Bieganie latem jesienią i zimą

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Postautor: Spartacus 999 » śr lut 16, 2011 12:56 pm

Tak bym chciał !! :) ale mi się jeszcze nie chce. :D
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Roberto » śr lut 16, 2011 1:14 pm

Ważne, że myślisz o tym :) kiedyś... może... ci się zachce bez niechcenia i będziesz w końcu chciał :twisted:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt mar 15, 2011 1:21 pm

Roberto pisze:W nawiązanu do wpisu o kalkulatorze biegowym, chętnym polecam artykuł na temat działania i wiarygodności takiego kalkulatora, może się przyda amatorom :bieganie:
:wink:

http://bieganie.pl/?show=1&cat=44&id=2327

A propo kalkulatorów biegowych i trafności ich wskazań. W moim przpadku kalkulator sprawdził się w 100% 8)
Po wpisaniu życiówki z 10 km (z 11 listopada) wyszło mi, że powinienem przebiec półmaraton w 1,38,17 co wydawało się marzeniem ściętej głowy (dotychczasowa życiówka na półmaratonie 2,02 :rozpacz: ). A tu proszę, bez śledzenia międzyczasów wykręciłem 1,38,20 :lol:
Ciekaw jestem waszych doświadczeń, czy w startach potwierdzaję się wam wskazania kalkulatora?
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt mar 15, 2011 1:27 pm

27 marca staruje Półmaraton Warszawski, podobno zapisało się ponad 5 tys. osób z tego dziesiątki (jak nie setki z naszego powiatu). Zapraszam do wypowiedzi na forum piaseczyńskim nie tylko na forach tematycznych. Stanowimy (widać to na ulicach i w lasach) wielką grupę, może warto się spiknąć i powymieniać uwagi o naszej doli i niedoli :lol: ??
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt mar 29, 2011 8:10 am

No i po Półmaratonie :D było superancko, pogoda, tłumy kibiców, rekordowa frekwencja, wspaniała zabawa i poprawiona życiówka :good:
Ja sią szykuję teraz na Cracovia Maraton 17 kwietnia, mam nadzieję, że też będzie fajna zabawa :pogo:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » śr mar 30, 2011 3:46 pm

Ja zaczęłam :) ale na 18-tą ja nie daję rady dojechac
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » czw mar 31, 2011 6:37 am

Najważniejsze, że zaczęłaś :good: a może w sobote na 12 wybierzesz się na Spalone?
No i powiedz jak Ci się biega?
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » pt kwie 01, 2011 10:05 am

No tak Ola biega :D , to może jeszcze Stentonik??
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt kwie 19, 2011 12:59 pm

No i tak kolejny maraton mam za sobą 8) poprawiłem się o 25 minut ale liczyłem na więcej. Niestety teoretyczne wyliczenia z kalkulatora biegowego można sobie w dupe wsadzić, jak się popełni błędy na trasie :( ten dystans nie wybaczy niczego, bardzo boleśnie to odczułem :cry:
Ale... będzie co poprawić w Warszawie we wrześniu :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr kwie 27, 2011 8:40 am

Wczoraj byłem na treningu na stadionie przy Chyliczkowskiej (co prawda sam nie biegałem) to co tam się dzieje to żenada :rozpacz: ponad 20 osób pijących piwo i alpagi, bluzgi i rozbijanie pustych butelek. Tam biegają ludzie w tym bardzo wiele dzieci, wczoraj trenerka zabrała dziewczynki do parku by nie słuchału kretyńskich docinek moczymordów. Jest to jedyne takie miejsce do biegania w Piasecznie tyle, że opanowane przez pijaków. Patrol policji jaki widziałem szedł sobie spokojnie chodnikiem przy stadionie, nie interesowało ich to co widzieli mimo, że towarzystwo łamało prawo. Może wreszcie ktoś się tym zainteresuje z powiatu albo z gminy :?:
Czy po 16 władza ma już wszystko w [cenzura]??????????????????????
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: pminnesota » śr kwie 27, 2011 12:40 pm

Roberto pisze:Czy po 16 władza ma już wszystko w [cenzura]??????????????????????


Straż Miejska to całą dobę chyba... Zawsze odsyłają na komisariat, czy to o źle parkujących, czy o pijaków chodzi...
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: Roberto » śr kwie 27, 2011 1:20 pm

Straż Miejska to całą dobę chyba... Zawsze odsyłają na komisariat, czy to o źle parkujących, czy o pijaków chodzi...

Chłopaki są mocno zajęte, ponoć mają kamerę ustawioną na koperte przed gminą i jak zobaczą, że ktoś na niej stanął bez plakietki to mało co się nie poduszą we furtce tak biegną co by ukarać gościa. A ty dzwonisz do nich zawracasz im głowę jakimiś duperelami i ich rozpraszasz :rozpacz:
Ale... obiecywano nam, że będzie troszku inaczej :twisted:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kowal » śr kwie 27, 2011 1:46 pm

Pani vice Burmistrz chyba biega, to może warto ją tym zainteresować? Mogłaby wpłynąć z urzędu na działania stróżów prawa?
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Postautor: Roberto » wt sie 09, 2011 8:54 pm

No i stało się Ola przyszła na trening :good:
Najważniejszy pierwszy krok... :lol:
Bieganie to naprawdę fajna sprawa :peace:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » wt sie 09, 2011 9:04 pm

No nie wiedziałam, że to zrobisz :) I powiem Ci tak, póki co mnie nie boli nic, i zapał pozostał :) Mam nadzieje że na długo mi to zostanie :)

Dzięki wielkie za miłe przyjęcie :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości