Kulisy kariery Davida Guetty w pełnometrażowym filmie

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Kulisy kariery Davida Guetty w pełnometrażowym filmie

Postautor: mongie » wt paź 11, 2011 12:42 pm

Od muzyki Davida Guetty trudno się uwolnić. Hity tego didżeja i producenta słyszymy codziennie w radio, towarzyszą nam podczas nocnych klubowych eskapad. Czas lepiej poznać człowieka stojącego za tym fenomenem.

Już 20 października w Multikinie odbędzie się premiera pełnometrażowego dokumentu "Nothing But The Beat" opowiadającego o historii kariery Davida Guetty.

Dzięki produkcji zrealizowanej przez markę Burn zobaczymy początki Davida jako didżeja we wczesnych latach 90 i kulisy jego aktualnego życia jako międzynarodowej gwiazdy pop. światowa premiera "Nothing But The Beat" przyciągnęła 17 września tłumy do paryskiego Grand Rex Theater. Ponad dwa tysiące osób zgromadziło się przed wejściem do kina skandując imię Davida Guetty w oczekiwaniu na swojego idola. Mimo współpracy i przyjaźni z takimi gwiazdami jak Black Eyed Peas, Usher czy Snoop Dogg (występujących w "Nothing But The Beat") w filmie Guetta jawi się jako niezwykle sympatyczna i skromna osoba. Fascynująca w filmie jest także postać długoletniej partnerki Davida - Cathy Guetta, która od dwudziestu lat pomaga didżejowi w biznesowej stronie kariery.

"Nothing But The Beat" to niezwykła opowieść o historii muzyki klubowej i niełatwej drodze na szczyt światowego przemysłu muzycznego. Chociaż utwory Guetty szybko stają sie przebojami, trudno uznać tego pracowitego artystę za gwiazdę jednego sezonu.

Trailer filmu znajduje się pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=dAtx7bToK4Q
Zapraszamy na facebook.com/burnenergy

Koncert obędzie się w kinach: Wrocław Arkady, Kraków, £ódź, Gdańsk, Gdynia, Rumia, Sopot, Szczecin, Stary Browar, Malta, Warszawa – Ursynów, Zabrze,

Cena biletu: 20 zł
mongie
 
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:04 am

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość