. Zofia Har,
5. Anastazja Tabor,
6. Wiktoria Waszkowska,
7. Weronika Pichola.

KLUB SPORTOWY - współzawodnictwo Systemu Sportu Młodzieżowego w 2018r
1. III m. MUKS Piaseczno
2. II m. SRS „Kondycja” Piaseczno
3. I m. KS „X-Fight” Piaseczno

DZIAŁACZ:
1. Katarzyna Malinowska - Klub Olimpiad Specjalnych „Komandos”
2. Arkadiusz Durka - KS „Olimpik” Piaseczno
3. Wioletta Urban - UKS „Piątka” Piaseczno
4. Zofia Kleczek - MKS Piaseczno
5. Maciej Chojnicki - UKS „Return” Piaseczno
6. Piotr Siegoczyński - KS „X-Fight” Piaseczno
7. Jacek Krupnik - MKS Piaseczno
8. Witold Faliszewski - LKS „Sparta” Jazgarzew
9. Wiesław Paradowski - SRS „Kondycja” Piaseczno
10. Elżbieta Lenard - SKS „Victoria” Piaseczno
11. Grażyna Olszewska - KS „Laura” Chylice

SPONSOR:
1. Laboratorium Kosmetyczne „Dr Irena Eris” GOSIR
2. „FACKELMANN POLSKA” Sp. z o.o. GOSIR
3. Łukasz Gazarkiewicz „BOGUTTI” Sp. z o.o. X-FIGHT
4. „ALGA WOOD” PERŁA
5. Marcin Ostachowski GRAWITACJA
6. Agata Barkowska „DECATHLON PIASECZNO” RETURN
7. Dariusz Zaręba Firma „DAZAR” OLIMPIK/ RETURN
8. Stanisław Wójcik Firma „STAWO” OLIMPIK
9. Sylwester Cacek MKS
10. Henryk Uluszczak „ SERWIS BOX” KONDYCJA
11. Tadeusz Maciążek „ENERGO – LINIA” LAURA
12. Bank Spółdzielczy w Piasecznie JEDNOŚĆ
13. Janusz Górniewicz MKS PŁ.

TRENER:
1. Krzysztof Magdziarz UKS „Piątka” Piaseczno karate
2. Katarzyna Garbacka KS „Hubertus” Zalesie Górne badminton
3. Renata Paradowska SRS „Kondycja” Piaseczno lekkoatletyka
4. Robert Matyja KS „X- Fight” Piaseczno kickboxing
5. Magdalena Lewandowska MUKS Piaseczno koszykówka
6. Piotr Tomaszewski KS „Olimpic” Piaseczno kolarstwo
7. Krzysztof Markowski UKS „Bushi Team” Piaseczno karate
8. Urszula Strzeżek KS „Grawitacja” Piaseczno taniec sportowy
9. Małgorzata Michalska MKS Piaseczno pływanie
10. Dariusz Różycki KS „Laura” Chylice szachy
11. Michał Ordowski UKS Akademia Karate Tradycyjnego karate
12. Dariusz Kluszczyński Klub Olimpiad Specjalnych „Komandos” bowling, narciarstwo, pływanie

ZAWODNIK:
1. Łukasz Wichowski - KS „X- Fight” Piaseczno kickboxing
2. Agata Kacprzak - KS „X- Fight” Piaseczno kickboxing
3. Michał Kalmus - UKS „Bushi Team” Piaseczno karate
4. Wojciech Bogucki - KS „Grawitacja” Piaseczno taniec sportowy
5. Monika Marcińczyk - KS „ Laura” Chylice szachy
6. Hanna Trzaskowska - KS „ Laura” Chylice szachy
7. Daniel Sanz Wawer - KS „ Laura” Chylice szachy
8. Michał Redzisz - KS „ Laura” Chylice szachy
9. Zuzanna Miszczak - Akademia Paso taniec sportowy
10. Arkadiusz Kusiak - LUKS „Trójka” Piaseczno kolarstwo
11. Kacper Łeska - Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing kickboxing
12. Magdalena Jóźwicka - UKS Akademia Karate Tradycyjnego karate
13. Damian Gawrych - Klub Olimpiad Specjalnych „Komandos” pływanie
14. Filip Orlik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piaseczne snowbord
15. Marcin Szczepaniak - Sportowy Klub Tańca „ Corte Dance Progress” taniec sportowy
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11340
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Poprzednia

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość