Biegnę dla Alicji - charytatywna akcja biegowa

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Biegnę dla Alicji - charytatywna akcja biegowa

Postautor: Redakcja » śr mar 05, 2014 11:14 pm

Obrazek

Biegnę dla Alicji - charytatywna akcja biegowa podczas Grand Prix Warszawy

W najbliższą sobotę 8 marca 2014 r. możemy pomóc Alicji, która ma urodzić się w połowie marca. Wystarczy pobiec ze specjalną kartką z jej imieniem przypiętą na koszulkę w ramach kolejnej imprezy z cyklu „Grand Prix Warszawy”, która odbędzie się w Lesie Kabackim. Jeśli do akcji dołączy co najmniej 20 zawodników, wówczas Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże 10 tys. zł na jej leczenie.

U dziewczynki wykryto złożoną wadę serca zwaną HRHS. Zaraz po przyjściu na świat musi zostać poddana operacji. Rodzice gromadzą na nią środki.
Zbiórkę pieniędzy na rzecz Ali mogą wesprzeć wszyscy uczestnicy biegu. Zainteresowani udziałem w akcji biegacze kartki z napisem „Biegnę dla Alicji” będą mogli odebrać w dniu imprezy od godziny 9.00 w biurze zawodów zlokalizowanym przy starcie.

Bieg na dystansie 10 km rozpocznie się o godzinie 11.00 na tyłach hipermarketu przy stacji technicznej Metra. Na starcie pojawi się również reprezentacja pracowników Banku, zrzeszonych w sekcji biegowej liczącej ponad 270 osób w całej Polsce.

W ramach prowadzonego przez PKO Bank Polski programu „Biegajmy razem” sponsorowane są różne biegi na terenie całego kraju. Podczas nich Bank wraz Fundacją PKO Banku Polskiego organizuje charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia. Od 2013 roku do akcji włączyło się już ponad 4 tys. osób, a Fundacja przekazała beneficjentom łącznie ponad 420 tys. zł.

Więcej informacji na temat wydarzeń wspieranych przez PKO Bank Polski można znaleźć na stronie www.biegajmyrazem.pkobp.pl
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11347
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron