Noc Kina - 9 grudnia 2011

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Noc Kina - 9 grudnia 2011

Postautor: mongie » ndz gru 04, 2011 2:13 pm

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

W tym roku, to już 10. edycja Nocy Kina, która swym zasięgiem objęła aż 18 miast Polski. Ostatnia zgromadziła rekordową widownię 26 tysięcy widzów.

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23 aż do białego rana (do godziny około 5 rano dnia następnego). Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 24 kinach sieci Multikino i Silver Screen £ódź.

Nadchodząca Noc Kina będzie Nocą Kina z Axe. Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby był zachowany klimat męskiego testosteronu oraz uwodzenia. Zarówno Panie jak i Panowie znajdą na pewno coś ciekawego dla siebie w przygotowanym repertuarze.


Repertuar 10. edycji Nocy Kina z Axe:
W tym roku podzieliliśmy filmy na 4 kategorie oddające charakter Axe:
„nieziemskie uwodzenie”, „z przymrużeniem oka”, „mocne wrażenia!” oraz „daj się zaskoczyć”. £ącznie we wszystkich kinach zaprezentowanych będzie 13 różnych filmów. Szczegółowy repertuar dla każdego kina, jak poniżej:

Multikino – Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Zabrze oraz Silver Screen £ódź:


AXE Excite – nieziemskie uwodzenie
O północy w Paryżu oraz Kocha, lubi, szanuje

Axe Click – z przymrużeniem oka
Kac Vegas w Bangkoku oraz Szefowie wrogowie

Axe Vice – mocne wrażania!
Drive oraz Jestem Bogiem

Axe Twist – daj się zaskoczyć
X-Men Pierwsza klasa oraz Kod nieśmiertelności


Multikino – Elbląg, Gdynia, Koszalin, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Sopot, Wrocław Pasaż, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola oraz Włocławek:

AXE Excite – nieziemskie uwodzenie
O północy w Paryżu oraz Kocha, lubi, szanuje

Axe Click – z przymrużeniem oka
Kac Vegas w Bangkoku oraz Szefowie wrogowie

Axe Vice – mocne wrażania!
Dom snów oraz Naznaczony

Axe Twist – daj się zaskoczyć
X-Men Pierwsza klasa* oraz Kod nieśmiertelności

*Multikino Rzeszów zamiast filmu X-Men Pierwsza klasa zagra - Sucker Punch.

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego zakupionego biletu w kasie biletowej. W przypadku biletów zakupionych online, widzowie otrzymają karnety przed imprezą w kinie, które zostało wybrane przez klienta podczas zakupu biletu online. Projekcje filmowe rozpoczynają w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.


Bilety już w sprzedaży, w cenie:

16 zł – cena obowiązująca do 8 grudnia włącznie. Bilety do nabycia w kasach biletowych w całej sieci Multikino oraz Silver Screen £ódź oraz online na naszej stronie.

13 zł – bilet grupowy, min. 15 szt. Bilety grupowe do nabycia wyłącznie w kasach biletowych do 8 grudnia włącznie. Bilety grupowe nie będą sprzedawane w dniu imprezy, ani online.

W dniu imprezy, 9 grudnia, bilety na Noc Kina będą sprzedawane zarówno w kasach biletowych oraz online wyłącznie w cenie 19 zł.

Od Anioła dla wszystkich fanów NOCY KINA Z AXE specjalna oferta na facebook.com/axepl

W dniu imprezy, nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w tańszych cenach, ani w żadnych innych promocyjnych cenach. Zachęcamy Wszystkich do wcześniejszego zakupu biletów, tak aby uniknąć kolejek na parę godzin przed imprezą. Noc Kina z Axe startuje punktualnie o godzinie 23 w piątek (9 grudnia).

To jubileuszowa edycja. Mamy nadzieję, że wszyscy fani Nocy Kina będą wraz z nami świętować 10. edycję. Dla wszystkich jej uczestników Axe przygotowało niespodzianki.
Podpowiadamy. Warto abyście przybyli punktualnie.


Ograniczenie wiekowe:
Wstęp na Noc Kina mają osoby od 16 roku życia.
Osoby niepełnoletnie proszone są o posiadanie przy sobie legitymacji szkolnej oraz zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Wzór zgody pisemnej:
Wyrażam zgodę na uczestniczenie mojego syna/mojej córki [imię i nazwisko] w Nocy Kina w Multikinie [nazwa kina] w dn. 09-10.12.11. w godz. 23:00 - 05:00 [imię, nazwisko, numer tel. i podpis rodzica].


Sponsor: Axe
Patroni: Eska Rock, Co Jest Grane, Interia.pl, dlastudenta.pl, stopklatka.pl, MTV Polska
mongie
 
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:04 am

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 2 gości