ECCO WALKATHON Warszawa Pola Mokotowskie 15 września

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

ECCO WALKATHON Warszawa Pola Mokotowskie 15 września

Postautor: Marcin KANIA » sob sie 25, 2007 8:57 am

ECCO WALKATHON – 15.09.2007 r. godz. 9.30 Warszawa - Pola Mokotowskie

W tym roku spotykamy się 15 września na Polu Mokotowskim, skąd razem przemierzymy trasy o długości 6 i 10 km. Przez cały czas trwania imprezy, każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z różnych form rozrywki i licznych atrakcji. Za każdy przebyty kilometr zostanie przekazane 4 zł. na realizację projektu, który wybierzesz. W tym roku można podarować m.in. lepsze życie dorastającym na ulicy dzieciom, ratować lasy tropikalne i dzikie zwierzęta w dorzeczu rzeki Kongo. Zachęcam do przyłączenia się. Rejestracji można dokonać w Internecie lub zakupić bilet w OUTLET "ECCO Fashion House" ul. Puławska 42 tel. (22) 750 53 24 05-500 Piaseczno lokal E6 od 15 lipca do 14 września 2007. Opłata rejestracyjna (bilet) wynosi 10 zł dla osoby dorosłej i 5zł dla dziecka poniżej 12 lat. W sobotę 15 września rozpoczęcie rejestracji uczestników na Polu Mokotowskim nastąpi od godz. 9.30. Pakiet startowy, w skład którego wchodzi m. in. koszulka i plecak żeglarski, będzie można odebrać w dniu imprezy także od 9.30 w namiotach "Wydawanie pakietów startowych" po okazaniu biletu. życzę przyjemnego spaceru. Zapraszam na stronę internetową http://www2.eccowalkathon.com/warsaw/polish/ na której wszyscy zainteresowani znajdą szczegółowe informacje o programie imprezy.

Pozdrawiam :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: PESTKA35 » sob sie 25, 2007 3:51 pm

Ciekawe sie zapowiada ,widziałam reklamy w telewizji ........jak czas pozwoli na pewno pojade z rodzinką :D
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: Marcin KANIA » ndz sie 26, 2007 7:17 pm

Będę na pewno, bilety już mam :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

ECCO WALKATHON

Postautor: Jakub » sob wrz 15, 2007 11:22 am

Marcin KANIA pisze:Będę na pewno, bilety już mam

Widziałem w TVN jak zbierali się ludzie na Polach Mokotowskich.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marcin KANIA » sob wrz 15, 2007 8:13 pm

W dniu 15.09.2007 r. aktywnie uczestniczyłem w imprezie ECCO WALK FOR LIFE na Polach Mokotowskich w Warszawie. W tegorocznym ECCO Walkathonie można było wesprzeć trzy projekty pomocy. Zdecydowałem się na 100% wsparcie następującego projektu: lasy tropikalne dorzecza rzeki Kongo. Dorzecze rzeki Kongo z występującymi tam lasami tropikalnymi stanowi drugie, co do wielkości płuca naszej planety. To unikalne środowisko naturalne jest nie tylko domem dla żyjących tam zwierząt: głównie słoni i goryli, ale od tysięcy lat stanowi miejsce życia dla rdzennej ludności afrykańskiej. Dodatkowo przekazałem darowiznę na cele charytatywne wspierane przez ECCO WALKATHON. Trasa 10 km. wiodła przez warszawskie tereny zielone jak i centrum miasta. Do zobaczenia za rok.
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Poszli na spacer, zarobili 600 tys. z

Postautor: Jankes » pn wrz 17, 2007 9:27 am

Warszawiacy pobili w sobotę rekord wszystkich europejskich edycji charytatywnego spaceru ludzi dobrej woli. Wzięło w nim udział aż 18,6 tys. osób! Zarobili dla organizacji charytatywnych prawie 600 tys. zł

więcej: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4493699.html
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marcin KANIA » pn wrz 17, 2007 6:31 pm

Jestem DUMNY, że wziąłem udział w tak szczytnym celu :good:
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości