Biegnę dla Antosia - charytatywna akcja biegowa

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Biegnę dla Antosia - charytatywna akcja biegowa

Postautor: Redakcja » czw lut 06, 2014 9:59 pm

Obrazek

"Biegnę dla Antosia" - charytatywna akcja biegowa podczas "Grand Prix Warszawy"

W najbliższą sobotę 8 lutego 2014 r. w Lesie Kabackim rozpocznie się tegoroczne „Grand Prix Warszawy”. Podczas pierwszego biegu z cyklu możemy pomóc Antosiowi. Pobiegnijmy dla chłopca. Wówczas Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże 10 tys. zł na jego leczenie.

Antoś ma urodzić się w tym miesiącu. Wykryto u niego złożoną wadę serduszka zwaną HLHS. Zaraz po przyjściu chłopca na świat konieczne jest przeprowadzenie operacji. Rodzice gromadzą na nią środki.

Zbiórkę pieniędzy na rzecz chłopca mogą wesprzeć wszyscy uczestnicy biegu. Zainteresowani udziałem w akcji biegacze kartki z napisem „Biegnę dla Antosia” będą mogli odebrać w dniu biegu od godziny 9.00 w biurze zawodów zlokalizowanym w hipermarkecie TESCO na Ursynowie, al. KEN 14.

Bieg na dystansie 10 km rozpocznie się o godzinie 11.00 na tyłach hipermarketu przy stacji technicznej Metra. Na starcie pojawi się również reprezentacja pracowników Banku, zrzeszonych w sekcji biegowej liczącej prawie 270 osób w całej Polsce.

W ramach prowadzonego przez PKO Bank Polski programu „Biegajmy razem” sponsorowane są różne biegi na terenie całego kraju. Podczas nich Bank wraz Fundacją PKO Banku Polskiego organizuje charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia. W 2013 roku do akcji włączyło się ponad 4 tys. osób, a Fundacja przekazała beneficjentom łącznie ponad 400 tys. zł.

Więcej informacji na temat wydarzeń wspieranych przez PKO Bank Polski można znaleźć na stronie http://www.biegajmyrazem.pkobp.pl

Dominika Bień
Biuro Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11347
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Biegnę dla Antosia - charytatywna akcja biegowa

Postautor: stokrotka » czw lut 06, 2014 10:10 pm

Czyli czas pobiegać :)
Awatar użytkownika
stokrotka
 
Posty: 90
Rejestracja: sob lut 01, 2014 10:47 pm

Biegnę dla Antosia - charytatywna akcja biegowa

Postautor: Redakcja » wt lut 11, 2014 6:58 pm

Wybiegali dla Antosia 10 tys. zł.

W sobotę w Lesie Kabackim podczas pierwszego biegu z cyklu „Grand Prix Warszawy” w akcji charytatywnej dla Antosia pobiegło 40 osób. Dzięki ich zaangażowaniu Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże pełną kwotę 10 tys. zł na operację serca chłopca, u którego wykryto wadę serca zwaną HLHS.

Rodzice od zeszłego tygodnia przebywają w klinice w Niemczech, gdzie Antoś ma się urodzić. Zaraz po przyjściu na świat zostanie poddany operacji. Później chłopca czekają jeszcze dwie kolejne, aby mógł żyć jak zdrowie dziecko.

„Biegnę dla Antosia” była drugą tegoroczną charytatywną akcją biegową na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia zorganizowaną przez PKO Bank Polski i jego Fundację w ramach programu „Biegajmy razem”.

Więcej informacji na temat wydarzeń wspieranych przez PKO Bank Polski można znaleźć na stronie www.biegajmyrazem.pkobp.pl
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11347
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron