Klub Kick-Boxingu w Piasecznie

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Re: Mistrzostwa Polski Light kick Kobyłka 2010

Postautor: Mariusz » pn sty 25, 2010 7:15 am

Tomasz pisze:23 stycznia 2010 odbędą się 1 Mistrzostwa Polski w formule Light Kick która jest połączeniem Light-contactu i Low kicku

Może za jakiś czas będzie filmik z zawodów w ich telewizji http://itv12.pl/main/miasto/4/Kobylka
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 310
Rejestracja: wt gru 01, 2009 6:39 pm
Lokalizacja: Józefosław

Mistrzostwa Polski Light kick Kobyłka 2010

Postautor: Krystian Marciniak » pn sty 25, 2010 2:12 pm

23 stycznia 2010 odbyły się 1 Mistrzostwa Polski w formule Light Kick która jest połączeniem Light-contactu i Low kicku. Wystartowało 106 zawodników i 26 zawodniczek z 30 klubów. Nasz klub zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobywając 3 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale! świetnie zaprezentowały się panie zdobywając 3 tytuły Mistrzyń Polski. Kontuzje nabyte w walkach eliminacyjnych nie pozwoliły panom pokazać w pełni swoich możliwości w finałach ale i tak należą im się gratulacje za serce do walki.

Oto wyniki naszej ekipy :
-50 kg 1 m-ce Joanna Gutowska,
-55 kg 1 m-ce Dorota Godzina,
-65 kg 1 m-ce Bucholc Katarzyna,
-70kg 2 m-ce Filipiuk Emilia
-79kg 2 m-ce Matyja Robert,
-94 kg 2 m-ce Makarewicz £ukasz,
-63kg 3 m-ce Ocicki Tomasz,
-63kg 3 m-ce Burzyński Arkadiusz.

Ponadto Dorota Godzina została uznana najlepszą zawodniczką Mistrzostw. Tak wiec debiut naszej drużyny w nowej formule wypadł bardzo dobrze. W turnieju wystąpili jeszcze Radosław Stankowski , Lech Rosiński i Maciej Bielecki jednak mimo dobrej postawy nie zdołali przebić sie do strefy medalowej.

źródło: http://www.kbpiaseczno.pl

Gratuluję! :good:
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Runda Zero Fight Night 2010

Postautor: Krystian Marciniak » wt lut 23, 2010 10:17 am

Obrazek

Runda Zero Fight night - part II - Ełk 27.02.2010 godz. 19.00
Bardzo emocjonująco i profesjonalnie zapowiada się gala w Ełku. Będą na niej walczyć zawodnicy naszego klubu , jak również inni zawodnicy promowani przez Rundę Zero.

Walki wieczoru stoczą nasi podopieczni : £ukasz Makarewicz zmierzy się z Rafałem Aleksandrowiczem o tytuł zawodowego Mistrza Polski K-1 rules w wadze 95 kg a Mariusz Niziołek bronić będzie pasa Mistrza świata UPKA full contact w wadze 81 kg, jego przeciwnikiem w 10-cio rundowym pojedynku będzie silny £otysz Romans Serediuks.

O tytuły zawodowych MP walczyć będą jeszcze Michał Jabłoński z Mariuszem Wiśniewskim ( full - 86 kg )oraz £ukasz Bobiński z Adamem Wyżykowskim ( full junior 75 kg ).

Ponadto Lech Rosiński stoczy walkę z utytułowanym Leszkiem Jobsem w low kick 81 kg, Arkadiusz Burzyński z Tomaszem Ludwickim full contact 67 kg a Daniel żaboklicki stoczy ciekawą i trudną zapewne walkę z £otyszem Krauklisem w full contact 54 kg. Nieznamy jeszcze przeciwniczki Doroty Godziny po wycofaniu się reprezentantki Słowacji.

Tak więc aż 8 zawodników naszego klubu walczyć będzie na ringu w Ełku!
Kolejne gale zawodowego Kickboxingu, gdzie o tytuły bedą walczyć nasi podopieczni odbędą się w Siedlcach (marzec), Węgrowie (kwiecień), Pułtusku (maj).

źródło www.kbpiaseczno.pl
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Runda Zero Fight Night 2010

Postautor: Krystian Marciniak » wt mar 02, 2010 10:19 am

Runda Zero Fight night - part II - Ełk 27.02.2010

Runda Zero Fight Night 2010 wyniki:
http://www.kbpiaseczno.pl/display.php?150

Gratuluję! :good:
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Przemysław Ziemnicki chcę wystartować na olimpiadzie

Postautor: Krystian Marciniak » pt mar 19, 2010 1:34 pm

Przemysław Ziemnicki chcę wystartować na olimpiadzie

Obrazek

Mieszkaniec Piaseczna, utytułowany kick-boxer Przemysław Ziemnicki w sobotę, 13 marca w Chateaurenard zdobył tytuł Zawodowego Mistrza Europy Federacji WKN w formule full-contact, pokonując na punkty broniącego tytułu Francuza, Sebastiena Pace

Przemysław Ziemnicki na swoim koncie ma już dużo sukcesów w kick-boxingu - do największego, jakim do tej pory było zdobycie tytułu Mistrza świata w formule light-contact w 2007 roku, w sobotę dołączył tytuł Mistrza Europy w full-contact. Dziesięciorundowy pojedynek, w kategorii wagowej do 72,6 kg, stoczył z utytułowanym Francuzem Sebastienem Pace. Walka była dość wyrównana, Pace ruszył na Ziemnickiego już od pierwszej rundy, narzucając mordercze tempo. Przez cztery pierwsze rundy Francuz dominował, ale piasecznianin nie pozwolił narzucić przeciwnikowi stylu walki i konsekwentnie trzymał się swojej taktyki. W piątej rundzie Przemek otrzymał nieczysty cios nasadą dłoni, nie zwolnił jednak tempa i przetrzymał kryzys, z każdą rundą zdobywając coraz bardziej widoczną przewagę. Ostatnie dwie rundy całkowicie należały do niego. Pod koniec pojedynku Francuz nie miał już siły, by wyprowadzić ciosy. Sędziowie wskazali na zwycięstwo Polaka.
- Cieszę się, bo wygrać na punkty na wyjeździe nie jest łatwo. Choć zdobyłem wyraźną przewagę od połowy pojedynku, to do końca nie byłem pewien oceny sędziowskiej - mówi Ziemnicki. - Widocznie uznali, że ważniejsze jest jak się kończy, a nie jak zaczyna. Solidne przygotowanie kondycyjne i trening bokserski zaprocentowały.

Tajniki boksu

Przemysław Ziemnicki ma 32 lata, treningi kick-boxingu zaczynał w KS Piaseczno. Od niedawna prowadzi własną sekcję w warszawskiej Legii. Oprócz pracy instruktora wciąż znajduje czas na doskonalenie własnych umiejętności.
- ćwiczę dwa razy dziennie. Rano mam trening ogólnorozwojowy i kondycyjno-wydolnościowy z trenerem Mariuszem Dermontem na „Warszawiance”, po południu ćwiczę technikę i sparingi na Gwardii - mówi Ziemnicki. Na pytanie na jakich aspektach treningu aktualnie koncentruje się najbardziej, odpowiada zdecydowanie:
- Przede wszystkim pracuję nad technikami bokserskimi. Okazało się, że nogi mam dobre, ale ręce pozostawiały dużo do życzenia.
Boks ćwiczy na Gwardii pod okiem znakomitego trenera Zbigniewa Raubo. - Po pierwszym treningu trochę się podłamałem. Ciężko ćwiczyliśmy techniki bokserskie na tarczę, gdy skończyłem mój trener skwitował: „Może i jesteś mistrzem świata, ale nic nie umiesz” - wspomina Ziemnicki. - Szybko się jednak otrząsnąłem i dodatkowo zmotywowałem do treningu. Zrobiłem duże postępy, poprawiłem techniki bokserskie i w ciągu ostatnich pojedynków bardzo często kończyłem walki przed czasem, co mi się wcześniej nie zdarzało.
Aktualnie piasecznianin koncentruje się głównie na boksie. - Zrobię wszystko, żeby zakwalifikować się za dwa lata na olimpiadę. To jest moim celem, do którego dążę - mówi Ziemnicki. - To dla mnie ostatni gwizdek, bo w boksie amatorskim można walczyć tylko do 34 roku życia.

Walka na ringu, walka o sponsorów

Ziemnicki przyznaje, że kick-boxing jest sportem wyłącznie dla amatorów i u nas w kraju nie ma co marzyć o utrzymaniu się z samych startów. - Za mistrzostwo świata otrzymuje się stypendium 900 zł miesięcznie, za brązowy medal 420 zł. Nie można więc skoncentrować się wyłącznie na sporcie. W boksie są znacznie większe możliwości.
Czy trudno kick-boxerowi przestawić się na boks? - Różnice są znaczne, praca nóg, balans tułowia, walka w krótszym dystansie - wylicza Ziemnicki.
- Tych elementów, jako kick-boxera, nikt mnie nie uczył. Ciosy w boksie są silniejsze, precyzyjniejsze, dystans jest krótszy, co oznacza mniej czasu na reakcję. Bokserskie przygotowanie bardzo dobrze przekłada się na skuteczność moich walk w kick-boxingu.
Czy zanim pojawi się szansa kwalifikacji do Olimpiady Przemysław Ziemnicki stanie przed szansą walki o tytuł Mistrza świata w Kick-boxingu w formule full-contact?
- Jest szansa, że taką walka będzie zorganizowana. Największym problemem jest znalezienie sponsora, który chciałby ją sfinansować. To może być trudniejsze niż pokonanie przeciwnika - dodaje z uśmiechem Ziemnicki. - Teraz czekają mnie Mistrzostwa Polski w boksie.
W ubiegłym roku na ringu bokserskim Przemysław Ziemnicki wywalczył brązowy medal w kategorii wagowej do 69 kg. W tym roku ma nadzieję wypaść jeszcze lepiej. W boksie stoczył 11 walk, w kick-boxingu aż 430! Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że Przemkowi spełnią się olimpijskie marzenia.

źródło: http://kurierpoludniowy.pl
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Klub Kick-Boxingu KS Piaseczno

Postautor: Krystian Marciniak » pn mar 29, 2010 9:04 am

German Open '2010 Cztery medale naszego klubu na zawodach w Niemczech! Dwa złote krażki zdobył w semi contakcie Piotr Bąkowski, który po wygraniu 8 walk zwyciężył w kategoriach 63 i 69 kg. W light contakcie złoty medal zdobyła Dorota Godzina w kat. 55 kg a £ukasz Makarewicz srebrny w + 94 kg.

więcej http://www.kbpiaseczno.pl/display.php?153

:brawo:
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mistrzostwa Polski kobiet w boksie '2010

Postautor: Krystian Marciniak » pn mar 29, 2010 9:05 am

Mistrzostwa Polski kobiet w boksie '2010 Joanna Gutowska v-ce Mistrzyni kobiet w boksie - 1 medal w boksie dla KS Piaseczno

więcej http://www.kbpiaseczno.pl/display.php?156

:good:
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Brąz Mariusza Niziołka na Olimpiadzie Sportów Walki 2010

Postautor: Martin » ndz wrz 12, 2010 10:59 am

Obrazek

Brąz Mariusza Niziołka na Olimpiadzie Sportów Walki w Pekinie (Chiny)
www.powiat-piaseczynski.info/informacja ... ,2668.html


GRATULUJę!!! :good:

:gratulacje:

<object width="640" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1CNkNd1Q5b8?fs=1&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1CNkNd1Q5b8?fs=1&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object>

Walka o brąz: Mariusz Niziołek vs Michał Hromek
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

RE: Brąz Mariusza Niziołka na Olimpiadzie Sportów Walki 2010

Postautor: Ireneusz » ndz wrz 12, 2010 8:00 pm

Gratulacje dla Mariusza Niziołka. :good:
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Gala VICTORY and GLORY KickBoxing K-1 Rules Piaseczno

Postautor: Martin » wt lis 02, 2010 10:01 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zapraszamy na galę Runda Zero Fight Night - Tarczyn 2010

Postautor: Martin » wt gru 07, 2010 9:12 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Turniej Golden Glove -Włochy '2011

Postautor: Kacperek » pt lut 04, 2011 11:09 pm

Obrazek

Znakomicie walczyły nasze zawodniczki Dorota Godzina i Emilia Szabłowska na prestiżowym, międzynarodowym turnieju Golden Gloves we włoskim Conegliano. W turnieju startowało 800 zawodników i zawodniczek z 14 państw. Dorota Godzina zdobyła 2 złote medale i Złote Rękawice w formule low kick light oraz light contact tocząc 5 walk pokonując w finale light contact Angielkę Ros Wilson a w low kick light utytułowaną Włoszkę Valerię Calabrese. Emilia Szabłowska zajęła 2 miejsce w semi contact w kat. 60 kg oraz 3 miejsce w kat. 55 kg. Ponadto w konkurencji Double Team Kobiet nasze zawodniczki zdobyły brązowy medal po 2 zwycięskich pojedynkach. Cieszy dobra forma naszych dwóch eksportowych zawodniczek i mamy nadzieję na kolejne wielkie sukcesy. http://kbpiaseczno.pl
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Kick Boxing: Mecz Norwegia - Polska

Postautor: Martin » ndz wrz 04, 2011 9:10 pm

10 września w Oslo w Norwegii odbędzie się mecz międzypaństwowy Norwegia – Polska. Polskę będzie reprezentować 8 zawodników i zawodniczek w formule Full Contact oraz 2 zawodników w formule K-1. Mecz ten rozpocznie starty w II półroczu tego sezonu i będzie traktowany, jako element przygotowań do Mistrzostw świata, które odbędą się pod koniec listopada(Full Contact) i pażdziernika(K-1). Dodatkowo na gali, gdzie głównym akcentem będą walki o Zawodowe Mistrzostwa świata WAKO PRO Full Contact zawodniczki i zawodnika z Norwegii, wystąpi w pokazowej walce nasz Mistrz świata i Europy Damian £awniczak. Walki na żywo transmitować będzie TV Norweska.

Reprezentacja Polski Kickboxing

Full Contact – Kobiety
-52 kg żaneta Cieśla
-56 kg Iwona Nieroda
-65 kg Barbara Sewerynik

Full Contact – Mężczyźni
-63,5 kg Jakub Jasion
-67 kg Piotr Odważny
-71 kg Kamil Dajwłowski
-75 kg Tomasz Borowiec
-81 kg Mariusz Niziołek

K-1
-71 kg Marcin Parcheta
-86 kg Dawid Kasperski

Trenerzy
Full Contact - Jakub Cuszlag, Radosław Laskowski
K-1 - £ukasz Rola
Sędzia - Janusz Wielgosz

źródło: http://www.mywojownicy.com/info/kick-bo ... ia-polska/
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

7 medali Pucharu świata - KS X fight Piaseczno

Postautor: Martin » śr kwie 25, 2012 10:28 am

Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » śr maja 02, 2012 11:43 am

Obrazek
Mistrzowie Polski kadetów starszych: Kamil Połosak i Bartosz Krysik z trenerem Mariuszem Niziołkiem

Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu
www.powiat-piaseczynski.info/informacja ... ,3951.html
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości