KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU

Postautor: zrobkabaret.pl » śr lut 08, 2012 6:21 pm

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU
20.02.2012 (poniedziałek)
Warszawa, Teatr Polski
godz. 17:30, 20:30


Bilety w cenie: 40 zł – 150 zł
Do nabycia na portalu:
http://biletynakabarety.pl/Kabaret Moralnego Niepokoju ruszył w styczniu 2011 roku w najnowszą trasę. Odwiedził dotychczas ponad 50 miast w Polsce jak również Chicago, Nowy York, Los Angeles, Londyn, Madryt i Paryż.

Kabaret Moralnego Niepokoju zagości teraz w Warszawie. Występ odbędzie się w Teatrze Polskim przy ul. Karasia 2 o godzinie 17:30 oraz 20:30 w dniu 20 lutego 2012 roku.

Do zaprezentowania ma ponad 2 godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek...
Przeniesiemy się m.in., do studia radiowego, gdzie słuchowisko literackie zilustruje dźwiękami nie do końca trzeźwy realizator, zrozumiemy dlaczego Polska jest potentatem w sportach zimowych, albo zobaczymy jak nasi rodacy próbują kupić w Londynie Kebab z jagnięciny nie mówiąc ani be ani me po angielsku.
Prawie same premierowe numery, niepokazywane dotąd w telewizji.
zrobkabaret.pl
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 08, 2012 6:18 pm

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość