Film Warszawa do wzięcia

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Film Warszawa do wzięcia

Postautor: Beata » śr lip 20, 2011 8:52 pm

Ania chce być fryzjerką, Gosia marzy aby wyjechać z domu gdzie życie wydaje jej się bez perspektyw, Ilona pragnie lepszej przyszłości dla siebie i swojego synka. Wszystkie trzy pochodzą z popegeerowskich wsi, a Warszawę znają jedynie z telewizji jako część "wielkiego świata", gdzie spełniają się marzenia. £ączy je ten sam start i ogromne oczekiwania - w końcu mogą żyć tak, jak zawsze chciały. Dziewczyny zaczynają swoją przygodę od zgłoszenia się do programu Promocji Zawodowej Dziewcząt. Zapewniono im półroczny pobyt w Warszawie, wyżywienie, szkolenia w zakresie pisania CV. Jednak... nie mając doświadczenia stawiały wymagania pracodawcom, mieszkały w bursie, ale przeszkadzało im to, że musiały wrócić do 22. Codziennie na ulicy widywały eleganckie, dobrze ubrane kobiety, mieszkały w sąsiedztwie Pałacu Prezydenckiego i luksusowych hoteli. Czy w zderzeniu z takim światem dziewczyny ze wsi mogą poczuć się dobrze ? Jak wygląda współczesna Warszawa widziana ich oczami?

Obrazek

Film do obejrzenia na http://kinoplex.gazeta.pl/filmy/18,110234,9932981,Warszawa_do_wziecia.html

- Dziewczyny czasem mówią, że po co mieć plany, skoro i tak z tych planów nic nie wychodzi. One ciągle szukają swojej szansy - mówią reżyserki głośnego filmu "Warszawa do wzięcia" To historia trzech dziewczyn z popegeerowskich wsi, które przyjechały do stolicy po pracę i nowe życie. Ciepło przyjęty na festiwalu WATCH DOCS obraz można już obejrzeć w Tokfm.pl. Niestety, po dwóch latach bohaterki filmu wciąż nie odnalazły swojego miejsca. http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,110500,9968 ... dzi__.html
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości