Portal UM Warszawa dla kierowców

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Portal UM Warszawa dla kierowców

Postautor: Filip » śr sty 30, 2013 1:59 pm

Obrazek

Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich przygotowało specjalistyczny portal dla kierowców o dźwięcznej nazwie PiK, czyli Pojazd i Kierowca. Wśród zasobów nowej witryny można znaleźć potrzebne informacje dotyczące m.in. rejestracji samochodu, potrzebnych dokumentów do przystąpienia do kursu na prawo jazdy.

Strona zawiera również informacje dotyczące przedsiębiorców prowadzących Ośrodki Szkolenia Kierowców (OSK), wpisanych do rejestru działalności regulowanej m.st. Warszawy, takie jak np. bazę przedsiębiorców prowadzących Ośrodki Szkolenia Kierowców (OSK) czy informacje o dokonaniu wpisu do rejestru OSK.

Co jeszcze? Na witrynie znajduje się lista rzeczoznawców samochodowych, informacje dotyczące przedsiębiorców prowadzących Stacje Kontroli Pojazdów (SKP). W tym ostatnim przypadku wystarczy wybrać swoją dzielnicę, aby szybko znaleźć najbliższy punkt oferujący te usługi.

Więcej: http://pik.um.warszawa.pl
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość