Koncert BIBy i Marcina Spennera

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Koncert BIBy i Marcina Spennera

Postautor: weronika » wt paź 02, 2012 10:15 pm

Tygmont Music Arena zaprasza na koncert BIBy & Marcina Spennera W piątek 12 października, o godzinie 19:00, wjazd 15 PLN. Duet stworzony przez dwóch przyjaciół, którzy poznali się podczas programu X factor. Połączyła ich wspólna pasja, upodobania oraz styl muzyczny. Ich koncerty akustyczne przyciągają coraz szersze grono fanów szukających w muzyce prawdy oraz emocji. Podczas koncertu usłyszeć będzie można gitarowe wersje utworów zespołów taki jak: The Beatles, Stereophonics, Coldplay oraz artystów Chris Cornell, Jamiroquai, Lenny Kravitz.

Marcin Spenner - pochodzący z Gdyni wokalista wyróżniający się niezwykłą barwą i wrażliwością na dźwięki. śpiewa od kilu lat. Finalista programu X facotr - grupa Kuby Wojewódzkiego. Obecnie pracuje nad solową płytą, która już wkrótce ujrzy światło dzienne.

Paweł BIBa Binkiewicz - rodowity grójczanin, gitarzysta i wokalista dla, którego świat dźwięków od lat stanowi naturalne środowisko egzystencji. Wulkan energii, zarażający swoją charyzmą i pasją. Uczestnik programu X factor - grupa Kuby Wojewódzkiego. Koncertuje, śpiewa i gra po całej Polsce zarówno solowo jak i zespołem, a od niedawna razem z Marcinem Spennerem razem w duecie podczas koncertów akustycznych.

BIBa & Marcin Spenner Akustycznie
12.10.2012 piątek, godz. 19
Tygmont Jazz Club
ul. Mazowiecka 6/8 Warszawa
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość