Dzień Otwarty w Pałacu Młodzieży w Warszawie

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Dzień Otwarty w Pałacu Młodzieży w Warszawie

Postautor: Beata » sob lut 08, 2014 10:39 am

Obrazek

Zajęcia akrobatyki, warsztaty fotografii dla małych i dużych, rodzinne animacje teatralne. Otwarte zajęcia z hiszpańskiego, angielskiego, modelarstwa, rysunki, ceramiki. Koncerty, teatry, konkursy tańca. To tylko mała część z wielu atrakcji, które czekają w Pałacu Kultury. 8 lutego 2014 roku, w Pałacu Młodzieży odbędzie się Dzień Otwarty. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00 - 14:00, a wstęp jest wolny. Pełen program Dnia Otwartego w Pałacu Młodzieży znajdziecie na http://www.pm.waw.pl/zdjecia/file/dzie%C5%84%20otwarty-program.pdf

Pałac Młodzieży jest największym w kraju ośrodkiem oświatowo-wychowawczym. 5 kwietnia 2010 roku Pałac skończył 55 lat. Obecnie Pałac to: około 5000 dziewcząt i chłopców w wieku od 6 do 19 lat, 90 instruktorów-wychowawców, 70 innych pracowników, oraz wielotysięczna rzesza przyjaciół (wśród nich przede wszystkim rodzice wychowanków). Instruktorzy - wychowawcy i aktywni rodzice to często, w przeszłości, uczestnicy pałacowych zajęć. Przez wszystkie lata przygodę z Pałacem Młodzieży przeżyło około 350 tysięcy młodych ludzi wzbogacając swoje zainteresowania i rozwijając zdolności.
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron