Piaseczno Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Jakub » pn lip 07, 2008 9:37 pm

jak robiłeś zdjęcie to sprzętu jeszcze nie było

Sprzętu w znaczeniu wyposażenia Cent-Room, czy sprzętu w znaczeniu sprzęt budowlany, który buduje drogę przed budynkami? Zdjęcie zrobiłem tego drugiego budynku, który jest bliżej Nadarzyńskiej, na którym jest billbord Cent-Room. Prace budowlane były na wysokości pierwszego budynku od ulicy Jana Pawła II. :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: stentonik » pn lip 07, 2008 10:19 pm

Obiecanki cacanki z terminem otwarcia cent-room, tak jak miały być telebimy na euro piłkarnicze plus kozackie nagłośnienie:)

Jedno mnie zastanawia. Rozumiem opóźnienia, obsuwy terminów bo to normalka...nie zawsze się uda, zmiany cen, jakieś problemy uboczne...Ale proszę z ludzi nie drwić i nie zwodzić Panie Wielki Inwestorze, boś po prostu Pan mały oszuścik jest, jak nie wielki:)

I żeby latać po forach internetowych, obiecywać terminy, robić z ludzi gamoni a potem udawać głupka albo że nie było tematu...to szczyt, (szukam określenia)...nieporofesjonalności.

pfff
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Cent-Room w Piasecznie

Postautor: teresa » wt lip 08, 2008 7:22 am

Masz rację stentonik, że inwestor Cent-Room w Piasecznie ma za duże opóźnienie względem wcześniejszych obietnic. Najpierw miał być styczeń 2008, potem kwiecień 2008, następnie miały pojawić się stoliki i telebim na Euro 2008, a teraz termin jest jako sierpień. Czy to już ostateczny termin?
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » wt lip 08, 2008 7:48 am

A może w tym wszystkim chodzi tylko o wypromowanie inwestycji?
Mieszkania ostatnio słabiej się sprzedają a tak przynajmniej głośno jest o inwestycji...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Cent-Room w Piasecznie

Postautor: teresa » wt lip 08, 2008 7:54 am

Jacenty pisze:może w tym wszystkim chodzi tylko o wypromowanie inwestycji?

Powstawanie inwestycji, która rodziła się w bólach może raczej nie działać jako poprawna promocja ;)
Na pewno każdy będzie chciał zobaczyć nowe miejsce, ale czy zyska stałych bywalców?
Wszystko będzie zależało od odpowiedniego klimatu oraz cen jakie będą w Cent-Room.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » wt lip 08, 2008 7:57 am

Są osoby które wychodzą z założenia:"czy mówią źle,czy mówią dobrze...byle mówili" :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: stentonik » wt lip 08, 2008 8:23 am

Jacenty pisze:Są osoby które wychodzą z założenia:"czy mówią źle,czy mówią dobrze...byle mówili" :?


Ee tam, ja bym nie chciał mieć nic wpólnego z takimi osobami. Tworzyć wizerunek firmy na publicznym obiecywaniu a potem myk głowę w piasek? Tak postępują tchórze. Feee.

A jeśli jest tak jak pisze Jacenty, to nam się należy przynajmniej darmowa wejściówka do cent-room, albo chociaż...podziękowania na pierwszej stronie jakiegoś poczytnego czasopisma odpowiedniego do powagi inwestycji, np : "Mały przedsiębiorca", albo "Plotki, ploty, ploteczki" czy coś w tym stylu :twisted:

pzdr
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Krystian Marciniak » pt lip 11, 2008 2:00 pm

Należę do cierpliwych osób, ale powstawanie Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie - woła o pomstę do nieba. Ulotki reklamujące Cent-Room na terenie Piaseczna były już w 2007 roku i na nich była informacja o styczniu. Później zmienił się termin na kwiecień 2008 a teraz niby sierpień. Może niech inwestor, zdecyduje się i określi najbardziej realny termin, o którym poinformuje mieszkańców Piaseczna. Przecież mieszkańcy tego miasta, to będą główni klienci tego obiektu, tak więc wypadałoby określać realne terminy oddania inwestycji. Mimo mojego rozczarowania, czekam z niecierpliwością na otwarcie. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: weronika » ndz lip 13, 2008 8:30 am

Cały czas śledzę ten temat i mam nadzieję, że inwestor tym razem dotrzyma sierpniowego terminu?
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Cent-Room w Piasecznie

Postautor: teresa » śr lip 16, 2008 7:16 am

Jakub pisze:Okolica Cent-Room w Piasecznie to nadal plac budowy...

Przejeżdżałam obok, to już przez budynkiem wylali asfaltową drogę. Jednak z daleka nie widać jak jest w środku i czy termin sierpnia nie jest przypadkiem po raz kolejny zagrożony?
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » pn lip 21, 2008 9:36 am

Witam.
Robiąc w sobotę zakupy przed własnym ślubem (musiałem się pochwalić, a co !! ;) ) zrobiłem kilka zdjęć odnośnie tematu.

Tutaj widać, że sprzęt rzeczywiście jest w środku, zdjęcie dosyć kiepskie, bo robione przez szybę... :

Obrazek

Tutaj wejście do pomieszczenia w którym stał sprzęt:

Obrazek

A tutaj wejście do pawilonów handlowych, Cent-Room jest na samym końcu:

Obrazek

Z tego co widziałem, jeszcze w kilku pawilonach nie ma nawet szyb wstawionych i jak na razie ciężko jest określić ile z tych pawilonów zajmie oczekiwany przez wszystkich Cent-Room.
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Jankes » pn lip 21, 2008 9:43 am

looky pisze:Robiąc w sobotę zakupy przed własnym ślubem

Gratulacje!
looky pisze:sprzęt rzeczywiście jest w środku

Sprzęt w środku, ale przygotowanie w środku oraz przed budynkiem raczej wyglądają na średnio zaawansowane. Ze zdjęć i z obecnego podejścia do tematu otwarcia Cent-Room - wygląda, że mogą mieć problem z otwarciem w sierpniu...
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Cent-Room w Piasecznie

Postautor: teresa » pn lip 21, 2008 10:59 am

Wszystko zmierza do otwarcia lokalu, ale zastanawiam się dlaczego termin otwarcia jest tak owiany tajemnicą przez inwestora? Na stronie cent-room.pl zmienił się napis z kwiecień 2008 na WKRÓTCE OTWARCIE! Jednak słowo wkrótce może oznaczać jeszcze bardzo długo czas.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Krystian Marciniak » wt lip 22, 2008 1:21 pm

Jeszcze nic nie powstało w Piasecznie, a już jest to jeden z dłuższych wątków oraz z częściej czytanych :)
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Magda_S » pn lip 28, 2008 12:05 pm

kurcze..na otwarcie Cent-Roomu poluje wiele osób i czeka bo akurat tego typu atrakcji brakuje.
jesli się dopcham to tez z chęcią się tam wybiorę >;0)
mam nadzieje, że nie będzie jak w skeczu Kabaretu ani mru mru "otwarcie supermarketu":
http://www.milanos.pl/video.php?cat=4&id=0917
Jeżdżę rowerem po pokoju i przyklejam plastelinę do ścian
Awatar użytkownika
Magda_S
 
Posty: 53
Rejestracja: pn lip 28, 2008 11:22 am
Lokalizacja: K-Pax

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

cron