Mecze piłki nożnej KS PIASECZNO

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Postautor: lipao45 » pt wrz 18, 2009 1:17 pm

Wszystcy Jutro Na 1.Maja ganiamy...

o 16 Kolejny mecz z Serii Lider-V-ce Lider

KS Piaseczno - MKS Kutno
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: Radow » sob wrz 19, 2009 6:23 pm

lipao45 pisze:Wszystcy Jutro Na 1.Maja ganiamy...

o 16 Kolejny mecz z Serii Lider-V-ce Lider

KS Piaseczno - MKS Kutno


Warto było. Super wynik przy dośc słabej grze. Ale jak to mówią klasycy. Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Nawet nie będąc zespołem lepszym nie dać sobie strzelić bramki a samemu zdobyć dwie! to naprawde duża sztuka.
Brawo KS. I brawo Wrażeń
Radow
 
Posty: 116
Rejestracja: czw cze 04, 2009 9:36 pm

Postautor: AsgAarD_xxx » sob wrz 26, 2009 10:50 pm

Niestety, po 8 meczach bez porazki przyszedl czas na pierwsza w tym sezonie przegrana.
Nasi zawodnicy ulegli w Karczewie miejscowemu Mazurowi.

Relacja na www.kspiaseczno.jogger.pl
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lipao45 » pn wrz 28, 2009 2:26 pm

No niestety nawet najlepzsym wpadki się zdarzają

Ale wnastępnym meczu się odrodzimy
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: Totom » pn paź 05, 2009 3:19 pm

lipao45 pisze:Ale wnastępnym meczu się odrodzimy


W następnym meczu niestety się nie odrodziliśmy i tylko bezbramkowy remis ze słabiutką Nadnarwianką.
Awatar użytkownika
Totom
 
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 04, 2009 10:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Wi(L)anów

Postautor: lipao45 » pn paź 05, 2009 5:00 pm

Totom w sobotę moze być nawet i remis :D

Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: stentonik » pn paź 05, 2009 5:19 pm

lipao45 pisze:Totom w sobotę moze być nawet i remis :D

Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi


Ciekawe, ciekawe. A możesz przybliżyć?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: AsgAarD_xxx » wt paź 06, 2009 11:03 pm

stentonik pisze:
lipao45 pisze:Totom w sobotę moze być nawet i remis :D

Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi


Ciekawe, ciekawe. A możesz przybliżyć?


Chodzi o to, ze kibice KS-u maja zgode z fanami Narwi ;).
Obrazek
Obrazek
Co nie zmienia faktu, ze do Ostroleki jedziemy po 3 punkty!
Tyle ze moze byc ciezko - wypadl nam srodek pomocy (do kontuzjowanego Klimkowskiego dolaczyl Gromadzki, ktory skrecil kostke na treningu), a ktos napisal mi na stronce, ze prawdopodobnie nie zagra rowniez Tomek Dudek.

Narew jest w tej chwili trzecia od konca, ale ma w skladzie wielu naprawde wartosciowych graczy, ktorzy jeszcze niedawno kopali pilke w Ekstraklasie...
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Totom » pt paź 09, 2009 8:34 am

Zgoda zgodą, ale 3 punkty muszą trafić do Piaseczna, bo potem mogą zabraknąć nam do awansu.

AsgAarD_xxx - mozna jakoś i gdzieś nabyc taki szaliczek? Czy to trzeba osiągnąć wyższy stopień wtajemniczenia. Ja to mam taki stary gdzieś w szafie, który pamieta jeszcze czasy II ligi w Piasecznie. Klub jakoś nie myśli o sprzedaży pamiątek, koszulek, szalików, a te koszulki które są po 3 dychy to jakaś żenada.

Obrazek
Awatar użytkownika
Totom
 
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 04, 2009 10:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Wi(L)anów

Postautor: lipao45 » pt paź 09, 2009 8:38 am

Totom pisze:Klub jakoś nie myśli o sprzedaży pamiątek, koszulek, szalików, a te koszulki które są po 3 dychy to jakaś żenada.


Myśli myśli i wymyślić nie może
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: lipao45 » pt paź 09, 2009 1:34 pm

Wszystcy do Ostrołęki
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: AsgAarD_xxx » sob paź 10, 2009 10:41 pm

Totom pisze:AsgAarD_xxx - mozna jakoś i gdzieś nabyc taki szaliczek? Czy to trzeba osiągnąć wyższy stopień wtajemniczenia.


Nie trzeba osiagac wyzszego stopnia wtajemniczenia, natomiast nie wiem, czy jeszcze cos zostalo (przewaznie robimy szale tylko dla naszej grupy, ale tego wzoru wyszlo troche wiecej, zeby dla przyjaciol z Narwi starczylo, wiec moze sie jeszcze jakies uchowaly). Zapytam kumpla i dam Ci znac.

A szalik, ktory masz, to prawdziwy bialy kruk... Nie sadzilem, ze u kogos jeszcze sie on uchowal...

lipao45 pisze:Wszystcy do Ostrołęki


Buehehe uwielbiam takie akcje :lol: .
Przewaznie jest tak, ze ten, kto najglosniej krzyczy: "Wszyscy...", jest pierwszy na liscie tych, ktorych nie bylo :lol: . Tak jest i tym razem :).

Dzisiaj Piaseczno, choc gralo mocno oslabione (brak obu srodkowych pomocnikow oraz jednego srodkowego obroncy), dosc latwo pokonalo Narew 3-0. Dwa gole strzelil Chukwuma, a jedno trafienie zanotowal Przemek Laski (jego pierwsza bramka dla KS-u).
Relacje wrzuce na strone jutro albo pojutrze, bo dzisiaj nie chce mi sie myslec ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lipao45 » pn paź 12, 2009 11:35 am

AsgAarD_xxx pisze:Przewaznie jest tak, ze ten, kto najglosniej krzyczy: "Wszyscy...", jest pierwszy na liscie tych, ktorych nie bylo . Tak jest i tym razem .

AsgAarD_xxx trzeba było ogarnąć dla mnie środek Transportu bo na PKS nie miałem a na piechotę bym nie leciał :D
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: Totom » pn paź 12, 2009 2:27 pm

AsgAarD_xxx pisze:
A szalik, ktory masz, to prawdziwy bialy kruk...


Nie sądziłem że posiadam takiego białego kruka :D Kiedyś może szalik trafi do muzeum klubowego na nowym stadionie KS Piaseczno - klubu grającego w Ekstraklasie... Szaliczek pamięta kilka meczów 2 ligi, które zaliczyłem jeszcze jako mieszkaniec W-wy. Mecz z Polonią na Konwiktorskiej... Fajne czasy.
Awatar użytkownika
Totom
 
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 04, 2009 10:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Wi(L)anów

Postautor: AsgAarD_xxx » pn paź 12, 2009 9:19 pm

lipao45 pisze:
AsgAarD_xxx pisze:Przewaznie jest tak, ze ten, kto najglosniej krzyczy: "Wszyscy...", jest pierwszy na liscie tych, ktorych nie bylo . Tak jest i tym razem .

AsgAarD_xxx trzeba było ogarnąć dla mnie środek Transportu bo na PKS nie miałem a na piechotę bym nie leciał :D


Dobrze, nastepnym razem zrobimy zrzutke i Pan Dariusz jako jedyny pojedzie sobie taksowka.

:laughing:
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości