Koncert George Michaela

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Koncert George Michaela

Postautor: Skuci » pt lip 13, 2007 10:19 am

Mieszkańcy powiatu bawili się na koncercie George Michaela licznie okupując po zakończeniu Express Piaseczno. Zdjęć nie mam, bo nie można było wnosić aparatów (choć niektórzy mieli nawet kamery).

Moja relacja: George Michael
Szukasz pomysłu na wycieczkę szkolną lub firmową?
Znajdziesz go na stronie: WYCIECZKI SZKOLNE

Sprzątanie grobów, opieka nad grobami
Awatar użytkownika
Skuci
Moderator
 
Posty: 163
Rejestracja: wt lut 27, 2007 7:18 pm
Lokalizacja: Gora Kalwaria

Postautor: Jankes » pt lip 13, 2007 11:30 am

Nie byłem na koncercie, ale opis napisałaś fajny :) Chyba jesteś zadowolona z koncertu?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Skuci » pt lip 13, 2007 11:49 am

Nie jestem zagożałą jego fanką. Nigdy się w nim nie kochałam. Po prostu go lubię i mam z jego muzyką wiele licealnych wspomnień. Dzięki koncertowi mogłyśmy 4 psiapsiółki zebrać się wreszcie razem w jednym czasie (jak za darmo nam spotkania nie wychodzą to za kasę się udało :) ). Było super!!!!!!!!!!! Wieczór nam się przedłużył, bo "sprzedałyśmy" dzieci do babć i mogłyśmy siedzieć w pokoju mojego syna przy lodach, winku, coli i czekoladzie do rana. Na następny dzień miałam zaplanowany urlop.

I tak dzięki George'owi spędziłam super wieczór i następny dzień :)
Szukasz pomysłu na wycieczkę szkolną lub firmową?
Znajdziesz go na stronie: WYCIECZKI SZKOLNE

Sprzątanie grobów, opieka nad grobami
Awatar użytkownika
Skuci
Moderator
 
Posty: 163
Rejestracja: wt lut 27, 2007 7:18 pm
Lokalizacja: Gora Kalwaria

Postautor: Jakub » pt lip 13, 2007 7:23 pm

Pozostało mi tylko ci pozazdrościć Skuci. Chciałem wybrać się na koncert, ale niestety praca, praca, i jeszcze raz praca... :(
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » pn lip 16, 2007 8:18 pm

Skuci, dzieki za super opis koncertu - ja kochalam sie i nadal sie podkochuje w Georgu :wink: ale niestety moja wizyta na tym koncercie wygladalaby podobnie jak opisane przez Ciebie sytuacje "...Co było zabawne? Mężowie czy partnerzy, którzy towarzyszyli swoim rozentuzjazmowanym kobietom, nie będąc jednocześnie zainteresowanymi, stojący nieruchomo z marsową miną, czekający niecierpliwie na finał..."
Moj maz jest zdecydowanie zwolennikiem Willie Nelsona i innych wykonawcow muzyki country i szczytem poswiecenia byl koncert Bajmu.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Skuci » wt lip 17, 2007 10:37 am

Dlatego też ja wolałam pójść z przyjaciółkami :) Dzięki temu wyrwałam się na trochę z kieratu.
Szukasz pomysłu na wycieczkę szkolną lub firmową?
Znajdziesz go na stronie: WYCIECZKI SZKOLNE

Sprzątanie grobów, opieka nad grobami
Awatar użytkownika
Skuci
Moderator
 
Posty: 163
Rejestracja: wt lut 27, 2007 7:18 pm
Lokalizacja: Gora Kalwaria


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron