Piaseczno Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room Piaseczno

Postautor: Jakub » czw mar 06, 2008 9:03 pm

klebus pisze:Właśnie, ciekawe czy mieszkańcy tego bloku kupując w nim mieszkania wiedzieli że w podziemiu będzie centrum rozrywki?

Wydaje mi się, że mieszkańcy byli wystarczająco poinformowani, bo post na tym forum jest od maja 2007 roku. Jeżeli ktoś kupował mieszkanie i interesował się inwestycją, to na pewno znalazł gdzieś w wyszukiwarce ten post. Na pewno nie tylko na tym forum pisali o planach Piekuta w Piasecznie.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: teresa » pt mar 07, 2008 8:59 am

Fajnie, że powstaje: Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room
Brakuje takich miejsc w Piasecznie i oby ich powstawało jeszcze więcej!

:good:
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: justynka » pt mar 07, 2008 11:45 am

teresa pisze:Brakuje takich miejsc w Piasecznie i oby ich powstawało jeszcze więcej!

To byłoby zbyt piękne, aby było prawdziwe. Inwestorzy rozrywki, boją się chyba Piaseczna i wolą tworzyć kolejne obiekty w Warszawie. U nas jedynie deweloperka króluje, no ale tym razem Piekut się postarał i oprócz kolejnego bloku wybudował Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room Piaseczno

Postautor: lucja » ndz mar 09, 2008 1:57 pm

Pod koniec kwietnia 2008 roku odbędzie się otwarcie największego w Piasecznie Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room

SUPER INFORMACJA!

:good:
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lukiasz » pn mar 10, 2008 12:57 pm

very nice :piwko:
Tuning w RPM, Dealer wydechów Magnaflow i elementów zawieszenia Ultra Racing

http://www.rpmotorsport.pl
Tein, Toyo, Nokian, JBL, Infinity Defi, Koni, Motul, Drag Wheels, Rota, ATS, EBC, Sparco, i inne
Awatar użytkownika
lukiasz
 
Posty: 87
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 9:46 pm
Lokalizacja: Piaseczno/Jazgarzew

Postautor: Ghost1982 » pn mar 10, 2008 5:52 pm

Witam Was. Otóż jestem przyszłym mieszkańcem Central Parku. Rozumiem Wasz zachwyt faktem ze bedzie tu centrum rozrywki, poniewaz bardzo brakuje takiego miejsca w Piasecznie. Jednak podczas podpisywania umowy o mieszkanie nie powiedziano nam ze bedzie to centrum rozrywki, lecz teren pod uzytki...Deweloper milczal, poniewaz wiedzial co robi...dla mnie teren pod uzytki, to np. fryzjer, solarium (chociaz jest) sklep itd...Jezeli teraz mialbym podpisywac umowe to zrezygnowal bym. Dla jednych jest to cos dobrego dla innych bedzie to uciazliwe. Nie jestem zly, tylko rozgoryczony postepowniem dewelopera który prowadzi samowolke i ma wszystkich w wielkim powazaniu. Ale kasa najwazniejsza. Pozdrawiam Wszystkich.
Ghost1982
 
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 10, 2008 5:45 pm
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room Piaseczno

Postautor: justynka » wt mar 11, 2008 9:11 am

Ghost1982 pisze:podczas podpisywania umowy o mieszkanie nie powiedziano nam ze bedzie to centrum rozrywki, lecz teren pod uzytki

Faktycznie nie ładnie postąpił developer bo zataił przed wami faktyczne przeznaczenie miejsca. :(
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room Piaseczno

Postautor: Jankes » wt mar 11, 2008 2:23 pm

Ghost1982 pisze:Dla jednych jest to cos dobrego dla innych będzie to uciążliwe.

Masz rację Ghost1982, że wszystkich nie da się zadowolić, ale można budować takie miejsca rozrywki w dedykowanych do tego miejscach, jak np.: TUAN CLUB w Józefosławiu. Szkoda, że deweloper Piekut nie wybudował Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w dedykowanym do tego miejscu, z dala od swoich bloków. Byliby wszyscy szczęśliwi.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Jakub » sob mar 29, 2008 1:25 pm

Martin, masz może jakieś nowe informacje o otwarciu Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie?
Inwestor dotrzyma terminów i otworzy obiekt w kwietniu?
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Martin » sob mar 29, 2008 7:57 pm

Jakub pisze:Martin, masz może jakieś nowe informacje o otwarciu Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie?

Miałem otrzymać informacje do końca marca. W związku z tym, że mamy już koniec marca, to wysłałem przypomnienie z prośbą o bardziej szczegółowe informacje na temat otwarcia Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie. Jak tylko otrzymam informacje, to na pewno poinformuję o tym na łamach naszego serwisu.

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Jakub » sob mar 29, 2008 9:29 pm

Daj znać, jak dostaniesz informacje o otwarciu Cent-Room.
Może inwestor zaszaleje i przy otwarciu będą jakieś atrakcje :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Jankes » pn mar 31, 2008 11:50 am

Jutro już kwiecień, tak więc przydałoby się żeby inwestor już określił kiedy planuje otwarcie w kwietniu 2008. Informacja na stronie cent-room.pl, że koniec kwietnia, ale to zbyt ogólna i ulotna data..., a raczej jej brak.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: justynka » śr kwie 02, 2008 10:51 am

Mamy kwiecień, a w temacie Cent-Room cisza :(
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » śr kwie 02, 2008 8:12 pm

Witam.

14 maja będzie otwarta siłownia i fitness, niestety nie wiem co z resztą. Rozmawiałem z gościem który na siłowni będzie miał sklep z odżywkami i prawdopodobnie będzie też jednym z trenerów. Mówił że na bank to będzie i że zaprasza na otwarcie.
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Martin » śr kwie 02, 2008 11:32 pm

looky pisze:14 maja będzie otwarta siłownia i fitness, niestety nie wiem co z resztą.

Czyżby termin otwarcia z kwietnia został przeniesiony na maj? Pan Marcin Wojtecki niestety milczy i nie odpisuje na maile...
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

cron