SKATEPARK W PIASECZNIE

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

skatepark w piasecznie

Postautor: iza » pn sie 25, 2008 10:17 pm

zwyciężyła lokalizacja skateparku u zbiegu Okulickiego i Wojska Polskiego

Ciekawe, gdzie w związku z tym będą rozstawiały się wesołe miasteczka i cyrki, które przyjeżdżają do Piaseczna i tam było ich stałe miejsce pobytu.
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

skatepark w piasecznie

Postautor: Krystian Marciniak » wt sie 26, 2008 1:17 pm

No i dobra, niech zrobią skatepark w Piasecznie, to młodzież będzie miała gdzie się wyszaleć.
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

skatepark w piasecznie

Postautor: lukasz » wt sie 26, 2008 7:29 pm

Szkoda tylko, że ze względu na planowane większe koszty temat przeciągnął się w czasie. W budżecie uwzględnili kasę, ale za mało. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
£ukasz £abuda
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SKATE PARK PIASECZNO

Postautor: Martin » wt gru 02, 2008 9:01 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SKATE PARK PIASECZNO

Postautor: ufoludek » sob sty 24, 2009 9:31 pm

No tak w Piasecznie potrzebny jest skatepark a chodników z prawdziwego zdarzenia nie ma.Teraz dopiero będa mieli gdzie prochy łykac i piwsko pić.
ufoludek
 
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 10, 2007 3:32 pm

SKATE PARK PIASECZNO

Postautor: Jacenty » ndz lut 01, 2009 8:27 am

ufoludek pisze:No tak w Piasecznie potrzebny jest skatepark a chodników z prawdziwego zdarzenia nie ma.Teraz dopiero będa mieli gdzie prochy łykac i piwsko pić.


No to mieszkamy chyba w dwóch różnych Piasecznach.
A może powiesz jaki to według Ciebie jest chodnik "z prawdziwego zdarzenia"?

Rozumiem,że Twoje dzieci będą wychowywane idealnie,z dala od nałogów,a o atrakcjach takich jak skate park będę mogli pomarzyć :roll:
Bo przecież ten kto jeździ na desce czy bmx-ie to ćpun i pijak...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

SKATE PARK PIASECZNO

Postautor: sonik » ndz lut 01, 2009 1:55 pm

ufoludek pisze:No tak w Piasecznie potrzebny jest skatepark a chodników z prawdziwego zdarzenia nie ma.Teraz dopiero będa mieli gdzie prochy łykac i piwsko pić.



Jeżeli uważasz że skate park nadaje się tylko do "łykania prochów i picia piwska" to mógłbym dać Ci kilkanaście jak nie kilkadziesiąt powodów że jest inaczej.
Oni właśnie walczą o to żeby nie skończyć z ziołem i piwem gdzieś w parku, tylko aby całe dnie jeździli na rowerach, deskach czy rolkach i pokazywali młodym że jest to jakaś perspektywa.
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

SKATE PARK PIASECZNO

Postautor: pooley » ndz lut 01, 2009 6:56 pm

Jak nie tu to gdzie indziej, wydaje mi się, ze jak dzieciaki będą chciały 'łykać prochy i pic piwsko' to i tak będą to robić. Rożnica będzie taka, ze jak to zbudują, to będą miały warunki do tego by ćwiczyć, trenować, zająć sie czymś, bo przy obecnej sytuacji, miejsc do jazdy z prawdziwego zdarzenia nie ma po prostu nigdzie, wiec teraz z braku laku siedzą z deska oparta o ławkę i pija piwo popalając trawkę. A tak, będą mieli przynajmniej warunki by zająć się czymś pożytecznym :) co ich odciagnie od uzywek. Bo jazda na desce po parkingu, czy innych miejscach gdzie sa przeganiani raczej nie pomaga w tym by rozwinac ich zainteresowania. Mnie to raczej martwi, kto bedzie sie zajmowal obsługą tego kompleksu, bo przeciez bedą potrzebne jakies remonty z czasem, zeby nie skonczylo sie na wybudowaniu fajnego kompleksu ktory pozniej popadnei w ruine.
pooley
 
Posty: 18
Rejestracja: pn sty 26, 2009 5:24 pm

SKATE PARK PIASECZNO

Postautor: Tomasz » ndz lut 01, 2009 8:59 pm

ufoludek pisze:No tak w Piasecznie potrzebny jest skatepark a chodników z prawdziwego zdarzenia nie ma.

SkatePark to jedno a chodniki to drugie. Nie łączmy tych dwóch spraw. W takiej gminie jak Piaseczno powinny znaleźć się środki zarówno na jedno jak i na drugie. Brakuje jeszcze boisk do publicznego użytku!
ufoludek pisze:Teraz dopiero będa mieli gdzie prochy łykac i piwsko pić.

Takie myślenie mnie osobiście wkurza!!! Jak można młodzież od razu w taki sposób osądzać? Tak samo jak osądzają osoby z długimi włosami (metalowców), że ćpają i są satanistami. Nie można tak wszystkich stawiać na równi pod jednym murem. SkatePark według mnie to super pomysł i powinien powstać jak najszybciej w Piasecznie! Młodzież na to zasługuje!
Tomasz z Henrykowa
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

skatepark w Piasecznie

Postautor: Martin » wt lut 03, 2009 10:41 pm

Otrzymałem informację od Magdaleny Woźniak, że w połowie lutego 2009 roku spodziewają się ostatecznego projektu skateparku. Według informacji, po drodze pojawiły się bardzo fajne zmiany, z którymi wkrótce będziecie mogli się zapoznać. Jak tylko będą nowe i potwierdzone informacje, mam otrzymać newsa do publikacji na łamach serwisu. Zainteresowani tematem, powinni śledzić ten watek oraz serwis mieszkańców.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

skatepark w Piasecznie

Postautor: weronika » śr maja 27, 2009 4:42 pm

Martin - dziś ukazała się nowa gazeta CO I JAK (nr 113 V/2009), która jest wydawana przez wspominaną tutaj Magdalenę Woźniak. Na 7 stronie jest informacja na temat projektu skatepark w Piasecznie. Masz może kontakt do Pani Magdy, aby przesłała do Ciebie ten artykuł w wersji elektronicznej? Sporo osób na pewno czeka na te informacje, a nie każdy zapewne przeczyta najnowszą gazetę Co i Jak.
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

skatepark w Piasecznie

Postautor: teresa » czw maja 28, 2009 9:42 am

Weronika, napisz w skrócie co napisali o skatepark?
Kiedy rusza budowa?
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

SKATE PARK PIASECZNO

Postautor: Martin » czw maja 28, 2009 7:05 pm

weronika pisze:Martin - dziś ukazała się nowa gazeta CO I JAK (nr 113 V/2009), która jest wydawana przez wspominaną tutaj Magdalenę Woźniak. Na 7 stronie jest informacja na temat projektu skatepark w Piasecznie.

Weronika, zapoznaj się raz jeszcze ze wspomnianym artykułem Magdaleny Woźniak w gazecie. Artykuł "W poszukiwaniu własnej twarzy", jest na całkiem inny temat, a jedynie wspomniana została sprawa SkateParku. Jednak dobrze, że mi o tym przypomniałaś, bo napisałem do Magdaleny Woźniak i otrzymałem odpowiedź:
Magdalena Woźniak - gazeta CO I JAK pisze:Dokumentacja jest w tej chwili na tzw ZUDzie (uzgodnienia) i po zatwierdzeniu, którego spodziewamy się jeszcze w tym tygodniu w ciągu najbliższych kilku dni ma być składany wniosek do starostwa o pozwolenie na budowę. (...) Jak tylko coś się zdarzy natychmiast z ogromną przyjemnością napiszę (...)

Jak tylko będę miał nowe informacje w tej sprawie, to na pewno dowiecie się o tym w serwisie i na forum mieszkańców.

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SKATE PARK PIASECZNO

Postautor: weronika » czw maja 28, 2009 11:56 pm

Masz Martin rację, teraz na spokojnie wczytałam się w artykuł.
Fajnie, że zainteresowałeś się tym i napisałeś do Pani Magdaleny.

Pozdrawiam
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: SKATE PARK PIASECZNO

Postautor: mieczotronix » czw wrz 23, 2010 10:25 am

No i co? Jest już ten skatepark?
mieczotronix
 
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 13, 2010 12:34 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości