Stwórz kartkę na święta malowaną światłem

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Stwórz kartkę na święta malowaną światłem

Postautor: Filip » pt gru 13, 2013 10:08 pm

Obrazek

Stwórz kartkę na święta malowaną światłem! Darmowa akcja fotograficzna dla mieszkańców stolicy pozwoli stworzyć unikalną bożonarodzeniową pocztówkę. Codziennie, przez trzy dni, na placu Zamkowym w Warszawie będziemy wykonywać pamiątkowe zdjęcia z wykorzystaniem aparatów Olympusa - mówią organizatorzy - Zdjęcia niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju, bo dodatkowo "pomalowane" światłem. Możliwości twórczych kreacji jest przy tym tak wiele, że każde zdjęcie będzie zupełnie inne – obiecujemy.

Darmowe zdjęcie będzie można zrobić 14, 15 i 16 grudnia 2013 r., codziennie od 16.00 do 19.00. Nie trzeba się na nic zapisywać. Serdecznie zapraszamy wszystkich. Tych, którzy chcą zobaczyć, jak wygląda malowanie światłem w praktyce! Tych, którzy razem z nami chcą pobawić się tą niezwykłą techniką fotograficzną! I tych, którzy chcą po prostu stworzyć jedyną w swoim rodzaju świąteczną kartkę, którą będą mogli wysłać znajomym i rodzinie! - zachęcają organizatorzy.

Jak to wygląda? Zobaczcie w galerii http://wawalove.pl/Stworz-kartke-na-swi ... m-sl12260/
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron