Bieganie tereny gminy Piaseczno

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie 20 czerwca 2010

Postautor: Martin » śr maja 05, 2010 1:28 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

12 czerwca bieg 6 km, organizuje Tuan Club

Postautor: Roberto » pt cze 04, 2010 9:33 pm

Fajnie tylko dlaczego ten bieg nazywa się "Maratonem Piaseczyńskim". Dobra czepiam się i tak wystartuję:)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Cisza tu taka

Postautor: Roberto » pt lip 02, 2010 2:20 pm

Piękna pogoda, sezon w pełni a cisza tu taka w tym temacie :(
Nie ma chętnych do biegania, czy biegający forumowicze to sami indywidualiści :) ?
Zapraszam jeszcze raz do wspólnego biegania, o 12 na Spalonym w soboty i o 18 na Chyliczkowską we wtorki.
We wrześniu będzie następny Frog Race, to największy bieg w Piasecznie warto potrenować by się potem sprawdzić.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » pt lip 02, 2010 2:24 pm

Naprawdę w grupie fajniej, zawsze jesteśmy mądrzejsi doświadczeniem innnych :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Michał P » pt lip 02, 2010 5:50 pm

Witam,
Mam pytanie odnośnie ostatniej wypowiedzi Roberto, mianowicie, czy "o 12 na Spalonym w soboty" oznacza, że spotkanie odbędzie się na Spalonej? bo niestety nie zrozumiałem.

Pozdrawiam
Michał P
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 02, 2010 5:40 pm

Postautor: Roberto » pn lip 05, 2010 7:15 am

Michał P pisze:Witam,
Mam pytanie odnośnie ostatniej wypowiedzi Roberto, mianowicie, czy "o 12 na Spalonym w soboty" oznacza, że spotkanie odbędzie się na Spalonej? bo niestety nie zrozumiałem.

Pozdrawiam


Cześć,
"Spalone" tak się potocznie nazywa duży parking (i cały kompleks zakopianki, place zabaw, dwa pomniki) w lesie za żabieńcem. Można tam dojechać albo przez żabieniec albo od strony Zalesia Górnego Traktem Wareckim. Mapki z dojazdem są chyba na stronie ABCKondycja. Nazwa pochodzi z czasów II Wojny światowej, była tam leśniczówka SPALONA przez niemców. Spotykamy się na początku parkingu przy tablicy informującej o ścieżkach biegowych.
Zapraszam :lol:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron