Piaseczno Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Postautor: lipao45 » śr gru 30, 2009 3:30 pm

Lepiej zdusić w zarodku?
bo taki wniosek wysnułem
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: stentonik » śr gru 30, 2009 5:21 pm

lipao45 pisze:Lepiej zdusić w zarodku?
bo taki wniosek wysnułem


Typowe polskie piekiełko, mentalnośc równa zero.. Jak sie ludzie chcą przypieprzyć to to zrobią. Był lament przez wiele miesięcy, że kręgle być powinny a są ciągłe opóźnienia - teraz jak otwarte to albo jakieś podteksty sie doszukuje, albo komuś brakuje oswietlonego neonu i strzałki do lokalu i będzie o tym pisał wkoło chociaż doskonale wie gdzie to jest. Załamka.

Panie Marcinie współczuję, ale to jest margines na którego posty nie ma co odpowiadać i sie przejmować bo i tak dokopią. Zapewne z żalu, że ich nie stać na 40 zeta za godzine, ale nikt tego głośno o sobie nie napisze.

pzdr
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » śr gru 30, 2009 6:55 pm

MarcinWojtecki pisze:Dlatego właśnie nie reagowałem na wpisy forumowiczów, ktoś chciał bym traktował go poważnie, ale zastanawiam się po co traktowac poważnie internetowych narzekaczy.


ale po co ma Pan reagować, proszę bardziej potraktować to jako wskazówki od klientów obecnych czy potencjanych

Ja wiem gdzie jest kręgielnia (zresztą mogę zejść do niej w kapciach :) i super że jest coś tak blisko tak samo jak cent room siłownia z której korzystam systematycznie od kilku miesięcy, ale niestety Panie Mariuszu nie widać kręgielni z ulicy. Chyba że tak jak napisałam, to jest celowy zabieg, i miał na celu nie ściąganie tzw. tłumów , to ok. (mi to pasuje :)
Cent room jest widoczny z daleka, a kręgielnia nie, i dowiedziałam się o jej otwarciu bo czytałam forum

a internautów proszę traktować poważnie, bo tu mało kto jest anonimowy i jak pisane są uwagi to nie po to aby ponarzekać ale raczej rzeczywiste odczucia a to może być dobra informacja dla prowadzącego lokal. Tu nikt Panu nie będzie "słodził" i jak ktoś napisze opinie że jest super ( a lokal fajnie wygląda ) to ma Pan pewność że to prawda a nie napisane aby się Panu podlizać
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

kręgle i Sylwek

Postautor: GISMAR » sob sty 02, 2010 12:00 pm

W Sylwestra bawiłem się w kręgielni... cent-room Było ekstra. Super lokal. Dużo miejsca do tańczenia. Muzyka różna - dla wszystkich i to mi odpowiadało... Można było zagrać w kręgle - tory są 3 a ich wygląd - droga z pasami, rysunki na ścianach, kanapy - to bajka... fajne jest opcja mierzenia prędkości rzutu :) więc się trochę wyżyliśmy...

a i tak dodatkowo ;) barszcz czerwony był rewelacyjny

Było super ;)
GISMAR
 
Posty: 37
Rejestracja: sob paź 24, 2009 7:58 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Michał Rosa » pn sty 04, 2010 8:57 pm

Nasze małe Piaseczno wreszcie zmienia się na korzyść mieszkańców :) Brawo za inicjatywę :) Jeszcze kino jest potrzebne ;)
Michał Rosa
www.michalrosa.pl
Awatar użytkownika
Michał Rosa
 
Posty: 73
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 5:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tutomash » wt sty 05, 2010 5:02 pm

ciekawie się zapowiada trzeba będzie się w końcu wybrać na tą kręgielnie
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

spotkanie w kręgielni

Postautor: Martin » wt sty 05, 2010 8:11 pm

tutomash pisze:trzeba będzie się w końcu wybrać na tą kręgielnie

Tomek, zapraszam w takim razie w piątek: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... &start=345 :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

kręgle

Postautor: Martin » sob sty 09, 2010 11:54 am

Byliśmy wczoraj w kręgielni - jest już alkohol, tak więc oprócz gry w kręgle, można posiedzieć, porozmawiać i napić się alkoholu / innych napoi + do tego zamówić coś z menu Małej Italii. Szkoda, że są tylko 3 tory, bo z tego co widziałem wczoraj (może w związku z weekendem) - zapotrzebowanie jest o wiele większe! Jednak, miejsca do siedzenia jest bardzo dużo, co widać na zdjęciach na poprzedniej stronie tego wątku: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... &start=270
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Ivona » wt sty 12, 2010 3:16 pm

Kręgielnia to super miejsce, nie tylko do gry w kręgle, ale również do spotkań z przyjaciółmi i rozmów.
Bardzo dużo miejsca i bardzo dobre jedzenie z menu Małej Italii.
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » wt sty 12, 2010 4:06 pm

Michał Rosa pisze:Nasze małe Piaseczno wreszcie zmienia się na korzyść mieszkańców :) Brawo za inicjatywę :) Jeszcze kino jest potrzebne ;)


To będą 2 kina w Piasecznie?
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Ivona » wt sty 12, 2010 4:12 pm

Agnieszka_G pisze:To będą 2 kina w Piasecznie?

Gdzie teraz jest kino w Piasecznie? :roll: :shock:
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: MarcinWojtecki » wt sty 12, 2010 9:58 pm

Klub KINO zamknięty, czas tam otworzy multikino.
MarcinWojtecki
 
Posty: 69
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 7:57 pm

Postautor: iza » wt sty 12, 2010 10:21 pm

MarcinWojtecki pisze:Klub KINO zamknięty, czas tam otworzy multikino.

Czyżby pojawił się inwestor, który planuje przerobić Klub Kino i ponownie otworzyć tam kino?
Cent-Room miałby wtedy monopol na rozrywkę w Piasecznie. :D
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » śr sty 13, 2010 8:08 am

Ivona pisze:
Agnieszka_G pisze:To będą 2 kina w Piasecznie?

Gdzie teraz jest kino w Piasecznie? :roll: :shock:


nie ma ale przecież ma powstać niedługo multipleks Multikino lub takie coś jak Cinema City Mokotów obok fashion haus

oby bo do Warszawy nie lubię jeździć i wolę coś na DVD obejrzeć w domu.

a kameralne kino z kawiarnią to by było też coś fajnego, więc jestem za nawet 2 kinami
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

kameralne kino w kręgielni

Postautor: Martin » śr sty 13, 2010 8:42 am

Agnieszka_G pisze:a kameralne kino z kawiarnią to by było też coś fajnego

W kręgielni jest jeden odizolowany od całej sali pokój (na około 15 osób), gdzie można urządzić kameralne kino. :)
Nie pamiętam tylko, czy jest tam telewizor? Marcin zamontuje tam DVD i jest kameralne kino (a może już jest?).
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron