Strona 1 z 1

DOROTA ŚWIENIEWICZ W PIASECZNIE

Post: sob kwie 07, 2018 9:26 pm
autor: Redakcja

DOROTA ŚWIENIEWICZ W PIASECZNIE

Post: pn kwie 09, 2018 6:53 pm
autor: Redakcja
Program spotkania z Dorotą Świeniewicz w Piasecznie:
10:00 rozpoczęcie spotkania
10:10 wystąpienia prelegentów: trener mentalny, fizjoterapeuta, dietetyk
11:20 spotkanie z Dorot Świeniewicz
12:00 warsztaty sportowe z Dorotą Świeniewicz
13:00 rozdanie certyfikatów
13:20 zakończenia

DOROTA ŚWIENIEWICZ W PIASECZNIE

Post: śr kwie 11, 2018 1:56 pm
autor: Kacperek
Obrazek

Prawie sto dzieci wzięło udział w spotkaniu oraz siatkarskich warsztatach z Dorotą Świeniewicz, które 11 kwietnia odbyły się w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Piasecznie.

W tym wyjątkowym dla lokalnej społeczności wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele miasta i gminy Piaseczno, Pan Burmistrz Zdzisław Lis oraz jego zastępcy: Daniel Putkiewicz oraz Hanna Kułakowska-Michalak oraz przewodnicząca komisji sportu Pani Anna Krasuska. Spotkanie w Piasecznie zostało zorganizowane dzięki przychylności GOSIR-u w Piasecznie oraz pomocy Roberta Wójtowicza. Zanim przed młodzieżą z Piaseczna pojawiła się Dorota Świeniewicz swoje wykłady wygłosili trener mentalny – Robert Pacierpnik, dietetyk – Monika Przyłudzka oraz fizjoterapeuta – Monika Słupińska. Zaangażowanie, skupienie oraz pasja z jaką aktywny udział w spotkaniach wzięły dzieci pokazuje, że takcie akcja jak ta w Piasecznie są polskiej młodzieży bardzo potrzebne.

Dorota Świeniewicz opowiedziała o początkach swojej kariery, kto zaprowadził ją na pierwszy trening oraz trudach pogodzenia wyczynowego uprawiania sportu z nauką w szkole. Zdradziła także jak olbrzymim wyzwaniem była gra w lidze włoskiej, w której w tamtym czasie występowała większość najlepszych zawodniczek na świecie. Młodzież mogła dowiedzieć się także o problemach, z jakimi boryka się zagraniczny sportowiec w najmocniejszej lidze na Starym Kontynencie. Była reprezentantka Polski opowiedziała także o tym jak z biegiem czasu, z wchodzeniem na coraz to wyższy poziom, zmieniało się podejście do żywienia, treningów oraz rozsądnego gospodarowania czasem wolnym.

- Cieszę się, że tak wiele osób pojawiło się dzisiaj w Piasecznie. Liczba uczestników warsztatów, jak i słuchaczy jest dla nas najlepszą motywacją do jeszcze cięższej pracy. Szkoła Podstawowa nr 1 oraz cała otaczająca ją infrastruktura pokazują, że sport, sport młodzieżowy jest dla władz gminy i miasta Piaseczno bardzo ważny. W Piasecznie prężnie działa także siatkarska akademia Legii Warszawa, która szuka talentów z okolic powiatu piaseczyńskiego, i kto wie może to właśnie dzisiaj rozpocznie się czyjaś przygoda ze sportem na najwyższym poziomie? Teraz przed nami kolejne etapy akcji „Włącz Aktywność”, które odbędą się w Sulejówku, Brennej oraz Wadowicach – powiedział Marcin Strządała, główny organizator spotkań z Dorotą Świeniewicz. http://siatkowka24.com/wiadomosci/pozos ... dziez.html

DOROTA ŚWIENIEWICZ W PIASECZNIE

Post: pn kwie 16, 2018 11:57 am
autor: Redakcja
Trening oraz spotkanie z gwiazdą kobiecej siatkówki Dorotą Świeniewicz. Wydarzenie odbyło się 11 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Piasecznie https://www.youtube.com/watch?v=EASoEAgdE80