Piłka nożna - granie na hali

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Postautor: Totom » ndz lis 01, 2009 8:56 pm

Dariuszu nie załamuj się! Wlasnie słyszałem że ze frekwencją kiepsko... ale liczą sie chęci. Ja sobie wyjechałem trochę grosza zarobić na jakieś 2 miesiace. Jak Bóg da to jakos przed świętami sie zjawię i cosik zagramy.
Awatar użytkownika
Totom
 
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 04, 2009 10:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Wi(L)anów

Postautor: lipao45 » pn lis 02, 2009 11:23 am

No mam nadzieję :D

Właśnie nie wiem czy jutro będę
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: Totom » sob lut 06, 2010 10:12 am

Reaktywacja tematu:

17 luty (środa) 21.30 - 23.00 hala GOSiR Konstancin. Gramy na jednym sektorze. Najprawdopodobniej to będzie stały termin. Byłby ktoś zainteresowany?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 luty nieaktualny, bo kilka osób wyjechało na ferie i raczej ciężko będzie o komplet ludzi.
Awatar użytkownika
Totom
 
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 04, 2009 10:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Wi(L)anów

Postautor: uuk » wt mar 02, 2010 3:33 pm

Dzieje się coś w temacie? W najbliższą środę ktoś kopie?
Wpadłbym testowo, zobaczę jak funkcjonuję o takiej porze.
uuk
 
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 02, 2010 3:30 pm

Poprzednia

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości