Piaseczno Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Postautor: Mr.J » wt mar 02, 2010 8:16 pm

Agnieszka_G pisze:A ciekawe czemu rezygnuje z "centrum Piaseczna" jak je kiedyś nazywał a przenosi się na zadoopie, czyżby konflikt interesów?

apropos Pana Piekuta - wychodząc dziś z banku (piiiii nie robię reklamy) prawie wpadłam na zaparkowane auto wspomnianego Pana i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby:

a) pod bankiem nie ma miejsc na parkowanie, obok kwiaciarnia i chodnik, a Pan wjechał prawie do środka banku
b) auto PANA to ogromny LAND ROVER wielkości sprzedawanej przez PANA pospólstwu kawalerki
c) poraziła mnie arogancja i wyższość nad innymi zaznaczona w taki sposób

gdzie ja zaparkowałam grzecznie z tyłu, na chwilę na pobliskim osiedlu i musiałam przejść się kawałek, no ale PAN tak nie może robić przecież :evil:


a)Jaki związek ma Pan Piekut z forum "Piaseczno Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie"???
b) Pan Piekut nie ma Land Rovera tylko Range Rovera!!! WYMIARY: długość: 4788 mm x szerokość: 1928 mm= 9,23 mkw To jest powierzchnia kawalerki???? hahahha
c)nigdy nie zauważyłem żeby Pan Piekut sie wywyższał a szczególnie w ten sposób

ZAZDROść CZY KOMPLEKSY????????
Mr.J
 
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 02, 2010 8:05 pm

Postautor: Agnieszka_G » wt mar 02, 2010 8:38 pm

Mr.J pisze:a)Jaki związek ma Pan Piekut z forum "Piaseczno Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie"???
b) Pan Piekut nie ma Land Rovera tylko Range Rovera!!! WYMIARY: długość: 4788 mm x szerokość: 1928 mm= 9,23 mkw To jest powierzchnia kawalerki???? hahahha
c)nigdy nie zauważyłem żeby Pan Piekut sie wywyższał a szczególnie w ten sposób

ZAZDROść CZY KOMPLEKSY????????


o Pan Prezes może osobiście :P dzięki za poprawkę, stał tak blisko wejścia że mi się nazwa rozmazała :lol: no i pewnie spora różnica w kwocie 8)

żadnego związku nie ma ale nie chciało mi się osobno nowego tematu zakładać, może dlatego że w tym budynku

zazdrość, nieeee... może raczej irytacja, a Pan Piekut pożycza swój samochód? bo nie wiedziałam :roll: :shock:

ps. a mogę dokładny model to sobie wrzucę w google może wtedy dopiero będę wiedziała czego mam zazdrościć 8)
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Mr.J » wt mar 02, 2010 9:00 pm

Agnieszka_G pisze:o Pan Prezes może osobiście :P dzięki za poprawkę, stał tak blisko wejścia że mi się nazwa rozmazała :lol: no i pewnie spora różnica w kwocie 8)

żadnego związku nie ma ale nie chciało mi się osobno nowego tematu zakładać, może dlatego że w tym budynku

zazdrość, nieeee... może raczej irytacja, a Pan Piekut pożycza swój samochód? bo nie wiedziałam :roll: :shock:

ps. a mogę dokładny model to sobie wrzucę w google może wtedy dopiero będę wiedziała czego mam zazdrościć 8)


Widzę że z natury lubisz krytykować i narzekać. Czytałem poprzednie Twoje posty i prawie wszystkie coś krytykują.
np ten: "To samo się dzieje z ul. Szkolną na odcinku od. ul. Puławskiej do Wojska Polskiego do świateł. Zostaje praktycznie jeden pas do ruchu bo pojazdy parkują na całej długości ulicy, nie ma się jak minąć a do tego ludzie chodzą jak po chodnikach i nie uważają, że weszli na ulicę.
Uważam, że powinna być jednokierunkowa a zakaz skrętu powinien być z ul. Wojska Polskiego. Zezwolili na parkowanie to teraz jest następny problem.
Poza tym Fabryczna na całym odcinku a szczególnie przy bazarku jest jedną wielką pomyłką. Jest za ciasno i przez to brak zatoczek parkingowych. Obok przedszkola i zabudowane osiedle."
Mr.J
 
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 02, 2010 8:05 pm

Postautor: Kacha » wt mar 02, 2010 9:05 pm

Wątek jest o Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room, a Wy rozmawiacie na jakieś dziwne tematy. O co chodzi?
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: looky » wt mar 02, 2010 9:23 pm

Mr.J pisze:Pan Piekut nie ma Land Rovera tylko Range Rovera

Skoro chcesz być tak dokładny ...... (nie raczyłeś się osobniku przedstawić, nie będę drążył dlaczego...) to nie piszesz na
Mr.J pisze:forum "Piaseczno Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie"

tylko na "Forum Mieszkańców Gminy Piaseczno", podforum "Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno" w POśCIE "Piaseczno Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie".

Niby też szczegół a robi różnicę :mrgreen:
Ostatnio zmieniony wt mar 02, 2010 9:37 pm przez looky, łącznie zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » wt mar 02, 2010 9:35 pm

Mr.J pisze:Widzę że z natury lubisz krytykować i narzekać. Czytałem poprzednie Twoje posty i prawie wszystkie coś krytykują.


masz rację, następnym razem od razu dzwonie po Straż Miejską zamiast jęczeć na forum :lol:

a "prawdziwa cnota krytyk się nie boi" 8)

a o Szkolnej napisałam prawdę i tyle, może napisz trochę swoich postów zamiast cytować cudze, brak jakiejś samooceny czy coś
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Agnieszka_G » wt mar 02, 2010 9:45 pm

Kacha pisze:Wątek jest o Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room, a Wy rozmawiacie na jakieś dziwne tematy. O co chodzi?


Kacha krótko tu mieszkasz albo mało co się deweloperką interesowałaś.
Ma się takiego "ochroniarza" co wrzuca w google hasełko i szuka niepochlebnych opinii, potem jest próba ośmieszenia i eliminacji autora i dalej różnie się może potoczyć, z reguły rozwala wątek (jak ofiara da się wkręcić) lub straszy, że po nr. IP oskarży o zniesławienie i takie tam - cóż nie mnie to oceniać, ja napisałam prawdę.

A co do C-R już pisałam że tam nie pójdę i nie poszłam, nie pytaj czemu 8)
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Kacha » wt mar 02, 2010 9:51 pm

Agnieszka_G pisze:Kacha krótko tu mieszkasz albo mało co się deweloperką interesowałaś.

Tak, nie interesowałam się tymi tematami.

Czy właściciel Cent-Room na forum jako MarcinWojtecki, napisze coś o sprzedaży Cent-Room?
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: Tulipano_0602 » śr mar 03, 2010 8:39 am

Agnieszka_G pisze:
Kacha pisze:Wątek jest o Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room, a Wy rozmawiacie na jakieś dziwne tematy. O co chodzi?


Kacha krótko tu mieszkasz albo mało co się deweloperką interesowałaś.
Ma się takiego "ochroniarza" co wrzuca w google hasełko i szuka niepochlebnych opinii, potem jest próba ośmieszenia i eliminacji autora i dalej różnie się może potoczyć, z reguły rozwala wątek (jak ofiara da się wkręcić) lub straszy, że po nr. IP oskarży o zniesławienie i takie tam - cóż nie mnie to oceniać, ja napisałam prawdę.

A co do C-R już pisałam że tam nie pójdę i nie poszłam, nie pytaj czemu 8)


Coś w tym jest. Widziałem takie działania prowadzone przez innego dewelopera.

Normalna taktyka deweloperki. W razie niepochlebnych opinii, protestów, kwestionowania wydania pozwolenia na budowę, ect. straszy się problemowych sprawą za "zniesławienie". Ogólna opinia o polskich sądach w społeczeństwie zwykle zniechęca wielu bo boją się kłopotów. Tanie (z reguły to blef lub jedno pisemko - jakieś 200 zł kosztów - od jakiegoś prawnika występującego w imieniu, zwykle skuteczne zwalaczanie problemowych i krytycznych ludzi.
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: ola » śr mar 03, 2010 9:52 am

Mr.P pisze:nie widze nic dziwnego w budowaniu biznesu/marki i jej sprzedazy. mozna skupic sie na rozkrecaniu czegos innego i zarabianiu kolejnej kasy


ja tez nie widze, to niezły sposób na zarabianie
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: MarcinWojtecki » pn mar 08, 2010 9:05 am

Witam. Proszę Państwa spokojnie, bez emocji. Ja nie sprzedaje cent-room, nie sprzedaje siłowni ani kręgielni. Sprzedaje lokal ale tylko pod warunkiem zwrotnej dzierżawy minimum na 10 lat. Siłownia będzie funkcjonowała nadal.
MarcinWojtecki
 
Posty: 69
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 7:57 pm

Cent-Room w Piasecznie

Postautor: Ivona » pn mar 08, 2010 9:08 am

MarcinWojtecki pisze:nie sprzedaje cent-room, nie sprzedaje siłowni ani kręgielni

:good:
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » pn mar 08, 2010 10:07 am

MarcinWojtecki pisze:Witam. Proszę Państwa spokojnie, bez emocji. Ja nie sprzedaje cent-room, nie sprzedaje siłowni ani kręgielni. Sprzedaje lokal ale tylko pod warunkiem zwrotnej dzierżawy minimum na 10 lat. Siłownia będzie funkcjonowała nadal.


uff to dobrze, bo juz miałam wizję że będe mysiała jeździć gdzieś dalej :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

QUIET MONKS

Postautor: MIESZKANIEC » ndz maja 16, 2010 11:23 am

W piątek w kregielni, odbył się koncert zespołu "QUIET MONKS". Kto nie był niech żałuje, zespół był naprawde rewelacyjny i najprawdopodobniej w piątek 28.05 będzie jeszcze raz. Polecam wszystkim.


http://www.myspace.com/krzysztofwronski
MIESZKANIEC
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 16, 2010 11:17 am

Re: QUIET MONKS

Postautor: Mariusz » ndz maja 16, 2010 11:32 am

MIESZKANIEC pisze:W piątek w kregielni, odbył się koncert zespołu "QUIET MONKS". Kto nie był niech żałuje, zespół był naprawde rewelacyjny i najprawdopodobniej w piątek 28.05 będzie jeszcze raz. Polecam wszystkim.


Skąd ludzie mają wiedzieć, że planowany jest jakiś koncert w kręgielni, skoro do tej pory nie widziałem strony kręgielni a na stronie cent-room.pl nawet nie ma zakładki pod kręgielnię. Zero promocji koncertów, a muza "QUIET MONKS" jest OK i wielu by zainteresowała. Chyba, że właściciel promuje i zaprasza na koncerty, tylko stałych bywalców w kręgielni? :(
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 310
Rejestracja: wt gru 01, 2009 6:39 pm
Lokalizacja: Józefosław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron