Noc Kina Polskiego

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Noc Kina Polskiego

Postautor: mongie » pn paź 10, 2011 11:15 am

Noc Kina Polskiego w 11 kinach, w całej Polsce!

21 października (piątek), godzina 23:00

Noc Kina Polskiego to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze polskie filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina Polskiego 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

W tym roku, to już 2. edycja Nocy Kina Polskiego, która swym zasięgiem objęła aż 10 miast Polski. Ostatnia edycje zgromadziła blisko 6 tys. widzów.

Podobnie, jak podczas poprzedniej edycji Nocy Kina Polskiego, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 11 kinach sieci Multikino i Silver Screen £ódź.

W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 5 kategorii: komedie, kino akcji, dramaty, obyczajowe oraz kategoria specjalne.

Repertuar 2. edycji Nocy Kina Polskiego:
£ącznie we wszystkich kinach zaprezentowanych będzie 14 różnych filmów, które zostały pogrupowane w 5 kategoriach. Szczegółowy repertuar dla każdego kina, jak poniżej:

Multikino – Gdynia, Kraków, Poznań 51, Szczecin, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Zabrze oraz Silver Screen £ódź:
Komedie – Wojna żeńsko-męska, śniadanie do łóżka
Kino akcji – Uwikłanie, Kret
Dramaty – Chrzest, Lincz
Obyczajowe – świnki, Skrzydlate świnie
Specjalne – Jeż Jerzy, Sala samobójców

Multikino – Gdańsk, Rumia, Warszawa Wola:
Komedie – Wojna żeńsko-męska, śniadanie do łóżka
Kino akcji – Uwikłanie, Kret
Dramaty – Joanna, Matka Teresa od kotów
Obyczajowe – Erratum, Trzy minuty 21:37
Specjalne – Jeż Jerzy, Sala samobójców


Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego biletu. Projekcje rozpoczynać się będą w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.

Bilety w cenie 16 zł i 19 zł – niebawem do nabycia online na www.multikino.pl oraz w kasach biletowych, w całej sieci kin Multikino i Silver Screen £ódź. Bilet ulgowy (16 zł) przysługuje dla fanów Nocy Kina na facebook.pl/MultikinoPolska, do nabycia wyłącznie w kasach biletowych.
mongie
 
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:04 am

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron