Międzynarodowy Turniej Piłkarski w Piasecznie

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Postautor: wdolinski » wt sie 21, 2012 8:50 am

Majkel pisze:Może maja zabezpieczone na to środki i mogą je wyłożyć wcześniej, przed planowaną akcją?

Tego nie wiem ale może przed imprezą przy bramie odpowiednio przebrani samorządowcy będą zbierali do kapelusza?
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Majkel » wt sie 21, 2012 9:22 am

woytazo pisze:może przed imprezą przy bramie odpowiednio przebrani samorządowcy będą zbierali do kapelusza?

Prędzej dam kasę na renowację pomników na cmentarzu w Piasecznie. Zapytałem o zabezpieczone środki w UMiG, ponieważ wcześniej informowali o rozpoczętych pracach porządkowych na Stadionie, więc mogliby jeszcze za te pieniądze na szybko zrobić ładną otoczkę przed międzynarodowymi zawodami.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: wdolinski » wt sie 21, 2012 9:31 am

Nie odpowiedziałem Ci bo nie wiem . Napewno samorządowcy na cmentarzu zbierając datki będą też odpowiednio ubrani no bo pójdą tam z wiadomego celu, którym nie będzie renowacja pomników tylko promowanie siebie, podobnie postępuje obecnie też pani vice burmistrz pokazując się gdzie się da no bo wybory się zbliżają nieubłaganie a w Piasecznie jest coraz gorzej.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

NOWA śWIECKA PIASECZYNSKA TRADYCJA

Postautor: Filip » śr sie 22, 2012 8:43 am

Katarzyna Nowocin-Kowalczyk pisze:Rękami mieszkańców, lokalna władza będzie odtąd załatwiać sprawy, które sama zaniedbała i w uporządkowaniu, których wykazuje oczywista nieudolność. Czyny społeczne – szczytna rzecz. Sprawdzały się skutecznie przez ponad 40 lat poprzedniego ustroju. Tyle, że jak pisał Andrzej Sikorowski i pięknie zaśpiewała Pani Rodowicz „ Ale to już było…”


świetnie podsumowuje to wszystko artykuł Radnej Katarzyny Nowocin-Kowalczyk http://www.itvpiaseczno.pl/aktualnosc-n ... ,1009.html
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: wdolinski » śr sie 22, 2012 9:08 am

Niedawno Koledze Kucykowi deklarowałem opuszczenie tego forum razem z nim, ale nie mogę tego zrobić bo mam tu nie wszystko pozamykane, czego są dowodem toczące się dyskusje. Wrzucam mój wpis zrobiony na zaprzyjażnionym ze mną forum jako odpowiedż na artykuł Kasi Nowocin-Kowalczyk i pozwolę go sobie też wrzucić tam, gdzie Kolega Filip poruszył tę sprawę. Piotr Kandyba też się wypowiedział i być może znajdzie czas by tu to opublikować.
Cyt.
Kasia jest osobą sympatyczną więc nie wiem czemu Admin prosi o kulturalne wpisy? Wracając do artykułu pozwolę sobie na jego ocenę. Czyny społeczne to nie nowa tylko stara tradycja świecka. Mój znajomy pan Janusz, chyba najstarszy społecznik aktywny do dziś bardzo się ucieszył na wiadomość, że Piotr zorganizował nową akcję, jakie pamięta jeszcze z lat sześćdziesiątych. Dla niego jest to okazja do spotkania z nowymi znajomymi jak i takimi których zna ponad 30 lat. A co takim ludziom samorządowcy mogą innego dziś zaproponować? Albo państwo? Może się facet uważać za szczęściarza bo nie musiał pracować do 67 roku życia.
Przy sprzątaniu parku miałem okazję do osobistego poznania nowych mieszkańców z którymi się do dziś przyjażnię. Miałem też okazję do spotkań z osobami z podstawówki, które być może się i dziś pojawią. Dla mnie to sama przyjemność tak spędzić czas w przyjemnym towarzystwie. Pozwala mi to zapomnieć o pseudo osiągnięciach innych samorządowców, udających pracę na niby dla mieszkańców. Bardzo dobrze, że Kasia wymieniła ich z nazwiska, które to muszą być dobrze zapamiętane, by nie powtarzać błędów przy najbliższych wyborach. I niech sobie dalej negocjują warunki, niech myślą, że mieszkańcy nigdy nie przejrzą ich wspólnej gry o utrzymanie się na stanowiskach. Nową świecką tradycją będzie pokazywanie przez wyborców kierunku do drzwi wyjściowych samorządowcom dobrze wypadającym na zdjęciach pozowanych gdy inni pracują jak i tym, którzy dużo obiecali a nic nie zrobili bo myślą, że tradycyjnie nikt im tego nie wypomni.
Piotr, Ty jak i inni możecie na mnie liczyć gdy będzie potrzeba działań społecznych i zgodnie ze staropolską tradycją zakończę "Tak Ci dopomóż Bóg"
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: wdolinski » śr sie 22, 2012 10:22 pm

Ocenę akcji pozostawiam innym. Na zdjęciach pokazałem forumowiczów. Uczestników akcji było zdecydowanie więcej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Międzynarodowy Turniej Piłkarski w Piasecznie

Postautor: Martin » sob sie 25, 2012 7:23 pm

Brawa dla wszystkich osób, które poświęciły swój wolny czas, żeby wziąć sprawy w swoje ręce i wysprzątały okolice stadionu przed zawodami.

Był ktoś z Was na dzisiejszym turnieju piłkarskim?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Międzynarodowy Turniej Piłkarski w Piasecznie

Postautor: Filip » ndz sie 26, 2012 8:41 pm

Międzynarodowy Turniej Piłkarski wygrała drużyna UMKS Piaseczno I, drugie miejsce zajęła drużyna Wisła Płock, trzecie czeski zespoł Slavia Kromeriz, czwarte miejsce UMKS Piaseczno II, natomiast piąte francuski zespół Olympic Club Chateadun.

:najlepsi:
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Podsumowanie Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego

Postautor: Redakcja » śr sie 29, 2012 9:33 am

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Postautor: wdolinski » śr sie 29, 2012 10:15 am

Takie pytanie techniczne do autora zdjęcia, czy nie można by w kadrze unikać aktorów drugiego planu by mocniej zaakcentować zawodników?
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Podsumowanie Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego

Postautor: Redakcja » śr sie 29, 2012 3:04 pm

woytazo pisze:Takie pytanie techniczne do autora zdjęcia

Zdjęcia umieszczone w informacji, zostały zrobione przez £ukasza Wylezińskiego z Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Postautor: wdolinski » śr sie 29, 2012 3:39 pm

Dzięki za odpowiedź, rozumiem autora że i pracodawcę przy okazji trzeba pokazać skoro on czym innym nie ma się pochwalić.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Roberto » czw sie 30, 2012 12:16 pm

woytazo pisze:Dzięki za odpowiedź, rozumiem autora że i pracodawcę przy okazji trzeba pokazać skoro on czym innym nie ma się pochwalić.

Nie rozumiem tego wpisu :?
Turniej organizowała Gmina, jej szefem (i reprezentantem nas wszystkch) jest Burmistrz, więc o co chodzi :?: :?: :?:
Widze, że powoli to forum stało się monotematycznym teatrzykiem chwały jednego aktora :( i zastanawiam się czy ta formuła mnie interesuje :?:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » czw sie 30, 2012 2:06 pm

Ja za to Kolegi wpis rozumiem doskonale po tym jak napisał.
Roberto pisze:Burmistrz
Jednak proponowałbym pisać "burmistrz" by nie tworzyć nowej tradycji pisania czyjegoś stanowiska z wielkiej litery bez względu na intencje piszącego czy zasługi wymienionego.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Roberto » czw sie 30, 2012 2:22 pm

Gratuluję Koledze przenikliwości :gratulacje: :lol:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

cron