Metro w Warszawie z perspektywy maszynisty

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Metro w Warszawie z perspektywy maszynisty

Postautor: Redakcja » wt lip 30, 2013 7:37 am

Nocna przejażdżka Metrem z Kabat do Centrum. Widok z perspektywy maszynisty. Co widać z kabiny maszynisty? Zaraz się przekonacie. Wyobraźcie sobie, że siedzicie w kabinie sterowniczej metra. Będziecie odpowiedzialni za prowadzenie pociągu I linii metra. A teraz klikajcie "play" i ruszajcie w podróż z Kabat do Centrum. http://www.youtube.com/watch?v=VcgNxvEB5NM

<object width="853" height="480"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/VcgNxvEB5NM?hl=pl_PL&amp;version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/VcgNxvEB5NM?hl=pl_PL&amp;version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="853" height="480" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Metro w Warszawie z perspektywy maszynisty

Postautor: Roberto » wt lip 30, 2013 11:04 am

Parę lat temu, jak robiłem coś dla Metra, to miałem wielką przyjemność przejechania się w kabinie motorniczego ze stacji Kabaty do stacji Plac Wilsona :D
Suuuper frajda!! i na dodatek raczej niedostępna dla zwykłego pasażera 8)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Metro w Warszawie z perspektywy maszynisty

Postautor: Roberto » wt lip 30, 2013 11:08 am

Byłem również na dwóch stacjach: Służew i Plac Wilsona w pomieszczeniach kierowników stacji i w bazie metra na Kabatach, fajne wrażenia i bardzo fajni ludzie tam pracowali, a myślę, że nadal pracują :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Metro w Warszawie z perspektywy maszynisty

Postautor: Majkel » wt lip 30, 2013 2:17 pm

Patrząc na filmik, to chyba nie mógłbym pracować jako maszynista metra. Może w rzeczywistości wygląda to ciekawiej, ale tak cały dzień jeździć po takich tunelach, nie wygląda zbyt ciekawie. Ciekawsze widoki mają maszyniści pociągów i tramwai.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Metro w Warszawie z perspektywy maszynisty

Postautor: janet.szanel19 » wt lip 30, 2013 4:53 pm

Maszynista ma zagwarantowaną depresję po tylu godzinach jazdy pod ziemią.
janet.szanel19
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 30, 2013 4:49 pm


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości